Start Namysłów
Zaloguj Zarejestruj

Logowanie do konta

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Stwórz konto

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Imię *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zweryfikuj hasło *
Email *
Zweryfikuj email *

SENIORZY: Wyniki 2014/15

Odsłony: 4715

WYNIKI 2014/15

SALTEX IV LIGA OPOLSKA (klasa rozgrywkowa nr 5)
L.P.
Dzień
Data
Godz.
Rywal
D/W
Wynik
Widzów
Protokół
Relacja
1.
sb 09.08. 17:00 Olimpia Lewin B. D 0-2 150 TAK TAK
2.
nd 17.08. 17:00
TOR Dobrzeń Wlk.
W 1-1 270 TAK TAK
3.
śr 20.08. 18:00 Victoria Chróścice (b) D 3-0 150 TAK TAK
4.
sb 23.08. 17:00 Śląsk Łubniany W 1-2 100 TAK TAK
5.
sb 30.08. 17:00 Czarni Otmuchów (s) D 1-2 150 TAK TAK
6.
sb 06.09. 16:30 OKS Olesno W 2-1 120 TAK TAK
7.
sb 13.09. 16:00 Piast Strzelce Op. (s) D 5-0 140 TAK TAK
8.
sb 20.09. 16:00 Pogoń Prudnik W 0-2 150 TAK TAK
9.
sb 27.09. 15:00 Stal Brzeg D 1-0 150 TAK TAK
10.
sb 04.10. 15:00 Racławia Racławice Śl. (b) W 1-3 50 TAK TAK
11.
sb 11.10. 15:00 Orzeł Źlinice D 2-1 80 TAK TAK
12.
sb 18.10. 15:00 Sparta Paczków W 0-2 80 TAK TAK
13.
sb 25.10. 14:30 Polonia Głubczyce (s) D 1-1 90 TAK TAK
14.
nd 02.11. 13:00 Chemik Kędzierzyn-Koźle W 1-2 250 TAK TAK
15.
sb 08.11. 13:00 LZS Piotrówka (s) D 0-0 80 TAK TAK
16.
sb 15.11. 13:00 LZS Mechnice (b) W 0-1 140 TAK TAK
17.
sb 22.11. 13:00 Po-Ra-Wie Większyce (b) D 1-0 90 TAK TAK
18. sb 14.03. 15:00 Olimpia Lewin Brzeski W 3-2 120 TAK TAK
19. sb 21.03. 15:00 TOR Dobrzeń Wlk. D 0-1 200 TAK TAK
20. sb 28.03. 15:00 Victoria Chróścice (b) W 1-0 120 TAK TAK
21. sb 04.04. 13:00 Śląsk Łubniany D 3-0 150 TAK TAK
22. sb 11.04. 16:00 Czarni Otmuchów (s) W 2-0 50 TAK TAK
23. sb 18.04. 16:00 OKS Olesno D 0-0 130 TAK TAK
24. sb 25.04. 16:30 Piast Strzelce Op. (s) W 3-0 70 TAK TAK
25. pt 01.05. 17:00 Pogoń Prudnik D 2-0 170 TAK TAK
26. sb 09.05. 17:00 Stal Brzeg W 2-2 480 TAK TAK
27. śr 13.05. 18:00 Racławia Racławice Śl. (b) D 1-2 190 TAK TAK
28. sb 16.05. 17:00 Orzeł Źlinice W 1-0 50 TAK TAK
29. nd 24.05. 16:00 Sparta Paczków D 4-2 300 TAK TAK
30. sb 30.05. 17:00 Polonia Głubczyce (s) W 0-1 220 TAK TAK
31. śr 03.06. 18:00 Chemik Kędzierzyn-Koźle D 1-2 520 TAK TAK
32. sb 06.06. 17:00 LZS Piotrówka (s) W 0-7 130 TAK TAK
33. sb 13.06. 15:00 LZS Mechnice (b) D 1-3 180 TAK TAK
34. sb 20.06. 17:00 Po-Ra-Wie Większyce (b) W 1-3 130 TAK TAK

PUCHAR POLSKI - szczebel wojewódzki
L.P.
Dzień
Data
Godz.
Rywal
D/W
Wynik
Widzów
Protokół Relacja
1/32
śr 27.08. 17:30 Unia Kolonowskie (W1) W 2-0 30 TAK TAK
1/16
śr 10.09. 17:00 KS Krapkowice (W2) W 1-2 170 TAK TAK

SPARINGI
L.P.
Dzień
Data
Godz.
Rywal
D/W
Wynik
Widzów
Protokół
Relacja
1.
sb 12.07. 17:00 LKS Rybna (W) D 2-3 40 TAK
2.
śr 16.07. 18:30 LZS Kup (W) D 4-0 50 TAK TAK
3.
sb 19.07. 17:00 Pogoń Oleśnica (W) D 3-1 40 TAK TAK
4.
wt 22.07. 18:15 Orzeł Mroczeń (IV) D 4-0 50 TAK TAK
5.
sb 26.07. 17:00 Widawa Bierutów (IV) D 0-2 70 TAK TAK
6.
śr 30.07. 18:00 Stal Brzeg (IV) D 0-3 50 TAK TAK
7.
sb 02.08. 17:00 LZS Starościn (W) D 4-3 70 TAK TAK
1.
pt 30.01. 17:30 Pomologia Prószków (OLJ) W 0-2 5 TAK TAK
2. sb 07.02. 14:00 Polonia Kępno (W) W 3-2 20 TAK TAK
3. sb 14.02. 16:00 Orzeł Mroczeń (IV)* N 0-0 20 TAK TAK
4. sb 21.02. 15:00 Pogoń Oleśnica (W) W 4-5 50 TAK TAK
5. sb 28.02. 15:00 Widawa Bierutów (IV) W 2-2 100 TAK TAK
6. sb 07.03. 15:00 Skalnik Gracze (III) N 0-0 30 TAK TAK
LEGENDA: * - mecz w Kępnie