Start Namysłów
Zaloguj Zarejestruj

Logowanie do konta

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Stwórz konto

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Imię *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zweryfikuj hasło *
Email *
Zweryfikuj email *

MŁODZICY: Wyniki

Odsłony: 7022

MŁODZICY - SEZON 2016/17

START I NAMYSŁÓW

LIGA MŁODZIKÓW – GRUPA KLUCZBORK
L.P. Data Dzień Godz. Rywal D/W Wynik Protokół
1. 05.09. pn 17:00 MKS I Kluczbork W 1-9 TAK
2. 08.09. czw 17:00 Start II Namysłów D 7-1 TAK
3. 12.09. pn 17:00 Motor I Praszka W 3-5 TAK
4. 19.09. pn 17:00 pauza - - -
5. 26.09. pn 17:00 LZS Rudniki W 2-1 TAK
6. 03.10. pn 16:30 OKS Olesno D 0-3 TAK
7. 10.10. pn 16:30 MKS II Kluczbork W 2-0 TAK
8. 17.10. pn 16:00 LZS Ligota Oleska W 1-1 TAK
9. 24.10. pn 15:30 Piast Gorzów Śląski D 2-0 TAK
10. 31.10. pn 15:00 MKS Wołczyn W 6-0 TAK
11. 11.11. pt 13:00 Motor II Praszka D 3-0 v.o. -
12. 27.03. pn
16:30 MKS I Kluczbork D ? ?
13. 03.04. pn 17:00 Start II Namysłów W ? ?
14. 10.04. pn
17:00 Motor I Praszka D ? ?
15. 19.04. śr 17:30 pauza - - -
16. 24.04. pn
18:00 LZS Rudniki D ? ?
17. 27.04. czw 18:00 OKS Olesno W ? ?
18. 08.05. pn
18:00 MKS II Kluczbork D ? ?
19. 15.05. pn 18:00 LZS Ligota Oleska D ? ?
20. 18.05. czw 18:00 Piast Gorzów Śląski W ? ?
21. 22.05. pn
18:00 MKS Wołczyn D ? ?
22. 29.05. pn 18:00 Motor II Praszka W ? ?

START II NAMYSŁÓW

LIGA MŁODZIKÓW – GRUPA KLUCZBORK
L.P. Data Dzień Godz. Rywal D/W Wynik Protokół
1. 05.09. pn
17:00 MKS II Kluczbork D 1-4 TAK
2. 08.09. czw 17:00 Start I Namysłów W 1-7 TAK
3. 16.09. pt
17:00 Piast Gorzów Śląski D 0-3 v.o. (2-3) TAK
4. 23.09. pt 17:00  MKS Wołczyn W 0-9 TAK
5. 26.09. pn
17:00 Motor II Praszka D 3-0 v.o. TAK
6. 07.10. pt 16:30 MKS I Kluczbork W 1-11 TAK
7. 14.10. pt
14:30 LZS Ligota Oleska D 0-8 TAK
8. 19.10. śr 16:00 Motor I Praszka D 0-10 TAK
9. 24.10. pn 15:30 pauza - - -
10. 04.11. pt 15:00 LZS Rudniki D 1-3 TAK
11. 11.11. pt 13:00 OKS Olesno W 0-8 TAK
12. 27.03. pn 16:30 MKS II Kluczbork W ? ?
13. 03.04. pn 17:00 Start I Namysłów D ? ?
14. 10.04. pn 17:00 Piast Gorzów Śląski W ? ?
15. 19.04. śr 17:30 MKS Wołczyn D ? ?
16. 24.04. pn 18:00 Motor II Praszka W ? ?
17. 27.04. czw 18:00 MKS I Kluczbork D ? ?
18. 08.05. pn 18:00 LZS Ligota Oleska W ? ?
19. 15.05. pn 18:00 Motor I Praszka W ? ?
20. 18.05. czw 18:00 pauza - ? ?
21. 22.05. pn 18:00 LZS Rudniki W ? ?
22. 29.05. pn 18:00 OKS Olesno D ? ?