Start Namysłów
Zaloguj Zarejestruj

Logowanie do konta

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Stwórz konto

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Imię *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zweryfikuj hasło *
Email *
Zweryfikuj email *

JUNIORZY STARSI: Terminarz

Odsłony: 12535

JUNIORZY STARSI - SEZON 2016/17

WIOSNA 2017 R.

14. kolejka – 19.03.2017 (niedziela) – godz. 11:00
LZS Kup - Stobrawa Ligota Dln. 19.03.2017 – g. 11:00
Victoria Chróścice - OKS Olesno 19.03.2017 – g. 11:00
LZS Żytniów - Sokoły Bierdzany 19.03.2017 – g. 11:00
KS Krasiejów - Piast Gorzów Śl. 19.03.2017 – g. 11:00
pauza - LZS Sławice 19.03.2017 – g. 11:00
Hetman Byczyna - LZS Starościn 19.03.2017 – g. 11:00
Start Dobrodzień - Start Namysłów 19.03.2017 – g. 11:00
 
15. kolejka – 26.03.2017 (niedziela) – godz. 11:00
Start Dobrodzień - LZS Kup 26.03.2017 – g. 11:00
Start Namysłów - Hetman Byczyna 26.03.2017 – g. 11:00
LZS Starościn - pauza 26.03.2017 – g. 11:00
LZS Sławice - KS Krasiejów 26.03.2017 – g. 11:00
Piast Gorzów Śl. - LZS Żytniów 26.03.2017 – g. 13:00
Sokoły Bierdzany - Victoria Chróścice 26.03.2017 – g. 11:00
OKS Olesno - Stobrawa Ligota Dln. 26.03.2017 – g. 11:00
 
16. kolejka – 02.04.2016 (niedziela) – godz. 11:00
LZS Kup - OKS Olesno 02.04.2017 – g. 11:00
Stobrawa Ligota Dln. - Sokoły Bierdzany 02.04.2017 – g. 11:00
Victoria Chróścice - Piast Gorzów Śl. 02.04.2017 – g. 11:00
LZS Żytniów - LZS Sławice 02.04.2017 – g. 11:00
KS Krasiejów - LZS Starościn 02.04.2017 – g. 11:00
pauza - Start Namysłów 02.04.2017 – g. 11:00
Hetman Byczyna - Start Dobrodzień 02.04.2017 – g. 11:00
 
17. kolejka – 09.04.2016 (niedziela) – godz. 11:00
Hetman Byczyna - LZS Kup 09.04.2017 – g. 11:00
Start Dobrodzień - pauza 09.04.2017 – g. 11:00
Start Namysłów - KS Krasiejów 09.04.2017 – g. 11:00
LZS Starościn - LZS Żytniów 09.04.2017 – g. 11:00
LZS Sławice - Victoria Chróścice 09.04.2017 – g. 11:00
Piast Gorzów Śl. - Stobrawa Ligota Dln. 09.04.2017 – g. 13:00
Sokoły Bierdzany - OKS Olesno 09.04.2017 – g. 11:00
 
18. kolejka – 18.04.2017 (wtorek) – godz. 16:00
LZS Kup - Sokoły Bierdzany 18.04.2017 – g. 16:00
OKS Olesno - Piast Gorzów Śl. 18.04.2017 – g. 16:00
Stobrawa Ligota Dln. - LZS Sławice 18.04.2017 – g. 16:00
Victoria Chróścice - LZS Starościn 18.04.2017 – g. 16:00
LZS Żytniów - Start Namysłów 18.04.2017 – g. 16:00
KS Krasiejów - Start Dobrodzień 18.04.2017 – g. 16:00
pauza - Hetman Byczyna 18.04.2017 – g. 16:00
 
19. kolejka – 23.04.2017 (niedziela) – godz. 11:00
pauza - LZS Kup 23.04.2017 – g. 11:00
Hetman Byczyna - KS Krasiejów 23.04.2017 – g. 11:00
Start Dobrodzień - LZS Żytniów 23.04.2017 – g. 11:00
Start Namysłów - Victoria Chróścice 23.04.2017 – g. 11:00
LZS Starościn - Stobrawa Ligota Dln. 23.04.2017 – g. 11:00
LZS Sławice - OKS Olesno 23.04.2017 – g. 11:00
Piast Gorzów Śl. - Sokoły Bierdzany 23.04.2017 – g. 11:00
 
