Start Namysłów
Zaloguj Zarejestruj

Logowanie do konta

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Stwórz konto

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Imię *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zweryfikuj hasło *
Email *
Zweryfikuj email *

SENIORZY: Terminarz 2013/14

Odsłony: 5813

TERMINARZ III LIGI OPOLSKO-ŚLĄSKIEJ - SEZON 2013/14

 faza finałowa - GRUPA MISTRZOWSKA "A"

23. kolejka – 3.05.2014 (sobota) – godz. 17:00
Skra Częstochowa 4-0 Pniówek Pawłowice Śl. 02.05.2014 – g. 19:00
Górnik Wesoła 1-0 BKS Stal Bielsko-Biała 03.05.2014 – g. 17:00
Rekord Bielsko-Biała 1-0 Ruch II Chorzów 03.05.2014 – g. 17:00
Piast II Gliwice 1-3 Nadwiślan Góra 03.05.2014 – g. 12:30
 
24. kolejka – 07.05.2014 (środa) – godz. 17:30
BKS Stal Bielsko-Biała 1-0 Skra Częstochowa 07.05.2014 – g. 17:30
Pniówek Pawłowice Śl. 0-0 Górnik Wesoła 07.05.2014 – g. 17:30
Nadwiślan Góra 2-1 Ruch II Chorzów 07.05.2014 – g. 17:30
Rekord Bielsko-Biała 2-0 Piast II Gliwice 07.05.2014 – g. 17:30
 
25. kolejka – 10.05.2014 (sobota) – godz. 17:00
Skra Częstochowa 1-4 Rekord Bielsko-Biała 10.05.2014 – g. 17:00
Górnik Wesoła 0-0 Nadwiślan Góra 10.05.2014 – g. 17:00
Pniówek Pawłowice Śl. 3-2 Ruch II Chorzów 10.05.2014 – g. 17:00
BKS Stal Bielsko-Biała 3-3 Piast II Gliwice 10.05.2014 – g. 12:00
 
26. kolejka – 17.05.2014 (sobota) – godz. 17:00
Nadwiślan Góra 1-1 Skra Częstochowa 18.05.2014 – g. 17:00
Górnik Wesoła 2-1 Rekord Bielsko-Biała 17.05.2014 – g. 13:30
BKS Stal Bielsko-Biała 2-1 Ruch II Chorzów 17.05.2014 – g. 17:00
Pniówek Pawłowice Śl. 3-1 Piast II Gliwice 17.05.2014 – g. 17:00
 
27. kolejka – 24.05.2014 (sobota) – godz. 17:00
Pniówek Pawłowice Śl. 1-1 Skra Częstochowa 24.05.2014 – g. 17:00
BKS Stal Bielsko-Biała 0-0 Górnik Wesoła 24.05.2014 – g. 17:00
Ruch II Chorzów 1-4 Rekord Bielsko-Biała 24.05.2014 – g. 13:00
Nadwiślan Góra 6-0 Piast II Gliwice 25.05.2014 – g. 17:00
 
28. kolejka – 31.05.2014 (sobota) – godz. 17:00
Skra Częstochowa 4-1 BKS Stal Bielsko-Biała 30.05.2014 – g. 19:00
Górnik Wesoła 2-1 Pniówek Pawłowice Śl. 31.05.2014 – g. 17:00
Ruch II Chorzów 3-2 Nadwiślan Góra 28.05.2014 – g. 17:00
Piast II Gliwice 0-3 Rekord Bielsko-Biała 31.05.2014 – g. 17:00
 
29. kolejka – 04.06.2014 (środa) – godz. 18:00
Rekord Bielsko-Biała 1-1 Skra Częstochowa 04.06.2014 – g. 18:00
Nadwiślan Góra 6-0 Górnik Wesoła 04.06.2014 – g. 18:00
Ruch II Chorzów 1-1 Pniówek Pawłowice Śl. 04.06.2014 – g. 18:00
Piast II Gliwice 2-3 BKS Stal Bielsko-Biała 04.06.2014 – g. 18:00
 
30. kolejka – 07.06.2014 (sobota) – godz. 17:00
Skra Częstochowa 0-2 Nadwiślan Góra 07.06.2014 – g. 17:00
Rekord Bielsko-Biała 1-1 Górnik Wesoła 07.06.2014 – g. 17:00
Ruch II Chorzów 2-2 BKS Stal Bielsko-Biała 07.06.2014 – g. 17:00
Piast II Gliwice 2-5 Pniówek Pawłowice Śl. 07.06.2014 – g. 17:00

 

faza finałowa - GRUPA SPADKOWA "B"

23. kolejka – 03.05.2014 (sobota) – godz. 17:00
Polonia Łaziska Górne 3-0 v.o. Przyszłość Rogów -
Swornica Czarnowąsy 3-0 v.o. LZS Leśnica -
Szombierki Bytom 5-0 Czarni Otmuchów 04.05.2014 – g. 11:00
Ruch Radzionków 1-1 Polonia Głubczyce 03.05.2014 – g. 17:00
 
24. kolejka – 07.05.2014 (środa) – godz. 17:30
Polonia Głubczyce 1-1 Polonia Łaziska Górne 07.05.2014 – g. 17:30
Czarni Otmuchów 1-1 Swornica Czarnowąsy 07.05.2014 – g. 17:30
LZS Leśnica 0-3 v.o. Szombierki Bytom -
Przyszłość Rogów 0-3 v.o. Ruch Radzionków -
 
