Start Namysłów
Zaloguj Zarejestruj

Logowanie do konta

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Stwórz konto

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Imię *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zweryfikuj hasło *
Email *
Zweryfikuj email *

SENIORZY: Terminarz

Odsłony: 13733

TERMINARZ IV LIGI OPOLSKIEJ - SEZON 2016/17

RUNDA JESIENNA '16

1. kolejka – 06.08.2016 (sobota) – godz. 17:00
LZS Starowice Dolne 3-0 TOR Dobrzeń Wielki 06.08.2016 – g. 17:00
Po-Ra-Wie Większyce 3-2 LZS Kup 06.08.2016 – g. 17:00
LZS Agroplon Głuszyna 1-0 Pogoń Prudnik 06.08.2016 – g. 17:00
KS Krapkowice 0-0 OKS Olesno 06.08.2016 – g. 18:00
MKS Gogolin 6-3 LZS Piotrówka 06.08.2016 – g. 17:00
Skalnik Gracze 1-4 Swornica Czarnowąsy 06.08.2016 – g. 17:00
Polonia Nysa 1-1 Start Namysłów 09.08.2016 – g. 18:00
KS Krasiejów 2-3 Polonia Głubczyce 06.08.2016 – g. 17:00
Chemik Kędzierzyn-K. 2-0 Małapanew Ozimek 06.08.2016 – g. 17:00
 
2. kolejka – 13.08.2016 (sobota) – godz. 17:00
TOR Dobrzeń Wielki 3-5 Małapanew Ozimek 13.08.2016 – g. 17:00
Chemik Kędzierzyn-K. 1-4 Polonia Głubczyce 13.08.2016 – g. 17:00
Start Namysłów 1-0 KS Krasiejów 13.08.2016 – g. 17:00
Swornica Czarnowąsy 2-1 Polonia Nysa 13.08.2016 – g. 15:00
LZS Piotrówka 2-2 Skalnik Gracze 13.08.2016 – g. 17:00
OKS Olesno 3-1 MKS Gogolin 13.08.2016 – g. 17:00
Pogoń Prudnik 0-3 KS Krapkowice 13.08.2016 – g. 17:00
LZS Kup 1-0 LZS Agroplon Głuszyna 13.08.2016 – g. 17:00
LZS Starowice Dolne 3-2 Po-Ra-Wie Większyce 13.08.2016 – g. 17:00
 
3. kolejka – 17.08.2016 (środa) – godz. 18:00
Po-Ra-Wie Większyce 3-2 TOR Dobrzeń Wielki 17.08.2016 – g. 18:00
LZS Agroplon Głuszyna 1-1 LZS Starowice Dolne 17.08.2016 – g. 18:00
KS Krapkowice 1-1 LZS Kup 17.08.2016 – g. 18:00
MKS Gogolin 3-0 Pogoń Prudnik 17.08.2016 – g. 18:00
Skalnik Gracze 0-0 OKS Olesno 17.08.2016 – g. 18:00
Polonia Nysa 1-2 LZS Piotrówka 17.08.2016 – g. 18:00
KS Krasiejów 1-2 Swornica Czarnowąsy 17.08.2016 – g. 18:00
Chemik Kędzierzyn-K. 1-0 Start Namysłów 17.08.2016 – g. 18:00
Małapanew Ozimek 0-1 Polonia Głubczyce 31.08.2016 – g. 18:00
 
4. kolejka – 20.08.2016 (sobota) – godz. 17:00
TOR Dobrzeń Wielki 1-3 Polonia Głubczyce 21.08.2016 – g. 17:00
Start Namysłów 3-0 Małapanew Ozimek 14.09.2016 – g. 17:00
Swornica Czarnowąsy 4-0 Chemik Kędzierzyn-K. 20.08.2016 – g. 17:00
LZS Piotrówka 3-1 KS Krasiejów 20.08.2016 – g. 17:00
OKS Olesno 0-3 v.o. Polonia Nysa 20.08.2016 – g. 17:00
Pogoń Prudnik 0-2 Skalnik Gracze 20.08.2016 – g. 17:00
LZS Kup 1-0 MKS Gogolin 20.08.2016 – g. 17:00
LZS Starowice Dolne 1-1 KS Krapkowice 20.08.2016 – g. 17:00
Po-Ra-Wie Większyce 1-3 LZS Agroplon Głuszyna 20.08.2016 – g. 17:00
 
