Start Namysłów
Zaloguj Zarejestruj

Logowanie do konta

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Stwórz konto

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Imię *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zweryfikuj hasło *
Email *
Zweryfikuj email *

JUNIORZY MŁODSI: Terminarz

Odsłony: 14292

JUNIORZY MŁODSI - SEZON 2016/17

WIOSNA 2017 R.

12. kolejka – 02.04.2017 (niedziela) – godz. 11:00
Piomar Tarnów-Przywory - OKS Olesno 02.04.2017 – g. 11:00
Polonia Głubczyce - Junior Skarbimierz 02.04.2017 – g. 11:00
Sokół Niemodlin - LZS Ligota Oleska 02.04.2017 – g. 11:00
Start Namysłów - Swornica Czarnowąsy 02.04.2017 – g. 11:00
Orzeł Źlinice - KS Krapkowice 02.04.2017 – g. 11:00
 
13. kolejka – 09.04.2017 (niedziela) – godz. 11:00
Orzeł Źlinice - Piomar Tarnów-Przywory 09.04.2017 – g. 11:00
KS Krapkowice - Start Namysłów 09.04.2017 – g. 11:00
Sokół Niemodlin - Swornica Czarnowąsy 09.04.2017 – g. 11:00
LZS Ligota Oleska - Polonia Głubczyce 09.04.2017 – g. 11:00
Junior Skarbimierz - OKS Olesno 09.04.2017 – g. 11:00
 
14. kolejka – 23.04.2017 (niedziela) – godz. 11:00
Junior Skarbimierz - Piomar Tarnów-Przywory 23.04.2017 – g. 11:00
LZS Ligota Oleska - OKS Olesno 23.04.2017 – g. 11:00
Polonia Głubczyce - Swornica Czarnowąsy 23.04.2017 – g. 11:00
Sokół Niemodlin - KS Krapkowice 23.04.2017 – g. 11:00
Start Namysłów - Orzeł Źlinice 23.04.2017 – g. 11:00
 
15. kolejka – 30.04.2017 (niedziela) – godz. 11:00
Piomar Tarnów-Przywory - Start Namysłów 30.04.2017 – g. 11:00
Sokół Niemodlin - Orzeł Źlinice 30.04.2017 – g. 11:00
Polonia Głubczyce - KS Krapkowice 30.04.2017 – g. 11:00
Swornica Czarnowąsy - OKS Olesno 30.04.2017 – g. 11:00
Junior Skarbimierz - LZS Ligota Oleska 30.04.2017 – g. 11:00
 
16. kolejka – 07.05.2017 (niedziela) – godz. 11:00
LZS Ligota Oleska - Piomar Tarnów-Przywory 07.05.2017 – g. 11:00
Junior Skarbimierz - Swornica Czarnowąsy 07.05.2017 – g. 11:00
OKS Olesno - KS Krapkowice 07.05.2017 – g. 11:00
Orzeł Źlinice - Polonia Głubczyce 07.05.2017 – g. 11:00
Sokół Niemodlin - Start Namysłów 07.05.2017 – g. 11:00
 
17. kolejka – 14.05.2017 (niedziela) – godz. 11:00
Sokół Niemodlin - Piomar Tarnów-Przywory 14.05.2017 – g. 11:00
Start Namysłów - Polonia Głubczyce 14.05.2017 – g. 11:00
Orzeł Źlinice - OKS Olesno 14.05.2017 – g. 11:00
KS Krapkowice - Junior Skarbimierz 14.05.2017 – g. 11:00
Swornica Czarnowąsy - LZS Ligota Oleska 14.05.2017 – g. 11:00
 
18. kolejka – 21.05.2017 (niedziela) – godz. 11:00
Swornica Czarnowąsy - Piomar Tarnów-Przywory 21.05.2017 – g. 11:00
LZS Ligota Oleska - KS Krapkowice 21.05.2017 – g. 11:00
Junior Skarbimierz - Orzeł Źlinice 21.05.2017 – g. 11:00
OKS Olesno - Start Namysłów 21.05.2017 – g. 11:00
Sokół Niemodlin - Polonia Głubczyce 21.05.2017 – g. 11:00
 