25. kolejka – 10.05.2014 (sobota) – godz. 17:00
Polonia Łaziska Górne 3-0 v.o. LZS Leśnica -
Swornica Czarnowąsy 3-0 v.o. Przyszłość Rogów -
Szombierki Bytom 2-1 Polonia Głubczyce 10.05.2014 – g. 17:00
Ruch Radzionków 2-2 Czarni Otmuchów 10.05.2014 – g. 17:00
 
26. kolejka – 17.05.2014 (sobota) – godz. 17:00
Czarni Otmuchów 0-4 Polonia Łaziska Górne 17.05.2014 – g. 14:00
Polonia Głubczyce 1-4 Swornica Czarnowąsy 28.05.2014 – g. 17:30
Przyszłość Rogów 0-3 v.o. Szombierki Bytom -
LZS Leśnica 0-3 v.o. Ruch Radzionków -
 
27. kolejka – 24.05.2014 (sobota) – godz. 17:00
Przyszłość Rogów 0-3 v.o. Polonia Łaziska Górne -
LZS Leśnica 0-3 v.o. Swornica Czarnowąsy -
Czarni Otmuchów 1-0 Szombierki Bytom 24.05.2014 – g. 17:00
Polonia Głubczyce 3-0 Ruch Radzionków 24.05.2014 – g. 17:00
 
28. kolejka – 31.05.2014 (sobota) – godz. 17:00
Polonia Łaziska Górne 1-1 Polonia Głubczyce 31.05.2014 – g. 17:00
Swornica Czarnowąsy 1-0 Czarni Otmuchów 31.05.2014 – g. 17:00
Szombierki Bytom 3-0 v.o. LZS Leśnica -
Ruch Radzionków 3-0 v.o. Przyszłość Rogów -
 
29. kolejka – 04.06.2014 (środa) – godz. 18:00
LZS Leśnica 0-3 v.o. Polonia Łaziska Górne -
Przyszłość Rogów 0-3 v.o. Swornica Czarnowąsy -
Polonia Głubczyce 3-2 Szombierki Bytom 04.06.2014 – g. 18:00
Czarni Otmuchów 1-4 Ruch Radzionków 04.06.2014 – g. 18:00
 
30. kolejka – 07.06.2014 (sobota) – godz. 17:00
Polonia Łaziska Górne 7-0 Czarni Otmuchów 07.06.2014 – g. 17:00
Swornica Czarnowąsy 1-0 Polonia Głubczyce 07.06.2014 – g. 17:00
Szombierki Bytom 3-0 v.o. Przyszłość Rogów -
Ruch Radzionków 3-0 v.o. LZS Leśnica -

 

faza finałowa - GRUPA SPADKOWA "C"

23. kolejka – 03.05.2014 (sobota) – godz. 17:00
LZS Piotrówka 0-1 Odra Wodzisław Śl. 03.05.2014 – g. 17:00
Start Namysłów 0-8 Górnik II Zabrze 03.05.2014 – g. 17:00
Piast Strzelce Opolskie 2-1 Podbeskidzie II B.-Biała 03.05.2014 – g. 17:00
Szczakowianka Jaworzno 1-0 LKS Czaniec 03.05.2014 – g. 17:00
 
24. kolejka – 07.05.2014 (środa) – godz. 17:30
Górnik II Zabrze 1-0 LZS Piotrówka 07.05.2014 – g. 17:30
Odra Wodzisław Śl. 3-2 Start Namysłów 07.05.2014 – g. 19:30
LKS Czaniec 2-1 Piast Strzelce Opolskie 07.05.2014 – g. 17:30
Podbeskidzie II B.-Biała 1-1 Szczakowianka Jaworzno 07.05.2014 – g. 17:30
 
25. kolejka – 10.05.2014 (sobota) – godz. 17:00
LZS Piotrówka 3-3 Podbeskidzie II B.-Biała 10.05.2014 – g. 17:00
Start Namysłów 0-2 LKS Czaniec 10.05.2014 – g. 17:00
Piast Strzelce Opolskie 0-0 Odra Wodzisław Śl. 10.05.2014 – g. 17:00
Szczakowianka Jaworzno 1-3 Górnik II Zabrze 10.05.2014 – g. 17:00
 
26. kolejka – 17.05.2014 (sobota) – godz. 17:00
LKS Czaniec 0-0 LZS Piotrówka 21.05.2014 – g. 18:10
Podbeskidzie II B.-Biała 5-2 Start Namysłów 17.05.2014 – g. 15:00
Górnik II Zabrze 2-2 Piast Strzelce Opolskie 17.05.2014 – g. 17:00
Odra Wodzisław Śl. 1-1 Szczakowianka Jaworzno 17.05.2014 – g. 19:30
 
27. kolejka – 24.05.2014 (sobota) – godz. 17:00
Odra Wodzisław Śl. 2-1 LZS Piotrówka 24.05.2014 – g. 18:00
Górnik II Zabrze 5-1 Start Namysłów 24.05.2014 – g. 18:00
Podbeskidzie II B.-Biała 3-2 Piast Strzelce Opolskie 24.05.2014 – g. 15:00
LKS Czaniec 2-0 Szczakowianka Jaworzno 24.05.2014 – g. 17:00
 