5. kolejka – 27.08.2016 (sobota) – godz. 17:00
LZS Agroplon Głuszyna 0-1 TOR Dobrzeń Wielki 27.08.2016 – g. 17:00
KS Krapkowice 1-4 Po-Ra-Wie Większyce 27.08.2016 – g. 17:00
MKS Gogolin 0-3 LZS Starowice Dolne 27.08.2016 – g. 17:00
Skalnik Gracze 2-0 LZS Kup 27.08.2016 – g. 17:00
Polonia Nysa 1-0 Pogoń Prudnik 27.08.2016 – g. 17:00
KS Krasiejów 3-0 OKS Olesno 27.08.2016 – g. 17:00
Chemik Kędzierzyn-K. 3-0 LZS Piotrówka 27.08.2016 – g. 17:00
Małapanew Ozimek 2-2 Swornica Czarnowąsy 27.08.2016 – g. 17:00
Polonia Głubczyce 5-1 Start Namysłów 27.08.2016 – g. 14:30
 
6. kolejka – 03.09.2016 (sobota) – godz. 16:30
TOR Dobrzeń Wielki 1-1 Start Namysłów 03.09.2016 – g. 16:30
Swornica Czarnowąsy 0-4 Polonia Głubczyce 03.09.2016 – g. 16:30
LZS Piotrówka 2-5 Małapanew Ozimek 03.09.2016 – g. 13:00
OKS Olesno 3-1 Chemik Kędzierzyn-K. 03.09.2016 – g. 16:30
Pogoń Prudnik 1-0 KS Krasiejów 03.09.2016 – g. 16:30
LZS Kup 1-1 Polonia Nysa 03.09.2016 – g. 13:00
LZS Starowice Dolne 2-1 Skalnik Gracze 03.09.2016 – g. 16:30
Po-Ra-Wie Większyce 1-0 MKS Gogolin 03.09.2016 – g. 16:30
LZS Agroplon Głuszyna 4-1 KS Krapkowice 03.09.2016 – g. 16:30
 
7. kolejka – 10.09.2016 (sobota) – godz. 16:00
KS Krapkowice - TOR Dobrzeń Wielki 10.09.2016 – g. 16:00
MKS Gogolin - LZS Agroplon Głuszyna 13.09.2016 – g. 17:00
Skalnik Gracze - Po-Ra-Wie Większyce 10.09.2016 – g. 16:00
Polonia Nysa - LZS Starowice Dolne 10.09.2016 – g. 16:00
KS Krasiejów - LZS Kup 10.09.2016 – g. 16:00
Chemik Kędzierzyn-K. - Pogoń Prudnik 10.09.2016 – g. 16:00
Małapanew Ozimek - OKS Olesno 10.09.2016 – g. 16:00
Polonia Głubczyce - LZS Piotrówka 10.09.2016 – g. 16:00
Start Namysłów - Swornica Czarnowąsy 11.09.2016 – g. 16:00
 
8. kolejka – 17.09.2016 (sobota) – godz. 16:00
TOR Dobrzeń Wielki - Swornica Czarnowąsy 17.09.2016 – g. 16:00
LZS Piotrówka - Start Namysłów 17.09.2016 – g. 16:00
OKS Olesno - Polonia Głubczyce 17.09.2016 – g. 16:00
Pogoń Prudnik - Małapanew Ozimek 17.09.2016 – g. 16:00
LZS Kup - Chemik Kędzierzyn-K. 17.09.2016 – g. 16:00
LZS Starowice Dolne - KS Krasiejów 17.09.2016 – g. 16:00
Po-Ra-Wie Większyce - Polonia Nysa 17.09.2016 – g. 16:00
LZS Agroplon Głuszyna - Skalnik Gracze 17.09.2016 – g. 16:00
KS Krapkowice - MKS Gogolin 17.09.2016 – g. 16:00
 