19. kolejka – 28.05.2017 (niedziela) – godz. 11:00
Polonia Głubczyce - Piomar Tarnów-Przywory 28.05.2017 – g. 11:00
Sokół Niemodlin - OKS Olesno 28.05.2017 – g. 11:00
Start Namysłów - Junior Skarbimierz 28.05.2017 – g. 11:00
Orzeł Źlinice - LZS Ligota Oleska 28.05.2017 – g. 11:00
KS Krapkowice - Swornica Czarnowąsy 28.05.2017 – g. 11:00
 
20. kolejka – 04.06.2017 (niedziela) – godz. 11:00
Piomar Tarnów-Przywory - KS Krapkowice 04.06.2017 – g. 11:00
Swornica Czarnowąsy - Orzeł Źlinice 04.06.2017 – g. 11:00
LZS Ligota Oleska - Start Namysłów 04.06.2017 – g. 11:00
Sokół Niemodlin - Junior Skarbimierz 04.06.2017 – g. 11:00
Polonia Głubczyce - OKS Olesno 04.06.2017 – g. 11:00

JESIEŃ 2016 R.

1. kolejka – 04.09.2016 (niedziela) – godz. 11:00
Śląsk Łubniany 3-2 Polonia Głubczyce 04.09.2016 – g. 11:00
OKS Olesno 7-2 Piomar Tarnów-Przywory 04.09.2016 – g. 11:00
Junior Skarbimierz 0-8 Piast Strzelce Op. 04.09.2016 – g. 11:00
LZS Ligota Oleska 3-4 Sokół Niemodlin 04.09.2016 – g. 11:00
Swornica Czarnowąsy 0-0 Start Namysłów 04.09.2016 – g. 11:00
KS Krapkowice 0-1 Orzeł Źlinice 04.09.2016 – g. 11:00
 
2. kolejka – 11.09.2016 (niedziela) – godz. 11:00
Polonia Głubczyce 0-1 Orzeł Źlinice 10.09.2016 – g. 10:00
Start Namysłów 1-2 KS Krapkowice 11.09.2016 – g. 11:00
LZS Ligota Oleska 2-1 Swornica Czarnowąsy 11.09.2016 – g. 11:00
Piast Strzelce Op. 5-0 Sokół Niemodlin 11.09.2016 – g. 11:00
Piomar Tarnów-Przywory 5-2 Junior Skarbimierz 11.09.2016 – g. 11:00
Śląsk Łubniany 4-0 OKS Olesno 11.09.2016 – g. 11:00
 
3. kolejka – 18.09.2016 (niedziela) – godz. 11:00
OKS Olesno 2-1 Polonia Głubczyce 18.09.2016 – g. 11:00
Junior Skarbimierz 1-6 Śląsk Łubniany 18.09.2016 – g. 11:00
Piomar Tarnów-Przywory 4-0 Sokół Niemodlin 18.09.2016 – g. 11:00
Swornica Czarnowąsy 0-8 Piast Strzelce Op. 18.09.2016 – g. 11:00
KS Krapkowice 6-3 LZS Ligota Oleska 18.09.2016 – g. 11:00
Orzeł Źlinice 0-2 Start Namysłów 17.09.2016 – g. 10:00
 
4. kolejka – 25.09.2016 (niedziela) – godz. 11:00
Polonia Głubczyce 0-3 Start Namysłów 24.09.2016 – g. 10:00
LZS Ligota Oleska 3-3 Orzeł Źlinice 25.09.2016 – g. 11:00
Piast Strzelce Op. 9-2 KS Krapkowice 25.09.2016 – g. 11:00
Piomar Tarnów-Przywory 0-0 Swornica Czarnowąsy 25.09.2016 – g. 11:00
Śląsk Łubniany 6-0 Sokół Niemodlin 25.09.2016 – g. 11:00
OKS Olesno 3-3 Junior Skarbimierz 25.09.2016 – g. 11:00
 
5. kolejka – 02.10.2016 (niedziela) – godz. 11:00
Junior Skarbimierz 1-2 Polonia Głubczyce 02.10.2016 – g. 11:00
OKS Olesno 4-0 v.o. Sokół Niemodlin 02.10.2016 – g. 11:00
Swornica Czarnowąsy 0-2 Śląsk Łubniany 02.10.2016 – g. 11:00
KS Krapkowice 3-1 Piomar Tarnów-Przywory 02.10.2016 – g. 11:00
Orzeł Źlinice 2-7 Piast Strzelce Op. 02.10.2016 – g. 11:00
Start Namysłów 4-2 LZS Ligota Oleska 01.10.2016 – g. 10:00
 