28. kolejka – 31.05.2014 (sobota) – godz. 17:00
LZS Piotrówka 1-2 Górnik II Zabrze 31.05.2014 – g. 17:00
Start Namysłów 5-3 Odra Wodzisław Śl. 31.05.2014 – g. 17:00
Piast Strzelce Opolskie 0-1 LKS Czaniec 31.05.2014 – g. 17:00
Szczakowianka Jaworzno 3-2 Podbeskidzie II B.-Biała 31.05.2014 – g. 17:00
 
29. kolejka – 04.06.2014 (środa) – godz. 18:00
Podbeskidzie II B.-Biała 2-2 LZS Piotrówka 04.06.2014 – g. 18:00
LKS Czaniec 2-2 Start Namysłów 04.06.2014 – g. 18:00
Odra Wodzisław Śl. 2-1 Piast Strzelce Opolskie 04.06.2014 – g. 18:00
Górnik II Zabrze 3-2 Szczakowianka Jaworzno 04.06.2014 – g. 18:00
 
30. kolejka – 07.06.2014 (sobota) – godz. 17:00
LZS Piotrówka 0-1 LKS Czaniec 07.06.2014 – g. 17:00
Start Namysłów 0-2 Podbeskidzie II B.-Biała 07.06.2014 – g. 17:00
Piast Strzelce Opolskie 2-1 Górnik II Zabrze 07.06.2014 – g. 17:00
Szczakowianka Jaworzno 0-3 Odra Wodzisław Śl. 07.06.2014 – g. 17:00

 

faza zasadnicza - GRUPA PÓŁNOCNA

1. kolejka – 10.08.2013 (sobota) – godz. 17:00
Polonia Łaziska Górne 2-2 Swornica Czarnowąsy 10.08.2013 - g. 17:00
Piast Strzelce Opolskie 1-3 Ruch II Chorzów 10.08.2013 - g. 15:00
Ruch Radzionków 1-1 Start Namysłów 10.08.2013 - g. 17:00
Piast II Gliwice 1-0 LZS Piotrówka 10.08.2013 - g. 17:00
Skra Częstochowa 2-0 Szczakowianka Jaworzno 10.08.2013 - g. 17:00
Szombierki Bytom 1-2 Górnik Wesoła 10.08.2013 - g. 17:00
 
2. kolejka – 14.08.2013 (środa) – godz. 18:00
Swornica Czarnowąsy 1-4 Górnik Wesoła  14.08.2013 - g. 18:00
Szczakowianka Jaworzno 1-0 Szombierki Bytom  14.08.2013 - g. 18:00
LZS Piotrówka 0-2 Skra Częstochowa  14.08.2013 - g. 18:00
Start Namysłów 0-1 Piast II Gliwice  14.08.2013 - g. 18:00
Ruch II Chorzów 3-1 Ruch Radzionków  14.08.2013 - g. 18:00
Polonia Łaziska Górne 4-1 Piast Strzelce Opolskie  14.08.2013 - g. 18:00
 
3. kolejka – 17.08.2013 (sobota) – godz. 17:00
Piast Strzelce Opolskie 0-3 Swornica Czarnowąsy 17.08.2013 - g. 17:00
Ruch Radzionków 3-0 Polonia Łaziska Górne 17.08.2013 - g. 17:00
Piast II Gliwice 3-2 Ruch II Chorzów 17.08.2013 - g. 17:00
Skra Częstochowa 4-0 Start Namysłów  17.08.2013 - g. 18:00
Szombierki Bytom 0-0 LZS Piotrówka  17.08.2013 - g. 17:00
Górnik Wesoła 3-0 Szczakowianka Jaworzno 17.08.2013 - g. 17:00
 
4. kolejka – 24.08.2013 (sobota) – godz. 17:00
Swornica Czarnowąsy 1-1 Szczakowianka Jaworzno 24.08.2013 - g. 17:00
LZS Piotrówka 1-1 Górnik Wesoła 24.08.2013 - g. 17:00
Start Namysłów 2-1 Szombierki Bytom  24.08.2013 - g. 17:00
Ruch II Chorzów 2-3 Skra Częstochowa 24.08.2013 - g. 17:00
Polonia Łaziska Górne 2-0 Piast II Gliwice  24.08.2013 - g. 17:00
Piast Strzelce Opolskie 0-3 Ruch Radzionków 24.08.2013 - g. 17:00
 
5. kolejka – 31.08.2013 (sobota) – godz. 17:00
Ruch Radzionków 0-1 Swornica Czarnowąsy 31.08.2013 - g. 17:00
Piast II Gliwice 5-1 Piast Strzelce Opolskie 31.08.2013 - g. 17:00
Skra Częstochowa 3-2 Polonia Łaziska Górne 31.08.2013 - g. 17:00
Szombierki Bytom 3-1 Ruch II Chorzów 31.08.2013 - g. 17:00
Górnik Wesoła 3-0 Start Namysłów  31.08.2013 - g. 17:00
Szczakowianka Jaworzno 0-0 LZS Piotrówka 31.08.2013 - g. 17:00
 
6. kolejka – 07.09.2013 (sobota) – godz. 17:00
Swornica Czarnowąsy 2-0 LZS Piotrówka 07.09.2013 - g. 17:00
Start Namysłów 4-2 Szczakowianka Jaworzno  07.09.2013 - g. 17:00
Ruch II Chorzów 0-1 Górnik Wesoła  07.09.2013 - g. 17:00
Polonia Łaziska Górne 1-3 Szombierki Bytom  07.09.2013 - g. 17:00
Piast Strzelce Opolskie 1-7 Skra Częstochowa  07.09.2013 - g. 17:00
Ruch Radzionków 2-0 Piast II Gliwice  07.09.2013 - g. 17:00
 
