Start Namysłów
Zaloguj Zarejestruj

Logowanie do konta

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Stwórz konto

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Imię *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zweryfikuj hasło *
Email *
Zweryfikuj email *

JUNIORZY MŁODSI: 2015/16

Odsłony: 891

JUNIORZY MŁODSI - SEZON 2015/16

WIOSNA 2016 R.

OPOLSKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH
L.P. Data Dzień Godz. Rywal D/W Wynik Protokół
1. 20.03. nd 11:00 Cukrownik Baborów W 0-2 TAK
2. 24.03. czw 15:30 Atom Grądy-Goświnowice W 1-4 TAK
3. 03.04. nd 11:00 Hattrick Głuchołazy D 0-3 TAK
4. 10.04. nd 16:00 Chemik K.-Koźle W 0-6 TAK
5. 16.04. sb 11:00 Stal Brzeg D 0-2 TAK
6. 24.04. nd 11:00 Piast Strzelce Op. W 0-0 TAK
7. 30.04. sb 11:00 MKS Kluczbork D 0-5 TAK
8. 08.05. nd 11:00 Cukrownik Baborów D 0-2 TAK
9. 14.05. sb 11:00 Atom Grądy Goświnowice D 1-5 TAK
10. 20.05. pt 19:30 Hattrick Głuchołazy W 0-2 TAK
11. 29.05. nd 11:00 Chemik K.-Koźle D 1-7 TAK
12. 01.06. śr 17:00 Stal Brzeg W 0-5 TAK
13. 05.06. nd 17:00 Piast Strzelce Op. D 1-2 TAK
14. 12.06. nd 11:00 MKS Kluczbork W 0-7 TAK


JESIEŃ 2015 R.

OPOLSKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH
L.P. Data Dzień Godz. Rywal D/W Wynik Protokół
1. 23.08. nd 11:00 MOSiR Opole D 0-7 TAK
2. 28.08. pt 11:00 MKS Kluczbork W 0-1 TAK
3. 02.09. śr 17:00 Piast Strzelce Op. D 3-4 TAK
4. 06.09. nd 16:00 Pomologia Prószków W 0-4 TAK
5. 13.09. nd 11:00 Chemik K.-Koźle D 1-2 TAK
6. 20.09. nd 10:00 Hattrick Głuchołazy W 1-7 TAK
7. 27.09. nd 11:00 Stal Brzeg D 0-5 TAK
8. 03.10. sb 16:00 MOSiR Opole W 0-3 TAK
9. 11.10. nd 11:00 MKS Kluczbork D 2-2 TAK
10. 18.10. nd 11:00 Piast Strzelce Op. W 1-1 TAK
11. 25.10. nd 14:00 Pomologia Prószków D 0-5 TAK
12. 08.11. nd 10:00 Chemik K.-Koźle W 0-3 TAK
13. 11.11. śr 10:00 Hattrick Głuchołazy D 2-1 TAK
14. 14.11. sb 10:00 Stal Brzeg W 1-7 TAK


WIOSNA 2016 R.

OPOLSKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH
L.P. Klub M Pkt. Z R P Bramki
1. MKS Kluczbork 14 35 11 2 1 53-15
2. Stal Brzeg 14 31 10 1 3 52-16
3. Hattrick Głuchołazy 14 24 8 0 6 24-26
4. Chemik Kędzierzyn-Koźle 14 23 7 2 5 41-25
5. Atom Grądy-Goświnowice 14 22 7 1 6 39-37
6. Piast Strzelce Opolskie 14 20 6 2 6 28-34
7. Cukrownik Baborów 14 7 2 1 11 14-50
8. Start Namysłów 14 1 0 1 13 4-52


WAŻNE:
Po zakończeniu rozgrywek jesiennych awans do Ligi Makroregionalnej wywalczyły zespoły Pomologii Prószków i MOSiR-u Opole. Wiosną Opolska Liga Juniorów Młodszych nadal rywalizować będzie w zestawieniu 8-drużynowym, gdyż jesienią awans do rozgrywek wywalczyły zespoły Atomu Grądy-Goświnowice i Cukrownika Baborów.

JESIEŃ 2015 R.

OPOLSKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH
L.P. Klub M Pkt. Z R P Bramki
1. Pomologia Prószków 14 42 14 0 0 90-8
2. MOSiR Opole 14 31 10 1 3 47-16
3. Stal Brzeg 14 23 7 2 5 34-25
4. MKS Kluczbork 14 21 6 3 5 30-28
5. Chemik K.-Koźle 14 16 5 1 8 24-36
6. Hattrick Głuchołazy 14 16 5 1 8 35-52
7. Piast Strzelce Op. 14 8 2 2 10 16-70
8. Start Namysłów 14 5 1 2 11 11-52

 
 

WIOSNA 2016 R.

