Start Namysłów
Zaloguj Zarejestruj

Logowanie do konta

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Stwórz konto

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Imię *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zweryfikuj hasło *
Email *
Zweryfikuj email *

SENIORZY: Puchar Polski 2014.15

Odsłony: 3031

PUCHAR POLSKI NA SZCZEBLU WOJEWÓDZKIM - SEZON 2014/15

1/32 FINAŁU - 27 sierpnia 2014 r. (godz. 17:30)
Para
Gospodarze
-
Goście
Wynik
1
LZS Kałków (A3)
-
wolny los
-
2
Polonia Nysa (W2)
-
Stal Brzeg (IV)
1-0
3
Jedność Rozmierka (A5)
-
LZS Piotrówka (IV)
2-1
4
Unia Kolonowskie (W1)
-
Start Namysłów (IV)
0-2
5
Po-Ra-Wie II Większyce (B11)
-
Sparta Paczków (IV)
3-0 v.o.
6
LZS Kup (W1)
-
MKS Gogolin (W2) 6-2
7
Sokół Niemodlin (W2)
-
TOR Dobrzeń Wielki (IV)
(1-1) k. 3-4 *
8
Piomar Tarnów-Przywory (W2)
-
wolny los
-
9
Racławia Racławice Śląskie (IV)
-
Olimpia Lewin Brzeski (IV)
7-6
10
Naprzód Ujazd Niezdrowice (W2)
-
Orzeł Źlinice (IV)
2-4 p.d.
11
Burza Lipki (W1)
-
wolny los
-
12
Unia Murów (A2)
-
Skalnik Gracze (III)
0-8
13
KS Krasiejów (W1)
-
GLKS Kietrz (W2)
2-0
14
LZS Ligota Turawska (A2)
-
Polonia Głubczyce (IV)
1-4
15
LKS Rybna (W1)
-
Małapanew Ozimek (III)
2-4
16
Victoria Cisek (A6)
-
OKS Olesno (IV)
1-3
17
Silesius Kotórz Mały (W1)
-
GKS Głuchołazy (W2)
5-0
18
LZS Starowice Dolne (W2)
-
LZS Mechnice (IV)
2-1
19
LZS Gronowice (A1)
-
LZS Dytmarów (A4)
4-0
20
Źródło Krośnica (W1)
-
Piast Strzelce Opolskie (IV)
2-5
21
Fortuna Głogówek (W2)
-
Naprzód Jemielnica (W1)
4-1
22
LZS Rudniki (A1)
-
Chemik Kędzierzyn-Koźle (IV)
2-2, k. 3-5
23
LKS Rusocin (W2)
-
KS Krapkowice (W2)
0-4
24
LZS Chrząstowice (W1)
-
Ruch Zdzieszowice (III)
1-7
25
Żubry Smarchowice Śl. (W1)
-
Pogoń Prudnik (IV)
3-1
26
LZS Walce (W2)
-
wolny los
-
27
LZS Agroplon Głuszyna (A1)
-
Swornica Czarnowąsy (III)
1-8
28
LZS Proślice (W1)
-
Start Dobrodzień (W1)
2-0
29
Odra II Groszmal Opole (A5)
-
Po-Ra-Wie Większyce (IV)
3-0 v.o.
30
Widawa Wilków (W1)
-
Czarni Otmuchów (IV)
5-2
31
Victoria Chróścice (IV)
-
Odra Opole (III)
1-6
32
Atom-Grądy Goświnowice (A3)
-
Śląsk Łubniany (IV)
1-2

* w pierwotnym terminie przerwany w 90' przy stanie 1-1 (z powodu zapadających ciemności).
Mecz dokończono 03.09.br. o godz. 18:00 - dobrzenianie wygrali po rzutach karnych.


1/16 FINAŁU – 10 września 2014 r. (godz. 17:00)
Para Gospodarze - Goście Wynik
1 Chemik Kędzierzyn-Koźle (IV) - OKS Olesno (IV) 7-0
2 Widawa Wilków (W1) - Skalnik Gracze (III) 1-3
3 Odra II Groszmal Opole (A5) - KS Krasiejów (W1) 2-1
4 KS Krapkowice (W2) - Start Namysłów (IV) 2-1
5 LZS Gronowice (A1) - Śląsk Łubniany (IV) 2-2, k. 2-4
6 Jedność Rozmierka (A5) - Małapanew Ozimek (III) 5-3
7 Piast Strzelce Opolskie (IV) - Odra Opole (III) 0-3 v.o.
8 Polonia Nysa (W2) - Swornica Czarnowąsy (III) 3-2
9 LZS Kup (W1) - TOR Dobrzeń Wielki (IV) 2-1
10 Silesius Kotórz Mały (W1) - Żubry Smarchowice Śl. (W1) 2-0
11 Burza Lipki (W1) - Orzeł Źlinice (IV) 3-2
12 LZS Kałków (A3) - Ruch Zdzieszowice (III) 0-3 v.o.
13 Po-Ra-Wie II Większyce (B11) - Piomar Tarnów-Przywory (W2) 0-3 v.o. (na boisku 3-1)
14 LZS Walce (W2) - Polonia Głubczyce (IV) 2-3
15 LZS Proślice (W1) - LZS Starowice Dolne (W2) 3-1
16 Fortuna Głogówek (W2) - Racławia Racławice Śl. (IV) 3-2

 

1/8 FINAŁU – 29 listopada 2014 r. (godz. 13:00)
Para Gospodarze - Goście Wynik
1 Jedność Rozmierka (A5) - Odra Opole (III) 1-2
2 Piomar Tarnów-Przywory (W2) - Skalnik Gracze (III) 5-8 p.d.
3 Odra II Groszmal Opole (A5) - Polonia Głubczyce (IV) 0-3
4 Chemik Kędzierzyn-Koźle (IV) - Ruch Zdzieszowice (III) 1-3 p.d.
5 Burza Lipki (W1) - Śląsk Łubniany (IV) 2-1
6 Fortuna Głogówek (W2) - KS Krapkowice (W2) 3-2
7 LZS Proślice (W1) - Polonia Nysa (W2) 6-2
8 LZS Kup (W1) - Silesius Kotórz Mały (W1) 3-1

 

1/4 FINAŁU – 22 kwietnia 2015 r. (godz. 17:00)
Para Gospodarze - Goście Wynik
1 Polonia Głubczyce (IV) - Odra Opole (III) 1-3
2 LZS Proślice (W1) - Ruch Zdzieszowice (III) 0-6
3 Fortuna Głogówek (W2) - Burza Lipki (W1) 5-1
4 LZS Kup (W1) - Skalnik Gracze (III) 3-2 p.d.

1/2 FINAŁU – 06 maja 2015 r. (godz. 17:30)
Para Gospodarze - Goście Wynik
1 LZS Kup (W1) - Fortuna Głogówek (W2) 3-0 v.o.
2 Ruch Zdzieszowice (III) - Odra Opole (III) 1-4

FINAŁ – 20 maja 2015 r. (godz. 18:00) - Brzeg
Para Finalista 1 - Finalista 2
Wynik
1 LZS Kup (W1) - Odra Opole (III) 0-2