7. kolejka – 14.09.2013 (sobota) – godz. 16:30
Piast II Gliwice 5-2 Swornica Czarnowąsy  14.09.2013 - g. 16:30
Skra Częstochowa 3-0 Ruch Radzionków  14.09.2013 - g. 18:00
Szombierki Bytom 5-0 Piast Strzelce Opolskie  14.09.2013 - g. 16:30
Górnik Wesoła 2-1 Polonia Łaziska Górne  14.09.2013 - g. 16:30
Szczakowianka Jaworzno 0-2 Ruch II Chorzów  14.09.2013 - g. 16:30
LZS Piotrówka 2-0 Start Namysłów  14.09.2013 - g. 16:30
 
8. kolejka – 21.09.2013 (sobota) – godz. 16:30
Swornica Czarnowąsy 6-0 Start Namysłów 21.09.2013 - g. 16:30
LZS Piotrówka 1-1 Ruch II Chorzów 21.09.2013 - g. 14:00
Polonia Łaziska Górne 6-1 Szczakowianka Jaworzno 21.09.2013 - g. 16:30
Piast Strzelce Opolskie 0-2 Górnik Wesoła 21.09.2013 - g. 16:30
Ruch Radzionków 2-3 Szombierki Bytom 21.09.2013 - g. 16:30
Piast II Gliwice 1-1 Skra Częstochowa 21.09. 2013 - g. 16:30
 
9. kolejka – 28.09.2013 (sobota) – 16:00
Skra Częstochowa 2-1 Swornica Czarnowąsy 28.09.2013 - g. 18:00
Szombierki Bytom 2-1 Piast II Gliwice 28.09.2013 - g. 16:00
Ruch Radzionków 1-0 Górnik Wesoła 28.09.2013 - g. 16:00
Szczakowianka Jaworzno 0-1 Piast Strzelce Opolskie 28.09.2013 - g. 16:00
LZS Piotrówka 2-3 Polonia Łaziska Górne 28.09.2013 - g. 16:00
Start Namysłów 1-3 Ruch II Chorzów 28.09.2013 - g. 16:00
 
10. kolejka – 05.10.2013 (sobota) – godz. 15:30
Swornica Czarnowąsy 2-4 Ruch II Chorzów 05.10.2013 - g. 15:30
Polonia Łaziska Górne 2-0 Start Namysłów 05.10.2013 - g. 15:30
Piast Strzelce Opolskie 1-6 LZS Piotrówka 05.10.2013 - g. 15:30
Ruch Radzionków 2-1 Szczakowianka Jaworzno 05.10.2013 - g. 15:30
Piast II Gliwice 1-6 Górnik Wesoła 05.10.2013 - g. 15:30
Skra Częstochowa 4-0 Szombierki Bytom 05.10.2013 - g. 17:00
 
11. kolejka – 12.10.2013 (sobota) – godz. 15:30
Szombierki Bytom 0-1 Swornica Czarnowąsy  12.10.2013 - g. 15:30
Górnik Wesoła 1-1 Skra Częstochowa 12.10.2013 - g. 15:30
Szczakowianka Jaworzno 1-3 Piast II Gliwice  12.10.2013 - g. 15:30
LZS Piotrówka 2-1 Ruch Radzionków  12.10.2013 - g. 15:30
Start Namysłów 2-0 Piast Strzelce Opolskie  28.08.2013 - g. 18:00
Ruch II Chorzów 1-0 Polonia Łaziska Górne  12.10.2013 - g. 13:00
 
12. kolejka – 19.10.2013 (sobota) – godz. 15:00
Swornica Czarnowąsy 0-0 Polonia Łaziska Górne 19.10.2013 - g. 15:00
Ruch II Chorzów 7-1 Piast Strzelce Opolskie 23.10.2013 - g. 19:00
Start Namysłów 0-1 Ruch Radzionków 19.10.2013 - g. 15:00
LZS Piotrówka 1-2 Piast II Gliwice 19.10.2013 - g. 15:00
Szczakowianka Jaworzno 0-4 Skra Częstochowa 19.10.2013 - g. 15:00
Górnik Wesoła 5-3 Szombierki Bytom 19.10.2013 - g. 15:00
 
13. kolejka – 26.10.2013 (sobota) – godz. 15:00
Górnik Wesoła 1-1 Swornica Czarnowąsy 26.10.2013 - g. 15:00
Szombierki Bytom 1-2 Szczakowianka Jaworzno 26.10.2013 - g. 15:00
Skra Częstochowa 3-1 LZS Piotrówka 26.10.2013 - g. 17:00
Piast II Gliwice 3-1 Start Namysłów 27.10.2013 - g. 13:00
Ruch Radzionków 2-2 Ruch II Chorzów 26.10.2013 - g. 15:00
Piast Strzelce Opolskie 1-2 Polonia Łaziska Górne 26.10.2013 - g. 15:00
 
14. kolejka – 02.11.2013 (sobota) – godz. 13:00
Swornica Czarnowąsy 2-1 Piast Strzelce Opolskie 02.11.2013 - g. 13:00
Polonia Łaziska Górne 6-1 Ruch Radzionków 03.11.2013 - g. 13:00
Ruch II Chorzów 2-0 Piast II Gliwice 06.11.2013 - g. 12:00
Start Namysłów 0-4 Skra Częstochowa 02.11.2013 - g. 13:00
LZS Piotrówka 2-0 Szombierki Bytom 02.11.2013 - g. 13:00
Szczakowianka Jaworzno 0-0 Górnik Wesoła 02.11.2013 - g. 13:00
 