9. kolejka – 24.09.2016 (sobota) – 15:00
MKS Gogolin - TOR Dobrzeń Wielki 24.09.2016 – g. 15:00
Skalnik Gracze - KS Krapkowice 24.09.2016 – g. 15:00
Polonia Nysa - LZS Agroplon Głuszyna 24.09.2016 – g. 15:00
KS Krasiejów - Po-Ra-Wie Większyce 24.09.2016 – g. 15:00
Chemik Kędzierzyn-K. - LZS Starowice Dolne 24.09.2016 – g. 15:00
Małapanew Ozimek - LZS Kup 24.09.2016 – g. 15:00
Polonia Głubczyce - Pogoń Prudnik 24.09.2016 – g. 15:00
Start Namysłów - OKS Olesno 24.09.2016 – g. 15:00
Swornica Czarnowąsy - LZS Piotrówka 24.09.2016 – g. 15:00
 
10. kolejka – 01.10.2016 (sobota) – godz. 15:00
TOR Dobrzeń Wielki - LZS Piotrówka 01.10.2016 – g. 15:00
OKS Olesno - Swornica Czarnowąsy 01.10.2016 – g. 15:00
Pogoń Prudnik - Start Namysłów 01.10.2016 – g. 15:00
LZS Kup - Polonia Głubczyce 01.10.2016 – g. 15:00
LZS Starowice Dolne - Małapanew Ozimek 01.10.2016 – g. 15:00
Po-Ra-Wie Większyce - Chemik Kędzierzyn-K. 01.10.2016 – g. 15:00
LZS Agroplon Głuszyna - KS Krasiejów 01.10.2016 – g. 15:00
KS Krapkowice - Polonia Nysa 01.10.2016 – g. 15:00
MKS Gogolin - Skalnik Gracze 01.10.2016 – g. 15:00
 
11. kolejka – 08.10.2016 (sobota) – godz. 15:00
Skalnik Gracze - TOR Dobrzeń Wielki 08.10.2016 – g. 15:00
Polonia Nysa - MKS Gogolin 08.10.2016 – g. 15:00
KS Krasiejów - KS Krapkowice 08.10.2016 – g. 15:00
Chemik Kędzierzyn-K. - LZS Agroplon Głuszyna 08.10.2016 – g. 15:00
Małapanew Ozimek - Po-Ra-Wie Większyce 08.10.2016 – g. 15:00
Polonia Głubczyce - LZS Starowice Dolne 08.10.2016 – g. 15:00
Start Namysłów - LZS Kup 08.10.2016 – g. 15:00
Swornica Czarnowąsy - Pogoń Prudnik 08.10.2016 – g. 15:00
LZS Piotrówka - OKS Olesno 08.10.2016 – g. 15:00
 
12. kolejka – 15.10.2016 (sobota) – godz. 15:00
TOR Dobrzeń Wielki - OKS Olesno 15.10.2016 – g. 15:00
Pogoń Prudnik - LZS Piotrówka 15.10.2016 – g. 15:00
LZS Kup - Swornica Czarnowąsy 15.10.2016 – g. 15:00
LZS Starowice Dolne - Start Namysłów 15.10.2016 – g. 15:00
Po-Ra-Wie Większyce - Polonia Głubczyce 15.10.2016 – g. 15:00
LZS Agroplon Głuszyna - Małapanew Ozimek 15.10.2016 – g. 15:00
KS Krapkowice - Chemik Kędzierzyn-K. 15.10.2016 – g. 15:00
MKS Gogolin - KS Krasiejów 15.10.2016 – g. 15:00
Skalnik Gracze - Polonia Nysa 15.10.2016 – g. 15:00
 
