Start Namysłów
Zaloguj Zarejestruj

Logowanie do konta

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Stwórz konto

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Imię *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zweryfikuj hasło *
Email *
Zweryfikuj email *

SENIORZY: Puchar Polski 2015/16

Odsłony: 672

PUCHAR POLSKI NA SZCZEBLU WOJEWÓDZKIM - SEZON 2015/16

1/32 FINAŁU - 26 sierpnia 2015 r. (godz. 17:30)
Para
Gospodarze
-
Goście
Wynik
1
OKS Olesno (IV)
-
LZS Starowice Dolne (IV)
4-2
2
Stal Zawadzkie (A5)
-
Małapanew Ozimek (IV)
1-4
3
KS Sławięcice K.-Koźle (A6)
-
Sparta Paczków (IV)
2-1
4
wolny los [LZS Leśnica/A3]
-
Start Namysłów (IV)
-
5
LZS Kup (IV)
-
Olimpia Lewin Brzeski (IV)
5-3 p.d.
6
KS Krasiejów (IV)
-
wolny los -
7
GKS Grodków (W1)
-
Orzeł Źlinice (W2)
2-3
8
LZS Rudniki (A1)
-
Skalnik Gracze (IV)
2-1
9
TOR II Dobrzeń Wlk. (A2)
-
Racławia Racławice Śl. (W2)
1-0 p.d.
10
LZS Chrząstowice (W1)
-
Odra Opole (III)
0-9
11
Naprzód Ujazd Niezdrowice (W2)
-
wolny los
-
12
Sokół Niemodlin (W1)
-
Piast Strzelce Op. (W2)
2-8
13
Jedność Rozmierka (W2)
-
Stal Brzeg (IV)
0-4
14
GKS Głuchołazy (A4)
-
LZS Walce (W2)
7-3
15
Widawa Wilków (A1)
-
Czarni Otmuchów (IV)
0-5
16
Polonia Nysa (W2)
-
Polonia Głubczyce (IV)
1-2
17
LZS Racławiczki (W2)
-
Pogoń Prudnik (IV)
3-4 p.d.
18
LZS Starościn (W1)
-
MKS Gogolin (IV)
3-3, k. 4-3
19
LZS Agroplon Głuszyna (A1)
-
TOR Dobrzeń Wlk. (IV)
1-4
20
Burza Lipki (W1)
-
Naprzód Jemielnica (W2)
7-0
21
Start Dobrodzień (A5)
-
Chemik Kędzierzyn-Koźle (IV)
2-0
22
LZS Lisięcice (W2)
-
Źródło Krośnica (W1)
0-2
23
LKS Rusocin (A3)
-
Unia Kolonowskie (W1)
1-3
24
GLKS Kietrz (W2)
-
Ruch Zdzieszowice (III)
1-2
25
LZS Proślice (W1)
-
Śląsk Łubniany (IV)
2-2, k. 4-5
26
Start Siołkowice (A2)
-
Swornica Czarnowąsy (W1)
2-1
27
Fortuna Głogówek (A4)
-
LZS Piotrówka (III)
1-11
28
GKS Piomar Tarnów-Przywory (W2)
-
LZS Mechnice (W1)
2-3
29
wolny los [LZS Rybna/W1]
-
wolny los
-
30
LZS Ścinawa Nyska (W2)
-
Po-Ra-Wie Większyce (IV)
1-0
31
Silesius Kotórz Mały (W1)
-
Victoria Chróścice (W1)
0-2
32
KS Krapkowice (W2)
-
Żubry Smarchowice Śl. (W1)
0-1


1/16 FINAŁU – 09 września 2015 r. (godz. 17:00)
Para Gospodarze - Goście Wynik
1 Polonia Głubczyce (IV) - Odra Opole (III) 2-3
2 LZS Starościn (W1) - Pogoń Prudnik (IV) 1-3
3 Źródło Krośnica (W1) - LZS Mechnice (W1) 2-4
4 KS Sławięcice K.-Koźle (A6) - LZS Kup (IV) 2-1
5 Żubry Smarchowice Śl. (W1) - Śląsk Łubniany (IV) 2-3
6 GKS Głuchołazy (A4) - Start Siołkowice (A2) 3-2
7 Victoria Chróścice (W1) - TOR Dobrzeń Wlk. (IV) 1-1, k. 4-2
8 LZS Rudniki (A1) - Start Dobrodzień (A5) 5-3
9 LZS Ścinawa Nyska (W2) - Czarni Otmuchów (IV) 1-4
10 TOR II Dobrzeń Wlk. (A2) - Ruch Zdzieszowice (III) 0-3*
11 Piast Strzelce Op. (W2) - Burza Lipki (W1) 5-3
12 wolny los - Małapanew Ozimek (IV) ?
13 Orzeł Źlinice (W2) - LZS Piotrówka (III) 1-3
14 Unia Kolonowskie (W1) - Start Namysłów (IV) 4-1
15 Stal Brzeg (IV) - OKS Olesno (IV) 1-0
16 Naprzód Ujazd Niezdrowice (W2) - KS Krasiejów (IV) 1-3
 
* - mecz odbył się 16.09. (17:00)

 

1/8 FINAŁU – 11 listopada 2015 r. (godz. 13:00)
Para Gospodarze - Goście Wynik
1 Victoria Chróścice (W1) - Pogoń Prudnik (IV) 1-1, k. 7-6
2 LZS Rudniki (A1) - Czarni Otmuchów (IV) 2-3
3 Piast Strzelce Op. (W2) - Ruch Zdzieszowice (III) 0-5
4 KS Sławięcice K.-Koźle (A6) - Unia Kolonowskie (W1) 3-2
5 Śląsk Łubniany (IV) - LZS Piotrówka (III) 1-2
6 Stal Brzeg (IV) - Odra Opole (III) 1-3
7 Małapanew Ozimek (IV) - KS Krasiejów (IV) 1-1, k. 4-5
8 GKS Głuchołazy (A4) - LZS Mechnice (W1) 4-0

1/4 FINAŁU – 20 kwietnia 2016 r. (godz. 16:30)
Para Gospodarze - Goście Wynik
1 GKS Głuchołazy (A4) - Ruch Zdzieszowice (III) 0-3
2 KS Krasiejów (IV) - LZS Piotrówka (III) 3-5
3 KS Sławięcice K.-Koźle (A6) - Odra Opole (III) 2-11
4 Victoria Chróścice (W1) - Czarni Otmuchów (IV) 2-0

1/2 FINAŁU – 04 maja 2016 r. (godz. 17:00)
Para Gospodarze - Goście Wynik
1 Odra Opole (III) - LZS Piotrówka (III) 6-2
2 Victoria Chróścice (W1) - Ruch Zdzieszowice (III) 1-3

FINAŁ – 18 maja 2016 r. (godz. 17:30) - Brzeg
Para Gospodarze - Goście Wynik
1 Odra Opole (III) - Ruch Zdzieszowice (III) 3-3, k. 4-2