15. kolejka – 09.11.2013 (sobota) – godz. 13:00
Szczakowianka Jaworzno 1-1 Swornica Czarnowąsy 09.11.2013 - g. 13:00
Górnik Wesoła 3-2 LZS Piotrówka  09.11.2013 - g. 13:00
Szombierki Bytom 6-1 Start Namysłów 10.11.2013 - g. 13:00
Skra Częstochowa 1-1 Ruch II Chorzów  09.11.2013 - g. 17:00
Piast II Gliwice 0-1 Polonia Łaziska Górne  09.11.2013 - g. 13:00
Ruch Radzionków 3-1 Piast Strzelce Opolskie  09.11.2013 - g. 13:00
 
16. kolejka – 16.11.2013 (sobota) – godz. 13:00
Swornica Czarnowąsy 4-0 Ruch Radzionków 16.11.2013 - g. 13:00
Piast Strzelce Opolskie 2-4 Piast II Gliwice  16.11.2013 - g. 13:00
Polonia Łaziska Górne 2-2 Skra Częstochowa  16.11.2013 - g. 13:00
Ruch II Chorzów 2-1 Szombierki Bytom  16.11.2013 - g. 11:00
Start Namysłów 0-5 Górnik Wesoła  16.11.2013 - g. 13:00
LZS Piotrówka 2-0 Szczakowianka Jaworzno  16.11.2013 - g. 13:00
 
17. kolejka – 22.03.2014 (sobota) - godz. 15:00
LZS Piotrówka 1-0 Swornica Czarnowąsy  22.03.2014 - g. 15:00
Szczakowianka Jaworzno 2-3 Start Namysłów 22.03.2014 - g. 15:00
Górnik Wesoła 0-3 Ruch II Chorzów  22.03.2014 - g. 15:00
Szombierki Bytom 4-2 Polonia Łaziska Górne  22.03.2014 - g. 15:00
Skra Częstochowa 1-0 Piast Strzelce Opolskie  22.03.2014 - g. 13:00
Piast II Gliwice 0-0 Ruch Radzionków  22.03.2014 - g. 15:00
 
18. kolejka – 29.03.2014 (sobota) - godz. 15:00
Swornica Czarnowąsy 1-1 Piast II Gliwice  29.03.2014 - g. 15:00
Ruch Radzionków 0-0 Skra Częstochowa  29.03.2014 - g. 15:00
Piast Strzelce Opolskie 1-1 Szombierki Bytom  29.03.2014 - g. 15:00
Polonia Łaziska Górne 0-1 Górnik Wesoła  29.03.2014 - g. 15:00
Ruch II Chorzów 5-1 Szczakowianka Jaworzno  29.03.2014 - g. 15:30
Start Namysłów 1-0 LZS Piotrówka  29.03.2014 - g. 15:00
 
19. kolejka – 05.04.2014 (sobota) - godz. 16:00
Start Namysłów 0-2 Swornica Czarnowąsy  05.04.2014 - g. 16:00
Ruch II Chorzów 1-1 LZS Piotrówka  05.04.2014 - g. 17:00
Szczakowianka Jaworzno 0-1 Polonia Łaziska Górne  05.04.3014 - g. 16:00
Górnik Wesoła 1-1 Piast Strzelce Opolskie  05.04.2014 - g. 16:00
Szombierki Bytom 3-0 Ruch Radzionków  06.04.2014 - g. 11:00
Skra Częstochowa 0-0 Piast II Gliwice  05.04.2014 - g. 14:00
 
20. kolejka – 12.04.2014 (sobota) - godz. 16:00
Swornica Czarnowąsy 1-2 Skra Częstochowa  12.04.2014 - g. 16:00
Piast II Gliwice 2-1 Szombierki Bytom  12.04.2014 - g. 11:00
Górnik Wesoła 1-0 Ruch Radzionków  12.04.2014 - g. 16:00
Piast Strzelce Opolskie 4-1 Szczakowianka Jaworzno  12.04.2014 - g. 16:00
Polonia Łaziska Górne 1-0 LZS Piotrówka  12.04.2014 - g. 16:00
Ruch II Chorzów 3-0 Start Namysłów  13.04.2014 - g. 16:00
 
21. kolejka – 19.04.2014 (sobota) - godz. 13:00
Ruch II Chorzów 0-2 Swornica Czarnowąsy  19.04.2014 - g. 13:00
Start Namysłów 0-2 Polonia Łaziska Górne  19.04.2014 - g. 13:00
LZS Piotrówka 0-1 Piast Strzelce Opolskie 19.04.2014 - g. 13:00
Szczakowianka Jaworzno 1-2 Ruch Radzionków  19.04.2014 - g. 13:00
Górnik Wesoła 0-1 Piast II Gliwice  19.04.2014 - g. 13:00
Szombierki Bytom 0-1 Skra Częstochowa  19.04.2014 - g. 13:00
 
22. kolejka – 26.04.2014 (sobota) - godz. 16:00
Swornica Czarnowąsy 1-2 Szombierki Bytom 26.04.2014 - g. 16:00
Skra Częstochowa 1-0 Górnik Wesoła  26.04.2014 - g. 16:00
Piast II Gliwice 4-2 Szczakowianka Jaworzno  26.04.2014 - g. 16:00
Ruch Radzionków 0-1 LZS Piotrówka  26.04.2014 - g. 16:00
Piast Strzelce Opolskie 4-0 Start Namysłów  26.04.2014 - g. 16:00
Polonia Łaziska Górne 3-1 Ruch II Chorzów  26.04.2014 - g. 16:00