1. kolejka – 20.03.2016 (niedziela) – godz. 11:00
Stal Brzeg 8-1 Atom Grądy-Goświnowice 20.03.2016 – g. 11:00
Piast Strzelce Op. 4-2 Chemik K.-Koźle 20.03.2016 – g. 11:00
MKS Kluczbork 5-1 Hattrick Głuchołazy 20.03.2016 – g. 11:00
Cukrownik Baborów 2-0 Start Namysłów 20.03.2016 – g. 11:00
 
2. kolejka – 24.03.2016 (czwartek) – godz. 15:30
Atom Grądy-Goświnowice 4-1 Start Namysłów 24.03.2016 – g. 15:30
Hattrick Głuchołazy 5-1 Cukrownik Baborów 24.03.2016 – g. 15:30
Chemik K.-Koźle 1-1 MKS Kluczbork 24.03.2016 – g. 15:30
Stal Brzeg 6-1 Piast Strzelce Op. 24.03.2016 – g. 15:30
 
3. kolejka – 03.04.2016 (niedziela) – godz. 11:00
Piast Strzelce Op. 7-5 Atom Grądy-Goświnowice 03.04.2016 – g. 14:00
MKS Kluczbork 2-2 Stal Brzeg 03.04.2016 – g. 11:00
Cukrownik Baborów 1-3 Chemik K.-Koźle 03.04.2016 – g. 11:00
Start Namysłów 0-3 Hattrick Głuchołazy 03.04.2016 – g. 11:00
 
4. kolejka – 10.04.2016 (niedziela) – godz. 11:00
Atom Grądy-Goświnowice 2-0 Hattrick Głuchołazy 10.04.2016 – g. 11:00
Chemik K.-Koźle 6-0 Start Namysłów 10.04.2016 – g. 11:00
Stal Brzeg 8-1 Cukrownik Baborów 10.04.2016 – g. 11:00
Piast Strzelce Op. 0-4 MKS Kluczbork 10.04.2016 – g. 11:00
 
5. kolejka – 17.04.2016 (niedziela) – godz. 11:00
MKS Kluczbork 2-1 Atom Grądy-Goświnowice 17.04.2016 – g. 11:00
Cukrownik Baborów 0-1 Piast Strzelce Op. 17.04.2016 – g. 11:00
Start Namysłów 0-2 Stal Brzeg 16.04.2016 – g. 11:00
Hattrick Głuchołazy 2-1 Chemik K.-Koźle 17.04.2016 – g. 10:00
 
6. kolejka – 24.04.2016 (niedziela) – godz. 11:00
Atom Grądy-Goświnowice 3-4 Chemik K.-Koźle 23.04.2016 – g. 11:00
Stal Brzeg 2-1 Hattrick Głuchołazy 20.04.2016 – g. 17:00
Piast Strzelce Op. 0-0 Start Namysłów 24.04.2016 – g. 11:00
MKS Kluczbork 7-1 Cukrownik Baborów 24.04.2016 – g. 11:00
 
7. kolejka – 01.05.2016 (niedziela) – godz. 11:00
Cukrownik Baborów 1-1 Atom Grądy-Goświnowice 01.05.2016 – g. 11:00
Start Namysłów 0-5 MKS Kluczbork 30.04.2016 – g. 11:00
Hattrick Głuchołazy 3-0 Piast Strzelce Op. 01.05.2016 – g. 10:00
Chemik K.-Koźle 1-0 Stal Brzeg 01.05.2016 – g. 11:00
 
8. kolejka – 08.05.2016 (niedziela) – godz. 11:00
Atom Grądy-Goświnowice 1-5 Stal Brzeg 07.05.2016 – g. 11:00
Chemik K.-Koźle 1-1 Piast Strzelce Op. 08.05.2016 – g. 11:00
Hattrick Głuchołazy 0-5 MKS Kluczbork 08.05.2016 – g. 10:00
Start Namysłów 0-2 Cukrownik Baborów 08.05.2016 – g. 11:00
 
9. kolejka – 15.05.2016 (niedziela) – godz. 11:00
Start Namysłów 1-5 Atom Grądy-Goświnowice 14.05.2016 – g. 11:00
Cukrownik Baborów 0-1 Hattrick Głuchołazy 15.05.2016 – g. 11:00
MKS Kluczbork 3-1 Chemik K.-Koźle 15.05.2016 – g. 11:00
Piast Strzelce Op. 1-3 Stal Brzeg 15.05.2016 – g. 11:00
 