13. kolejka – 22.10.2016 (sobota) – godz. 14:00
Polonia Nysa - TOR Dobrzeń Wielki 22.10.2016 – g. 14:00
KS Krasiejów - Skalnik Gracze 22.10.2016 – g. 14:00
Chemik Kędzierzyn-K. - MKS Gogolin 22.10.2016 – g. 14:00
Małapanew Ozimek - KS Krapkowice 22.10.2016 – g. 14:00
Polonia Głubczyce - LZS Agroplon Głuszyna 22.10.2016 – g. 14:00
Start Namysłów - Po-Ra-Wie Większyce 22.10.2016 – g. 14:00
Swornica Czarnowąsy - LZS Starowice Dolne 22.10.2016 – g. 14:00
LZS Piotrówka - LZS Kup 22.10.2016 – g. 14:00
OKS Olesno - Pogoń Prudnik 22.10.2016 – g. 14:00
 
14. kolejka – 29.10.2016 (sobota) – godz. 14:00
TOR Dobrzeń Wielki - Pogoń Prudnik 29.10.2016 – g. 14:00
LZS Kup - OKS Olesno 29.10.2016 – g. 14:00
LZS Starowice Dolne - LZS Piotrówka 29.10.2016 – g. 14:00
Po-Ra-Wie Większyce - Swornica Czarnowąsy 29.10.2016 – g. 14:00
LZS Agroplon Głuszyna - Start Namysłów 29.10.2016 – g. 14:00
KS Krapkowice - Polonia Głubczyce 29.10.2016 – g. 14:00
MKS Gogolin - Małapanew Ozimek 29.10.2016 – g. 14:00
Skalnik Gracze - Chemik Kędzierzyn-K. 29.10.2016 – g. 14:00
Polonia Nysa - KS Krasiejów 29.10.2016 – g. 14:00
 
15. kolejka – 05.11.2016 (sobota) – godz. 13:00
KS Krasiejów - TOR Dobrzeń Wielki 05.11.2016 – g. 13:00
Chemik Kędzierzyn-K. - Polonia Nysa 05.11.2016 – g. 13:00
Małapanew Ozimek - Skalnik Gracze 05.11.2016 – g. 13:00
Polonia Głubczyce - MKS Gogolin 05.11.2016 – g. 13:00
Start Namysłów - KS Krapkowice 05.11.2016 – g. 13:00
Swornica Czarnowąsy - LZS Agroplon Głuszyna 05.11.2016 – g. 13:00
LZS Piotrówka - Po-Ra-Wie Większyce 05.11.2016 – g. 13:00
OKS Olesno - LZS Starowice Dolne 05.11.2016 – g. 13:00
Pogoń Prudnik - LZS Kup 05.11.2016 – g. 13:00
 
16. kolejka – 12.11.2016 (sobota) – godz. 13:00
TOR Dobrzeń Wielki - LZS Kup 12.11.2016 – g. 13:00
LZS Starowice Dolne - Pogoń Prudnik 12.11.2016 – g. 13:00
Po-Ra-Wie Większyce - OKS Olesno 12.11.2016 – g. 13:00
LZS Agroplon Głuszyna - LZS Piotrówka 12.11.2016 – g. 13:00
KS Krapkowice - Swornica Czarnowąsy 12.11.2016 – g. 13:00
MKS Gogolin - Start Namysłów 12.11.2016 – g. 13:00
Skalnik Gracze - Polonia Głubczyce 12.11.2016 – g. 13:00
Polonia Nysa - Małapanew Ozimek 12.11.2016 – g. 13:00
KS Krasiejów - Chemik Kędzierzyn-K. 12.11.2016 – g. 13:00
 
17. kolejka – 19.11.2016 (sobota) – godz. 13:00
Chemik Kędzierzyn-K. - TOR Dobrzeń Wielki 19.11.2016 – g. 13:00
Małapanew Ozimek - KS Krasiejów 19.11.2016 – g. 13:00
Polonia Głubczyce - Polonia Nysa 19.11.2016 – g. 13:00
Start Namysłów - Skalnik Gracze 19.11.2016 – g. 13:00
Swornica Czarnowąsy - MKS Gogolin 19.11.2016 – g. 13:00
LZS Piotrówka - KS Krapkowice 19.11.2016 – g. 13:00
OKS Olesno - LZS Agroplon Głuszyna 19.11.2016 – g. 13:00
Pogoń Prudnik - Po-Ra-Wie Większyce 19.11.2016 – g. 13:00
LZS Kup - LZS Starowice Dolne 19.11.2016 – g. 13:00