Start Namysłów
Zaloguj Zarejestruj

Logowanie do konta

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Stwórz konto

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Imię *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zweryfikuj hasło *
Email *
Zweryfikuj email *

MŁODZICY: 2014/15

Odsłony: 4160

MŁODZICY - SEZON 2014/15

LIGA MŁODZIKÓW – GRUPA I (BRZEG)
L.P. Dzień Data Godz. Rywal D/W Wynik Protokół
1. pn 15.09. 17:00 Orzeł Olszanka D 7-4 TAK
2. pn 22.09. 17:00 Agroplon Głuszyna W 4-1 TAK
3. pn 29.09. 17:00 Stal II Brzeg D 1-0 TAK
4. pn 06.10. 16:30 Burza Lipki D 9-0 TAK
5. pn 13.10. 16:30 SAP Brzeg W 3-4 TAK
6. pn 20.10. 16:00 Pogoń Łosiów D 11-0 TAK
7. pn 27.10. 15:00 Junior Skarbimierz W 0-0 TAK
8. pn 20.04. 17:30  Orzeł Olszanka W 13-1 TAK
9. pn 27.04. 18:00  Agroplon Głuszyna D 3-1 TAK
10. nd 03.05. 14:00  Stal II Brzeg W 3-0 TAK
11. pn 11.05. 18:00  Burza Lipki W 8-0 TAK
12. pn 18.05. 18:00  SAP Brzeg D 6-0 TAK
13.  pn 25.05. 18:00  Pogoń Łosiów W 9-0 TAK
14.  pn 01.06. 18:00  Junior Skarbimierz D 0-2 NIE


LIGA MŁODZIKÓW – GRUPA I (BRZEG)
L.P. Klub M Pkt. Z R P Bramki
1. Junior Skarbimierz 14 36 11 3 0 103-14
2. Start Namysłów 14 34 11 1 2 77-13
3. SAP Brzeg 14 31 10 1 3 113-34
4. Stal II Brzeg 14 25 8 1 5 56-39
5. Agroplon Głuszyna 14 18 5 3 6 60-57
6. Burza Lipki 14 9 3 0 11 28-119
7. Pogoń Łosiów 14 6 2 0 12 21-110
8. Orzeł Olszanka 14 4 1 1 12 29-101

RUNDA JESIENNA

1. kolejka – 15.09.2014 (poniedziałek)
Agroplon Głuszyna 1-3 Stal II Brzeg 15.09.2014 - g. 17:00
Start Namysłów 7-4 Orzeł Olszanka 15.09.2014 - g. 17:00
Burza Lipki 1-15 Junior Skarbimierz 15.09.2014 - g. 17:00
SAP Brzeg 17-0 Pogoń Łosiów 15.09.2014 - g. 17:00
 
2. kolejka – 22.09.2014 (poniedziałek)
Stal II Brzeg 10-0 Pogoń Łosiów 22.09.2014 - g. 17:00
Junior Skarbimierz 6-3 SAP Brzeg 22.09.2014 - g. 17:00
Orzeł Olszanka 7-1 Burza Lipki 23.09.2014 - g. 17:00
Agroplon Głuszyna 1-4 Start Namysłów 22.09.2014 - g. 17:00
 
3. kolejka – 29.09.2014 (poniedziałek)
Start Namysłów 1-0 Stal II Brzeg 29.09.2014 - g. 17:00
Burza Lipki 4-10 Agroplon Głuszyna 29.09.2014 - g. 17:00
SAP Brzeg 10-2 Orzeł Olszanka 29.09.2014 - g. 17:00
Pogoń Łosiów 1-7 Junior Skarbimierz 29.09.2014 - g. 17:00
 
4. kolejka – 06.10.2014 (poniedziałek)
Stal II Brzeg 2-6 Junior Skarbimierz 06.10.2014 - g. 16:30
Orzeł Olszanka 5-6 Pogoń Łosiów 06.10.2014 - g. 16:30
Agroplon Głuszyna 2-9 SAP Brzeg 06.10.2014 - g. 16:30
Start Namysłów 9-0 Burza Lipki 06.10.2014 - g. 16:30
 
5. kolejka – 13.10.2014 (poniedziałek)
Burza Lipki 1-3 Stal II Brzeg 13.10.2104 - g. 16:30
SAP Brzeg 4-3 Start Namysłów 13.10.2014 - g. 16:30
Pogoń Łosiów 1-4 Agroplon Głuszyna 13.10.2014 - g. 16:30
Junior Skarbimierz 7-1 Orzeł Olszanka 13.10.2014 - g. 16:30
 