10. kolejka – 22.05.2016 (niedziela) – godz. 11:00
Atom Grądy-Goświnowice 3-1 Piast Strzelce Op. 21.05.2016 – g. 11:00
Stal Brzeg 2-3 MKS Kluczbork 22.05.2016 – g. 11:00
Chemik K.-Koźle 6-1 Cukrownik Baborów 21.05.2016 – g. 10:00
Hattrick Głuchołazy 2-0 Start Namysłów 20.05.2016 – g. 19:30
 
11. kolejka – 29.05.2016 (niedziela) – godz. 11:00
Hattrick Głuchołazy 1-0 Atom Grądy-Goświnowice 29.05.2016 – g. 10:00
Start Namysłów 1-7 Chemik K.-Koźle 29.05.2016 – g. 11:00
Cukrownik Baborów 0-3 v.o. Stal Brzeg 29.05.2016 – g. 11:00
MKS Kluczbork 4-2 Piast Strzelce Op. 29.05.2016 – g. 11:00
 
12. kolejka – 01.06.2016 (środa) – godz. 17:00
Atom Grądy-Goświnowice 3-2 MKS Kluczbork 01.06.2016 – g. 17:00
Piast Strzelce Op. 6-1 Cukrownik Baborów 01.06.2016 – g. 17:00
Stal Brzeg 5-0 Start Namysłów 01.06.2016 – g. 17:00
Chemik K.-Koźle 6-0 Hattrick Głuchołazy 01.06.2016 – g. 17:00
 
13. kolejka – 05.06.2016 (niedziela) – godz. 11:00
Chemik K.-Koźle 2-4 Atom Grądy-Goświnowice 05.06.2016 – g. 11:00
Hattrick Głuchołazy 4-2 Stal Brzeg 05.06.2016 – g. 11:00
Start Namysłów 1-2 Piast Strzelce Op. 05.06.2016 – g. 11:00
Cukrownik Baborów 1-3 MKS Kluczbork 05.06.2016 – g. 11:00
 
14. kolejka – 12.06.2016 (niedziela) – godz. 11:00
Atom Grądy-Goświnowice 6-2 Cukrownik Baborów 12.06.2016 – g. 11:00
MKS Kluczbork 7-0 Start Namysłów 12.06.2016 – g. 11:00
Piast Strzelce Op. 2-1 Hattrick Głuchołazy 12.06.2016 – g. 11:00
Stal Brzeg 4-0 Chemik K.-Koźle 12.06.2016 – g. 11:00


JESIEŃ 2015 R.

1. kolejka – 23.08.2015 (niedziela) – godz. 11:00
Pomologia Prószków 2-0 Stal Brzeg 23.08.2015 – g. 16:00
Chemik K.-Koźle 0-3 Piast Strzelce Op. 23.08.2015 – g. 11:00
Hattrick Głuchołazy 2-4 MKS Kluczbork 23.08.2015 – g. 10:00
Start Namysłów 0-7 MOSiR Opole 23.08.2015 – g. 11:00
 
2. kolejka – 30.08.2015 (niedziela) – godz. 11:00
Stal Brzeg 0-4 MOSiR Opole 30.08.2015 – g. 11:00
MKS Kluczbork 1-0 Start Namysłów 28.08.2015 – g. 11:00
Piast Strzelce Op. 1-5 Hattrick Głuchołazy 30.08.2015 – g. 11:00
Pomologia Prószków 8-1 Chemik K.-Koźle 30.08.2015 – g. 16:00
 
3. kolejka – 02.09.2015 (środa) – godz. 17:00
Chemik K.-Koźle 1-2 Stal Brzeg 02.09.2015 – g. 17:00
Hattrick Głuchołazy 3-7 Pomologia Prószków 02.09.2015 – g. 17:00
Start Namysłów 3-4 Piast Strzelce Op. 02.09.2015 – g. 17:00
MOSiR Opole 2-0 MKS Kluczbork 02.09.2015 – g. 17:00
 
4. kolejka – 06.09.2015 (niedziela) – godz. 11:00
Stal Brzeg 3-0 v.o. (0-0) MKS Kluczbork 05.09.2015 – g. 11:00
Piast Strzelce Op. 0-3 MOSiR Opole 06.09.2015 – g. 11:00
Pomologia Prószków 4-0 Start Namysłów 06.09.2015 – g. 16:00
Chemik K.-Koźle 6-2 Hattrick Głuchołazy 06.09.2015 – g. 11:00
 