 

faza zasadnicza - GRUPA POŁUDNIOWA

1. kolejka – 10.08.2013 (sobota) – godz. 17:00
Pniówek Pawłowice Śl. 1-1 Podbeskidzie II B.-Biała 10.08.2013 - g. 17:00
Rekord Bielsko-Biała 1-1 LKS Czaniec 10.08.2013 - g. 17:00
Przyszłość Rogów 0-0 Górnik II Zabrze 10.08.2013 - g. 17:00
Czarni Otmuchów 0-2 Polonia Głubczyce 10.08.2013 - g. 17:00
Nadwiślan Góra 3-0 LZS Leśnica 11.08.2013 - g. 17:00
Odra Wodzisław Śl. 0-0 BKS Stal Bielsko-Biała 10.08.2013 - g. 20:00
 
2. kolejka – 14.08.2013 (środa) – godz. 17:00
Podbeskidzie II B.-Biała 0-1 BKS Stal Bielsko-Biała 14.08.2013 - g. 18:00
LZS Leśnica 1-1 Odra Wodzisław Śl. 14.08.2013 - g. 18:00
Polonia Głubczyce 1-1 Nadwiślan Góra 14.08.2013 - g. 18:00
Czarni Otmuchów 1-0 Górnik II Zabrze 14.08.2013 - g. 18:00
LKS Czaniec 1-0 Przyszłość Rogów 14.08.2013 - g. 18:00
Pniówek Pawłowice Śl. 0-2 Rekord Bielsko-Biała 14.08.2013 - g. 18:00
 
3. kolejka – 17.08.2013 (sobota) – godz. 17:00
Rekord Bielsko-Biała 1-0 Podbeskidzie II B.-Biała 17.08.2013 - g. 17:00
Przyszłość Rogów 0-0 Pniówek Pawłowice Śl. 17.08.2013 - g. 17:00
Czarni Otmuchów 1-1 LKS Czaniec 17.08.2013 - g. 17:00
Nadwiślan Góra 2-0 Górnik II Zabrze 18.08.2013 - g. 17:00
Odra Wodzisław Śl. 2-3 Polonia Głubczyce 17.08.2013 - g. 20:00
BKS Stal Bielsko-Biała 1-2 LZS Leśnica 17.08.2013 - g. 17:00
 
4. kolejka – 24.08.2013 (sobota) – godz. 17:00
Podbeskidzie II B.-Biała 0-0 LZS Leśnica 25.08.2013 - g. 17:00
Polonia Głubczyce 1-2 BKS Stal Bielsko-Biała 24.08.2013 - g. 17:00
Odra Wodzisław Śl. 0-2 Górnik II Zabrze 24.08.2013 - g. 20:00
LKS Czaniec 0-0 Nadwiślan Góra 24.08.2013 - g. 11:00
Pniówek Pawłowice Śl. 1-2 Czarni Otmuchów 24.08.2013 - g. 17:00
Rekord Bielsko-Biała 2-0 Przyszłość Rogów 25.08.2013 - g. 17:00
 
5. kolejka – 31.08.2013 (sobota) – godz. 17:00
Przyszłość Rogów 3-3 Podbeskidzie II B.-Biała  31.08.2013 - g. 17:00
Czarni Otmuchów 1-3 Rekord Bielsko-Biała  31.08.2013 - g. 17:00
Nadwiślan Góra 4-1 Pniówek Pawłowice Śl.  01.09.2013 - g. 17:00
Odra Wodzisław Śl. 0-4 LKS Czaniec 31.08.2013 - g. 20:00
BKS Stal Bielsko-Biała 3-0 Górnik II Zabrze 31.08.2013 - g. 17:00
LZS Leśnica 2-0 Polonia Głubczyce 31.08.2013 - g. 17:00
 
6. kolejka – 07.09.2013 (sobota) – godz. 17:00
Podbeskidzie II B.-Biała 5-1 Polonia Głubczyce  07.09.2013 - g. 17:00
LZS Leśnica 1-1 Górnik II Zabrze  07.09.2013 - g. 16:00
LKS Czaniec 1-1 BKS Stal Bielsko-Biała  07.09.2013 - g. 17:00
Pniówek Pawłowice Śl. 3-0 Odra Wodzisław Śl.  07.09.2013 - g. 17:00
Rekord Bielsko-Biała 0-2 Nadwiślan Góra  08.09.2013 - g. 14:30
Przyszłość Rogów 2-0 Czarni Otmuchów  07.09.2013 - g. 17:00
 
7. kolejka – 14.09.2013 (sobota) – godz. 16:30
Czarni Otmuchów 1-3 Podbeskidzie II B.-Biała 14.09.2013 - g. 16:30
Nadwiślan Góra 2-1 Przyszłość Rogów 15.09.2013 - g. 16:30
Odra Wodzisław Śl. 0-3 Rekord Bielsko-Biała 14.09.2013 - g. 16:30
BKS Stal Bielsko-Biała 1-1 Pniówek Pawłowice Śl. 14.09.2013 - g. 16:30
LZS Leśnica 2-0 LKS Czaniec 14.09.2013 - g. 16:30
Polonia Głubczyce 2-1 Górnik II Zabrze 14.09.2013 - g. 16:30
 