6. kolejka – 09.10.2016 (niedziela) – godz. 11:00
Polonia Głubczyce 5-0 LZS Ligota Oleska 08.10.2016 – g. 10:00
Piast Strzelce Op. 2-0 Start Namysłów 09.10.2016 – g. 11:00
Piomar Tarnów-Przywory 0-5 Orzeł Źlinice 09.10.2016 – g. 11:00
Śląsk Łubniany 4-0 KS Krapkowice 09.10.2016 – g. 11:00
OKS Olesno 2-4 Swornica Czarnowąsy 09.10.2016 – g. 11:00
Junior Skarbimierz 1-3 Sokół Niemodlin 09.10.2016 – g. 11:00
 
7. kolejka – 16.10.2016 (niedziela) – godz. 11:00
Polonia Głubczyce 1-6 Sokół Niemodlin 15.10.2016 – g. 10:00
Swornica Czarnowąsy 3-1 Junior Skarbimierz 16.10.2016 – g. 11:00
KS Krapkowice 6-1 OKS Olesno 16.10.2016 – g. 11:00
Orzeł Źlinice 5-1 Śląsk Łubniany 19.10.2016 – g. 18:00
Start Namysłów 1-1 Piomar Tarnów-Przywory 15.10.2016 – g. 10:00
LZS Ligota Oleska 1-7 Piast Strzelce Op. 16.10.2016 – g. 11:00
 
8. kolejka – 23.10.2016 (niedziela) – godz. 11:00
Polonia Głubczyce 3-4 Piast Strzelce Op. 22.10.2016 – g. 10:00
Piomar Tarnów-Przywory 0-2 LZS Ligota Oleska 23.10.2016 – g. 11:00
Śląsk Łubniany 1-0 Start Namysłów 22.10.2016 – g. 11:00
OKS Olesno 3-0 Orzeł Źlinice 23.10.2016 – g. 11:00
Junior Skarbimierz 0-3 KS Krapkowice 23.10.2016 – g. 11:00
Swornica Czarnowąsy 1-1 Sokół Niemodlin 23.10.2016 – g. 11:00
 
9. kolejka – 30.10.2016 (niedziela) – godz. 10:00
Swornica Czarnowąsy 6-1 Polonia Głubczyce 30.10.2016 – g. 10:00
KS Krapkowice 0-2 Sokół Niemodlin 30.10.2016 – g. 10:00
Orzeł Źlinice 7-2 Junior Skarbimierz 30.10.2016 – g. 10:00
Start Namysłów 1-1 OKS Olesno 30.10.2016 – g. 10:00
LZS Ligota Oleska 0-4 Śląsk Łubniany 30.10.2016 – g. 10:00
Piast Strzelce Op. 10-2 Piomar Tarnów-Przywory 30.10.2016 – g. 10:00
 
10. kolejka – 06.11.2016 (niedziela) – godz. 10:00
Piomar Tarnów-Przywory 0-2 Polonia Głubczyce 06.11.2016 – g. 10:00
Śląsk Łubniany 1-4 Piast Strzelce Op. 06.11.2016 – g. 10:00
OKS Olesno 7-0 LZS Ligota Oleska 06.11.2016 – g. 10:00
Junior Skarbimierz 0-3 Start Namysłów 06.11.2016 – g. 10:00
Orzeł Źlinice 1-4 Sokół Niemodlin 06.11.2016 – g. 10:00
Swornica Czarnowąsy 2-1 KS Krapkowice 06.11.2016 – g. 10:00
 
11. kolejka – 13.11.2016 (niedziela) – godz. 10:00
KS Krapkowice 1-1 Polonia Głubczyce 11.11.2016 – g. 10:30
Orzeł Źlinice 0-1 Swornica Czarnowąsy 13.11.2016 – g. 10:00
Start Namysłów 2-1 Sokół Niemodlin 13.11.2016 – g. 10:00
LZS Ligota Oleska 4-1 Junior Skarbimierz 13.11.2016 – g. 10:00
Piast Strzelce Op. 4-0 OKS Olesno 13.11.2016 – g. 10:00
Piomar Tarnów-Przywory 1-0 Śląsk Łubniany 13.11.2016 – g. 10:00