5. kolejka – 13.09.2015 (niedziela) – godz. 11:00
Hattrick Głuchołazy 2-2 Stal Brzeg 13.09.2015 – g. 10:00
Start Namysłów 1-2 Chemik K.-Koźle 13.09.2015 – g. 11:00
MOSiR Opole 1-3 Pomologia Prószków 13.09.2015 – g. 16:00
MKS Kluczbork 6-1 Piast Strzelce Op. 13.09.2015 – g. 11:00
 
6. kolejka – 20.09.2015 (niedziela) – godz. 11:00
Stal Brzeg 3-0 v.o. (0-0) Piast Strzelce Op. 19.09.2015 – g. 11:00
Pomologia Prószków 3-1 MKS Kluczbork 20.09.2015 – g. 16:00
Chemik K.-Koźle 0-3 MOSiR Opole 20.09.2015 – g. 11:00
Hattrick Głuchołazy 7-1 Start Namysłów 20.09.2015 – g. 10:00
 
7. kolejka – 27.09.2015 (niedziela) – godz. 11:00
Start Namysłów 0-5 Stal Brzeg 27.09.2015 – g. 11:00
MOSiR Opole 7-3 Hattrick Głuchołazy 27.09.2015 – g. 11:00
MKS Kluczbork 3-1 Chemik K.-Koźle 27.09.2015 – g. 11:00
Piast Strzelce Op. 1-15 Pomologia Prószków 27.09.2015 – g. 16:00
 
8. kolejka – 04.10.2015 (niedziela) – godz. 11:00
Stal Brzeg 0-4 Pomologia Prószków 04.10.2015 – g. 15:00
Piast Strzelce Op. 1-1 Chemik K.-Koźle 04.10.2015 – g. 11:00
MKS Kluczbork 3-1 Hattrick Głuchołazy 04.10.2015 – g. 11:00
MOSiR Opole 3-0 Start Namysłów 03.10.2015 – g. 16:00
 
9. kolejka – 11.10.2015 (niedziela) – 11:00
MOSiR Opole 4-1 Stal Brzeg 11.10.2015 – g. 11:00
Start Namysłów 2-2 MKS Kluczbork 11.10.2015 – g. 11:00
Hattrick Głuchołazy 3-0 Piast Strzelce Op. 11.10.2015 – g. 10:00
Chemik K.-Koźle 1-4 Pomologia Prószków 11.10.2015 – g. 10:00
 
10. kolejka – 18.10.2015 (niedziela) – godz. 11:00
Stal Brzeg 2-3 Chemik K.-Koźle 17.10.2015 – g. 11:00
Pomologia Prószków 13-0 Hattrick Głuchołazy 18.10.2015 – g. 15:00
Piast Strzelce Op. 1-1 Start Namysłów 18.10.2015 – g. 11:00
MKS Kluczbork 2-2 MOSiR Opole 18.10.2015 – g. 11:00
 
11. kolejka – 25.10.2015 (niedziela) – godz. 10:00
MKS Kluczbork 1-1 Stal Brzeg 25.10.2015 – g. 10:00
MOSiR Opole 6-1 Piast Strzelce Op. 25.10.2015 – g. 10:00
Start Namysłów 0-5 Pomologia Prószków 25.10.2015 – g. 14:00
Hattrick Głuchołazy 2-1 Chemik K.-Koźle 25.10.2015 – g. 10:00
 
12. kolejka – 08.11.2015 (niedziela) – godz. 10:00
Stal Brzeg 4-2 Hattrick Głuchołazy 07.11.2015 – g. 10:00
Chemik K.-Koźle 3-0 Start Namysłów 08.11.2015 – g. 10:00
Pomologia Prószków 3-0 MOSiR Opole 08.11.2015 – g. 14:00
Piast Strzelce Op. 2-6 MKS Kluczbork 08.11.2015 – g. 10:00
 
13. kolejka – 11.11.2015 (środa) – godz. 10:00
Piast Strzelce Op. 1-4 Stal Brzeg 11.11.2015 – g. 10:00
MKS Kluczbork 0-5 Pomologia Prószków 10.11.2015 – g. 15:00
MOSiR Opole 4-1 Chemik K.-Koźle 11.11.2015 – g. 10:00
Start Namysłów 2-1 Hattrick Głuchołazy 11.11.2015 – g. 10:00
 
14. kolejka – 15.11.2015 (niedziela) – godz. 10:00
Stal Brzeg 7-1 Start Namysłów 14.11.2015 – g. 10:00
Hattrick Głuchołazy 2-1 MOSiR Opole 15.11.2015 – g. 10:00
Chemik K.-Koźle 3-1 MKS Kluczbork 15.11.2015 – g. 10:00
Pomologia Prószków 14-0 Piast Strzelce Op. 15.11.2015 – g. 14:00