8. kolejka – 21.09.2013 (sobota) – godz. 16:30
Podbeskidzie II B.-Biała 2-3 Górnik II Zabrze 21.09.2013 - g. 16:30
LKS Czaniec 2-0 Polonia Głubczyce 21.09.2013 - g. 16:30
Pniówek Pawłowice Śl. 3-1 LZS Leśnica 21.09.2013 - g. 16:30
Rekord Bielsko-Biała 4-2 BKS Stal Bielsko-Biała 22.09.2013 - g. 16:30
Przyszłość Rogów 1-0 Odra Wodzisław Śl. 21.09.2013 - g. 16:30
Czarni Otmuchów 0-2 Nadwiślan Góra 21.09.2013 - g. 16:30
 
9. kolejka – 28.09.2013 (sobota) – 16:00
Nadwiślan Góra 2-1 Podbeskidzie II B.-Biała 29.09.2013 - g. 16:00
Odra Wodzisław Śl. 0-2 Czarni Otmuchów 28.09.2013 - g. 16:00
BKS Stal Bielsko-Biała 2-1 Przyszłość Rogów 28.09.2103 - g. 16:00
LZS Leśnica 1-0 Rekord Bielsko-Biała 28.09.2013 - g. 16:00
Polonia Głubczyce 0-0 Pniówek Pawłowice Śl. 28.09.2013 - g. 16:00
Górnik II Zabrze 1-2 LKS Czaniec 29.09.2013 - g. 16:00
 
10. kolejka – 05.10.2013 (sobota) – godz. 15:30
Podbeskidzie II B.-Biała 2-2 LKS Czaniec 05.10.2013 - g. 11:00
Pniówek Pawłowice Śl. 1-0 Górnik II Zabrze 05.10.2013 - g. 15:30
Rekord Bielsko-Biała 3-1 Polonia Głubczyce 05.10.2013 - g. 15:30
Przyszłość Rogów 2-2 LZS Leśnica 05.10.2013 - g. 15:30
Czarni Otmuchów 0-1 BKS Stal Bielsko-Biała 05.10.2013 - g. 15:30
Nadwiślan Góra 4-0 Odra Wodzisław Śl. 06.10.2013 - g. 15:30
 
11. kolejka – 12.10.2013 (sobota) – godz. 15:30
Odra Wodzisław Śl. 1-0 Podbeskidzie II B.-Biała 12.10.2013 - g. 15:30
BKS Stal Bielsko-Biała 3-0 Nadwiślan Góra 12.10.2013 - g. 15:30
LZS Leśnica 1-0 Czarni Otmuchów 12.10.2013 - g. 15:30
Polonia Głubczyce 1-1 Przyszłość Rogów 12.10.2013 - g. 15:30
Górnik II Zabrze 2-0 Rekord Bielsko-Biała 12.10.2013 - g. 15:00
LKS Czaniec 0-0 Pniówek Pawłowice Śl. 12.10.2013 - g. 15:30
 
12. kolejka – 19.10.2013 (sobota) – godz. 15:00
Podbeskidzie II B.-Biała 3-1 Pniówek Pawłowice Śl. 19.10.2013 - g. 15:00
LKS Czaniec 0-2 Rekord Bielsko-Biała 19.10.2013 - g. 15:00
Górnik II Zabrze 3-1 Przyszłość Rogów 19.10.2013 - g. 15:00
Polonia Głubczyce 0-0 Czarni Otmuchów 19.10.2013 - g. 15:00
LZS Leśnica 0-1 Nadwiślan Góra 19.10.2013 - g. 15:00
BKS Stal Bielsko-Biała 3-1 Odra Wodzisław Śl. 19.10.2013 - g. 15:00
 
13. kolejka – 26.10.2013 (sobota) – godz. 15:00
BKS Stal Bielsko-Biała 0-3 Podbeskidzie II B.-Biała 27.10.2013 - g. 11:00
Odra Wodzisław Śl. 2-1 LZS Leśnica 26.10.2013 - g. 15:00
Nadwiślan Góra 3-1 Polonia Głubczyce 27.10.2013 - g. 14:00
Górnik II Zabrze 2-0 Czarni Otmuchów 26.10.2013 - g. 14:00
Przyszłość Rogów 1-2 LKS Czaniec 26.10.2013 - g. 15:00
Rekord Bielsko-Biała 2-3 Pniówek Pawłowice Śl. 26.10.2013 - g. 15:00
 
14. kolejka – 02.11.2013 (sobota) – godz. 13:00
Podbeskidzie II B.-Biała 2-3 Rekord Bielsko-Biała 02.11.2013 - g. 13:00
Pniówek Pawłowice Śl. 3-1 Przyszłość Rogów 02.11.2013 - g. 13:00
LKS Czaniec 3-0 Czarni Otmuchów 02.11.2013 - g. 13:00
Górnik II Zabrze 2-0 Nadwiślan Góra 03.11.2013 - g. 13:00
Polonia Głubczyce 0-3 Odra Wodzisław Śl. 02.11.2013 - g. 13:00
LZS Leśnica 0-1 BKS Stal Bielsko-Biała 02.11.2013 - g. 13:00
 
