Start Namysłów
Zaloguj Zarejestruj

Logowanie do konta

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Stwórz konto

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Imię *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zweryfikuj hasło *
Email *
Zweryfikuj email *
Captcha *

SENIORZY: Wyniki

Odsłony: 18754

WYNIKI 2017/18

IV LIGA OPOLSKA (klasa rozgrywkowa nr 5)
L.P.
Dzień
Data
Godz.
Rywal
D/W
Wynik
Widzów
Protokół
Relacja
1.
sb 05.08. 11:00  Unia Kolonowskie (b) D 0-1 100 TAK TAK
2. sb 12.08. 17:00  KS Krapkowice W 0-3 220 TAK TAK
3. wt 15.08. 17:00  Po-Ra-Wie Większyce D 2-4 130 TAK TAK
4. sb 19.08. 17:00  KS Krasiejów W 2-2 60 TAK TAK
5. sb 26.08. 17:00  LZS Agroplon Głuszyna D 0-2 b.p. TAK TAK
6. sb 02.09. 13:00  Małapanew Ozimek W 0-0 50 TAK TAK
7. sb 09.09. 12:30  OKS Olesno D 1-1 60 TAK TAK
8. nd 17.09. 16:00  LZS Gronowice (b) W 2-1 70 TAK TAK
9. sb 23.09. 16:00  LZS Starowice Dolne D 1-1 50 TAK TAK
10. sb 30.09. 15:00  Swornica Czarnowąsy W 0-4 50 TAK TAK
11. sb 07.10. 15:00  MKS Gogolin D 2-2 70 TAK TAK
12. sb 14.10. 13:00  Skalnik Gracze W 1-1 40 TAK TAK
13. sb 21.10. 11:00  LZS Kup D 1-2 70 TAK TAK
14. sb 28.10. 14:00  Piast Strzelce Opolskie (b) D 1-0 60 TAK TAK
15. sb 04.11. 13:00  Chemik Kędzierzyn-Koźle W 2-4 150 TAK TAK
16. sb 11.11. 13:00  Polonia Nysa D 0-2 110 TAK TAK
17. sb 18.11. 13:00  Sparta Paczków (b) W 2-0 110 TAK TAK
18. sb 10.03. 15:00  Unia Kolonowskie (b) W 3-1 100 TAK TAK
20. sb 24.03. 15:00  Po-Ra-Wie Większyce* W ? ? ? ?
21. sb 31.03. 13:00  KS Krasiejów D ? ? ? ?
22. sb 07.04. 16:00  LZS Agroplon Głuszyna** W ? ? ? ?
23. sb 14.04. 16:00  Małapanew Ozimek D ? ? ? ?
24.  sb 21.04. 16:30  OKS Olesno W ? ? ? ?
25. sb 28.04. 17:00  LZS Gronowice (b) D ? ? ? ?
26. wt 01.05. 17:00  LZS Starowice Dolne*** W ? ? ? ?
27. sb 05.05. 17:00  Swornica Czarnowąsy D ? ? ? ?
28. sb 12.05. 17:00  MKS Gogolin W ? ? ? ?
29. śr 16.05. 18:00  Skalnik Gracze D ? ? ? ?
30. sb 19.05. 17:00  LZS Kup W ? ? ? ?
31. sb 26.05. 17:00  Piast Strzelce Opolskie (b) W ? ? ? ?
19. wt 29.05. 18:00  KS Krapkowice D ? ? ? ?
32. sb 02.06. 17:00  Chemik Kędzierzyn-Koźle D ? ? ? ?
33. śr 06.06. 18:00  Polonia Nysa W ? ? ? ?
34. sb 09.06. 17:00  Sparta Paczków D ? ? ? ?
 
* - mecz w Kędzierzynie-Koźlu, ** - mecz w Namysłowie, *** - mecz w Grodkowie, b.p. - mecz bez udziału publiczności

PUCHAR POLSKI - szczebel wojewódzki
L.P.
Dzień
Data
Godz.
Rywal
D/W
Wynik
Widzów
Protokół Relacja
1/32 śr 23.08. 18:00  GLKS Kietrz (W) W 2-1 230 TAK TAK
1/16 wt 05.09. 17:00  Skalnik Gracze (IV) D 4-3 60 TAK TAK
1/8 sb 25.11. 13:00  Po-Ra-Wie Większyce (IV) W 1-3 p.d. 60 TAK TAK
 
* - mecz w Grodkowie

SPARINGI
L.P.
Dzień
Data
Godz.
Rywal
D/W
Wynik
Widzów
Protokół Relacja
1.
śr 12.07. 19:00  LZS Gronowice (IV) W 2-2 50 TAK TAK
2. wt 18.07. 18:30  Polonia Kępno (IV) W 2-1 60 TAK TAK
3. sb 22.07. 12:00  Żubry Smarchowice Śląskie (W) W 1-1 20 TAK TAK
4. sb 29.07. 17:00  WKS Wieluń (W)* N 5-2 20 TAK TAK
5. nd 30.07. 13:00  SG Crostwitz 1981 e.V. (GER - 7. liga) D 2-3 30 TAK TAK
1. wt 30.01. 19:00  Polonia Kępno (IV) W 1-5 15 TAK TAK
2. nd 04.02. 16:00  Żubry Smarchowice Śl. (W)** N 2-2 7 TAK TAK
3. sb 10.02. 09:00  Widawa Bierutów (W)*** N 2-0 10 TAK TAK
4. sb 17.02. 10:00  Orzeł Mroczeń (W)** N 1-1 10 TAK TAK
5. sb 24.02. 12:00  Victoria Chróścice (W)**** N 1-1 10 TAK TAK
6. sb 03.03. 18:00  Czarni Jelcz-Laskowice (W)***** N 2-2 10 TAK TAK
 
 * - mecz Domaszowicach, ** - mecz w Kluczborku, *** - mecz w Brzegu, **** - mecz w Opolu, ***** - mecz w Siechnicach.