Start Namysłów
Zaloguj Zarejestruj

Logowanie do konta

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Stwórz konto

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Imię *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zweryfikuj hasło *
Email *
Zweryfikuj email *

Siatkówka - Seniorzy: Terminarz

Odsłony: 3092

TERMINARZ 2015/16

1. kolejka – 17.10.2015 (sobota) – godz. 17:00
SPS Głogówek 3:0 Pimat Iskra Gorzów Śl. 17.10.2015 – g. 17:00
Miraż Głubczyce 0:3 Siatkarz Otmuchów 18.10.2015 – g. 18:00
Azymek Zdzieszowice 3:0 meritumkredyt Prudnik 17.10.2015 – g. 17:00
 
2. kolejka – 24.10.2015 (sobota) – godz. 17:00
Siatkarz Otmuchów 1:3 Azymek Zdzieszowice 25.10.2015 – g. 17:00
Pimat Iskra Gorzów Śl. 3:0 Miraż Głubczyce 24.10.2015 – g. 12:30
Start Namysłów 3:0 SPS Głogówek 24.10.2015 – g. 18:00
 
3. kolejka – 07.11.2015 (sobota) – godz. 17:00
Miraż Głubczyce 0:3 Start Namysłów 07.11.2015 – g. 18:00
Azymek Zdzieszowice 1:3 Pimat Iskra Gorzów Śl. 07.11.2015 – g. 17:00
meritumkredyt Prudnik 0:3 Siatkarz Otmuchów 08.11.2015 – g. 16:00
 
4. kolejka – 14.11.2015 (sobota) – godz. 17:00
Pimat Iskra Gorzów Śl. 3:1 meritumkredyt Prudnik 14.11.2015 – g. 17:00
Start Namysłów 3:0 Azymek Zdzieszowice 14.11.2015 – g. 19:00
SPS Głogówek 3:0 Miraż Głubczyce 14.11.2015 – g. 17:00
 
5. kolejka – 28.11.2015 (sobota) – godz. 17:00
Azymek Zdzieszowice 1:3 SPS Głogówek 28.11.2015 – g. 17:00
meritumkredyt Prudnik 0:3 Start Namysłów 29.11.2015 – g. 16:00
Siatkarz Otmuchów 2:3 Pimat Iskra Gorzów Śl. 29.11.2015 – g. 17:00
 
6. kolejka – 12.12.2015 (sobota) – godz. 17:00
Start Namysłów 3:1 Siatkarz Otmuchów 12.12.2015 – g. 18:00
meritumkredyt Prudnik 3:2 SPS Głogówek 05.12.2015 – g. 17:30
Miraż Głubczyce 0:3 Azymek Zdzieszowice 12.12.2015 – g. 18:00
 
7. kolejka – 19.12.2015 (sobota) – godz. 17:00
meritumkredyt Prudnik 3:2 Miraż Głubczyce 19.12.2015 – g. 17:30
Siatkarz Otmuchów 0:3 SPS Głogówek 20.12.2015 – g. 17:00
Start Namysłów 3:1 Pimat Iskra Gorzów Śl. 20.12.2015 – g. 19:00
 
8. kolejka – 09.01.2016 (sobota) – godz. 17:00
Pimat Iskra Gorzów Śl. 3:0 SPS Głogówek 09.01.2016 – g. 17:00
Siatkarz Otmuchów 3:0 Miraż Głubczyce 10.01.2016 – g. 17:00
meritumkredyt Prudnik 2:3 Azymek Zdzieszowice 10.01.2016 – g. 17:00
 
9. kolejka – 16.01.2016 (sobota) – 17:00
Azymek Zdzieszowice 3:2 Siatkarz Otmuchów 16.01.2016 – g. 17:00
Miraż Głubczyce 0:3 Pimat Iskra Gorzów Śl. 16.01.2016 – g. 15:00
SPS Głogówek 1:3 Start Namysłów 16.01.2016 – g. 17:00
 
10. kolejka – 13.02.2016 (sobota) – godz. 17:00
Start Namysłów 3:1 Miraż Głubczyce 13.02.2016 – g. 18:00
Pimat Iskra Gorzów Śl. 2:3 Azymek Zdzieszowice 13.02.2016 – g. 17:00
Siatkarz Otmuchów 3:0 meritumkredyt Prudnik 18.02.2016 – g. 19:00
 
11. kolejka – 20.02.2016 (sobota) – godz. 17:00
meritumkredyt Prudnik 2:3 Pimat Iskra Gorzów Śl. 20.02.2016 – g. 17:00
Azymek Zdzieszowice 0:3 Start Namysłów 20.02.2016 – g. 17:00
Miraż Głubczyce 0:3 SPS Głogówek 20.02.2016 – g. 18:00
 
12. kolejka – 05.03.2016 (sobota) – godz. 17:00
SPS Głogówek ?:? Azymek Zdzieszowice 05.03.2016 – g. 19:00
Start Namysłów ?:? meritumkredyt Prudnik 05.03.2016 – g. 18:00
Pimat Iskra Gorzów Śl. 3:2 Siatkarz Otmuchów 28.02.2016 – g. 12:00
 
13. kolejka – 12.03.2016 (środa) – godz. 17:00
Siatkarz Otmuchów ?:? Start Namysłów 13.03.2016 – g. 17:00
SPS Głogówek ?:? meritumkredyt Prudnik 12.03.2016 – g. 17:00
Azymek Zdzieszowice ?:? Miraż Głubczyce 12.03.2016 – g. 17:00
 
14. kolejka – 19.03.2016 (sobota) – godz. 17:00
Miraż Głubczyce ?:? meritumkredyt Prudnik 19.03.2016 – g. 18:00
SPS Głogówek ?:? Siatkarz Otmuchów 19.03.2016 – g. 17:00
Pimat Iskra Gorzów Śl. ?:? Start Namysłów 19.03.2016 – g. 17:00