15. kolejka – 09.11.2013 (sobota) – godz. 13:00
LZS Leśnica 2-1 Podbeskidzie II B.-Biała 09.11.2013 - g. 13:00
BKS Stal Bielsko-Biała 4-0 Polonia Głubczyce 09.11.2013 - g. 13:00
Górnik II Zabrze 2-0 Odra Wodzisław Śl. 09.11.2013 - g. 13:00
Nadwiślan Góra 1-2 LKS Czaniec 10.11.2013 - g. 13:00
Czarni Otmuchów 0-3 Pniówek Pawłowice Śl. 09.11.2013 - g. 13:00
Przyszłość Rogów 0-2 Rekord Bielsko-Biała 09.11.2013 - g. 13:00
 
16. kolejka – 16.11.2013 (sobota) – godz. 13:00
Podbeskidzie II B.-Biała 5-0 Przyszłość Rogów 16.11.2013 - g. 13:00
Rekord Bielsko-Biała 0-0 Czarni Otmuchów 16.11.2013 - g. 13:00
Pniówek Pawłowice Śl. 1-2 Nadwiślan Góra 16.11.2013 - g. 13:00
LKS Czaniec 0-1 Odra Wodzisław Śl. 16.11.2013 - g. 13:00
Górnik II Zabrze 1-1 BKS Stal Bielsko-Biała 16.11.2013 - g. 13:00
Polonia Głubczyce 1-1 LZS Leśnica 16.11.2013 - g. 13:00
 
17. kolejka – 22.03.2014 (sobota) - godz. 15:00
Polonia Głubczyce 0-1 Podbeskidzie II B.-Biała   22.03.2014 - g. 15:00
Górnik II Zabrze 3-0 v.o. LZS Leśnica -
BKS Stal Bielsko-Biała 0-0 LKS Czaniec  25.03.2014 - g. 15:30
Odra Wodzisław Śl. 3-1 Pniówek Pawłowice Śl.  22.03.2014 - g. 18:00
Nadwiślan Góra 1-0 Rekord Bielsko-Biała  23.03.2014 - g. 15:00
Czarni Otmuchów 3-0 v.o. Przyszłość Rogów -
 
18. kolejka – 29.03.2014 (sobota) - godz. 15:00
Podbeskidzie II B.-Biała 8-0 Czarni Otmuchów  29.03.2014 - g. 15:00
Przyszłość Rogów 0-3 v.o. Nadwiślan Góra -
Rekord Bielsko-Biała 2-0 Odra Wodzisław Śl.  29.03.2014 - g. 15:00
Pniówek Pawłowice Śl. 2-1 BKS Stal Bielsko-Biała  29.03.2014 - g. 15:00
LKS Czaniec 3-0 v.o. LZS Leśnica -
Górnik II Zabrze 0-1 Polonia Głubczyce  29.03.2014 - g. 15:00
 
19. kolejka – 05.04.2014 (sobota) - godz. 16:00
Górnik II Zabrze 0-2 Podbeskidzie II B.-Biała  05.04.2014 - g. 16:00
Polonia Głubczyce 0-1 LKS Czaniec  05.04.2014 - g. 16:00
LZS Leśnica 0-3 v.o. Pniówek Pawłowice Śl. -
BKS Stal Bielsko-Biała 2-3 Rekord Bielsko-Biała 12.04.2014 - g. 11:00
Odra Wodzisław Śl. 3-0 v.o. Przyszłość Rogów -
Nadwiślan Góra 8-0 Czarni Otmuchów  06.04.2014 - g. 16:00
 
20. kolejka – 12.04.2014 (sobota) - godz. 16:00
Podbeskidzie II B.-Biała 1-4 Nadwiślan Góra  12.04.2014 - g. 16:00
Czarni Otmuchów 0-3 Odra Wodzisław Śl.  12.04.2014 - g. 16:00
Przyszłość Rogów 0-3 v.o. BKS Stal Bielsko-Biała -
Rekord Bielsko-Biała 3-0 v.o. LZS Leśnica -
Pniówek Pawłowice Śl. 3-2 Polonia Głubczyce  12.04.2014 - g. 16:00
LKS Czaniec 0-2 Górnik II Zabrze  12.04.2014 - g. 16:00
 
21. kolejka – 19.04.2014 (sobota) - godz. 13:00
LKS Czaniec 1-0 Podbeskidzie II B.-Biała  19.04.2014 - g. 13:00
Górnik II Zabrze 0-1 Pniówek Pawłowice Śl.  19.04.2014 - g. 13:00
Polonia Głubczyce 1-2 Rekord Bielsko-Biała  19.04.2014 - g. 13:00
LZS Leśnica v.o.* Przyszłość Rogów  19.04.2014 - g. 13:00
BKS Stal Bielsko-Biała 5-0 Czarni Otmuchów  19.04.2014 - g. 13:00
Odra Wodzisław Śl. 0-3 Nadwiślan Góra  19.04.2014 - g. 13:00
* - obustronny walkower
 
22. kolejka – 26.04.2014 (sobota) - godz. 16:00
Podbeskidzie II B.-Biała 2-0 Odra Wodzisław Śl.  26.04.2014 - g. 16:00
Nadwiślan Góra 1-2 BKS Stal Bielsko-Biała  26.04.2014 - g. 16:00
Czarni Otmuchów 3-0 v.o. LZS Leśnica -
Przyszłość Rogów 0-3 v.o. Polonia Głubczyce -
Rekord Bielsko-Biała 1-1 Górnik II Zabrze  26.04.2014 - g. 16:00
Pniówek Pawłowice Śl. 2-0 LKS Czaniec  26.04.2014 - g. 16:00