6. kolejka - 20.10.2014 (poniedziałek)
Stal II Brzeg 4-3 Orzeł Olszanka 20.10.2014 - g. 16:00
Agroplon Głuszyna 1-10 Junior Skarbimierz 20.10.2014 - g. 16:00
Start Namysłów 11-0 Pogoń Łosiów 20.10.2014 - g. 16:00
Burza Lipki 1-12 SAP Brzeg 20.10.2014 - g. 16:00
 
7. kolejka - 27.10.2014 (poniedziałek
SAP Brzeg 12-0 Stal II Brzeg 27.10.2014 - g. 15:00
Pogoń Łosiów 2-5 Burza Lipki 27.10.2014 - g. 15:00
Junior Skarbimierz 0-0 Start Namysłów 27.10.2014 - g. 15:00
Orzeł Olszanka 3-3 Agroplon Głuszyna 27.10.2014 - g. 15:00
 

RUNDA WIOSENNA

8. kolejka – 20.04.2015 (poniedziałek) – godz. 17:30
Stal II Brzeg 2-2 Agroplon Głuszyna 20.04.2015 – g. 17:30
Orzeł Olszanka 1-13 Start Namysłów 20.04.2015 – g. 17:30
Junior Skarbimierz 13-0 Burza Lipki 20.04.2015 – g. 17:30
Pogoń Łosiów 1-13 SAP Brzeg 20.04.2015 – g. 17:30
 
9. kolejka – 27.04.2015 (poniedziałek) – godz. 18:00
Pogoń Łosiów 1-8 Stal II Brzeg 27.04.2015 – g. 18:00
SAP Brzeg 1-1 Junior Skarbimierz 27.04.2015 – g. 18:00
Burza Lipki 10-2 Orzeł Olszanka 27.04.2015 – g. 18:00
Start Namysłów 3-1 Agroplon Głuszyna 27.04.2015 – g. 18:00
 
10. kolejka – 03.05.2015 (niedziela) – godz. 14:00
Stal II Brzeg 0-3 Start Namysłów 03.05.2015 – g. 14:00
Agroplon Głuszyna 15-0 Burza Lipki 03.05.2015 – g. 14:00
Orzeł Olszanka 0-3 v.o. SAP Brzeg 03.05.2015 – g. 14:00
Junior Skarbimierz 11-0 Pogoń Łosiów 03.05.2015 – g. 14:00
 
11. kolejka – 11.05.2015 (poniedziałek) – godz. 18:00
Junior Skarbimierz 6-1 Stal II Brzeg 11.05.2015 – g. 18:00
Pogoń Łosiów 6-0 Orzeł Olszanka 11.05.2015 – g. 18:00
SAP Brzeg 14-1 Agroplon Głuszyna 11.05.2015 – g. 18:00
Burza Lipki 0-8 Start Namysłów 11.05.2015 – g. 18:00
 
12. kolejka – 18.05.2015 (poniedziałek) – godz. 18:00
Stal II Brzeg 8-0 Burza Lipki 18.05.2015 – g. 18:00
Start Namysłów 6-0 SAP Brzeg 18.05.2015 – g. 18:00
Agroplon Głuszyna 6-1 Pogoń Łosiów 18.05.2015 – g. 18:00
Orzeł Olszanka 0-16 Junior Skarbimierz 18.05.2015 – g. 18:00
 
13. kolejka – 25.05.2015 (poniedziałek) – godz. 18:00
Orzeł Olszanka 1-5 Stal II Brzeg 25.05.2015 – g. 18:00
Junior Skarbimierz 3-3 Agroplon Głuszyna 25.05.2015 – g. 18:00
Pogoń Łosiów 0-9 Start Namysłów 25.05.2015 – g. 18:00
SAP Brzeg 13-1 Burza Lipki 25.05.2015 – g. 18:00
 
14. kolejka – 01.06.2015 (poniedziałek) – godz. 18:00
Stal II Brzeg 10-2 SAP Brzeg 01.06.2015 – g. 18:00
Burza Lipki 4-2 Pogoń Łosiów 01.06.2015 – g. 18:00
Start Namysłów 0-2 Junior Skarbimierz 01.06.2015 – g. 18:00
Agroplon Głuszyna 10-0 Orzeł Olszanka 29.05.2015 – g. 18:30