20. kolejka – 30.04.2017 (niedziela) – godz. 11:00
LZS Kup - Piast Gorzów Śl. 30.04.2017 – g. 11:00
Sokoły Bierdzany - LZS Sławice 30.04.2017 – g. 11:00
OKS Olesno - LZS Starościn 30.04.2017 – g. 11:00
Stobrawa Ligota Dln. - Start Namysłów 30.04.2017 – g. 11:00
Victoria Chróścice - Start Dobrodzień 30.04.2017 – g. 11:00
LZS Żytniów - Hetman Byczyna 30.04.2017 – g. 11:00
KS Krasiejów - pauza 30.04.2017 – g. 11:00
 
21. kolejka – 07.05.2017 (niedziela) – godz. 11:00
KS Krasiejów - LZS Kup 07.05.2017 – g. 11:00
pauza - LZS Żytniów 07.05.2017 – g. 11:00
Hetman Byczyna - Victoria Chróścice 07.05.2017 – g. 11:00
Start Dobrodzień - Stobrawa Ligota Dln. 07.05.2017 – g. 11:00
Start Namysłów - OKS Olesno 07.05.2017 – g. 11:00
LZS Starościn - Sokoły Bierdzany 07.05.2017 – g. 11:00
LZS Sławice - Piast Gorzów Śl. 07.05.2017 – g. 11:00
 
22. kolejka – 14.05.2017 (niedziela) – godz. 11:00
LZS Kup - LZS Sławice 14.05.2017 – g. 11:00
Piast Gorzów Śl. - LZS Starościn 14.05.2017 – g. 13:00
Sokoły Bierdzany - Start Namysłów 14.05.2017 – g. 11:00
OKS Olesno - Start Dobrodzień 14.05.2017 – g. 11:00
Stobrawa Ligota Dln. - Hetman Byczyna 14.05.2017 – g. 11:00
Victoria Chróścice - pauza 14.05.2017 – g. 11:00
LZS Żytniów - KS Krasiejów 14.05.2017 – g. 11:00
 
23. kolejka – 21.05.2017 (niedziela) – godz. 11:00
LZS Żytniów - LZS Kup 21.05.2017 – g. 11:00
KS Krasiejów - Victoria Chróścice 21.05.2017 – g. 11:00
pauza - Stobrawa Ligota Dln. 21.05.2017 – g. 11:00
Hetman Byczyna - OKS Olesno 21.05.2017 – g. 11:00
Start Dobrodzień - Sokoły Bierdzany 21.05.2017 – g. 11:00
Start Namysłów - Piast Gorzów Śl. 21.05.2017 – g. 11:00
LZS Starościn - LZS Sławice 21.05.2017 – g. 11:00
 
24. kolejka – 28.05.2017 (niedziela) – godz. 11:00
LZS Kup - LZS Starościn 28.05.2017 – g. 11:00
LZS Sławice - Start Namysłów 28.05.2017 – g. 11:00
Piast Gorzów Śl. - Start Dobrodzień 28.05.2017 – g. 13:00
Sokoły Bierdzany - Hetman Byczyna 28.05.2017 – g. 11:00
OKS Olesno - pauza 28.05.2017 – g. 11:00
Stobrawa Ligota Dln. - KS Krasiejów 28.05.2017 – g. 11:00
Victoria Chróścice - LZS Żytniów 28.05.2017 – g. 11:00
 
25. kolejka – 04.06.2017 (niedziela) – godz. 11:00
LZS Kup - Victoria Chróścice 04.06.2017 – g. 11:00
LZS Żytniów - Stobrawa Ligota Dln. 04.06.2017 – g. 11:00
KS Krasiejów - OKS Olesno 04.06.2017 – g. 11:00
pauza - Sokoły Bierdzany 04.06.2017 – g. 11:00
Hetman Byczyna - Piast Gorzów Śl. 04.06.2017 – g. 11:00
Start Dobrodzień - LZS Sławice 04.06.2017 – g. 11:00
Start Namysłów - LZS Starościn 04.06.2017 – g. 11:00
 
26. kolejka – 11.06.2017 (niedziela) – godz. 11:00
LZS Kup - Start Namysłów 11.06.2017 – g. 11:00
LZS Starościn - Start Dobrodzień 11.06.2017 – g. 11:00
LZS Sławice - Hetman Byczyna 11.06.2017 – g. 11:00
Piast Gorzów Śl. - pauza 11.06.2017 – g. 11:00
KS Krasiejów - Sokoły Bierdzany 11.06.2017 – g. 11:00
OKS Olesno - LZS Żytniów 11.06.2017 – g. 11:00
Stobrawa Ligota Dln. - Victoria Chróścice 11.06.2017 – g. 11:00

JESIEŃ 2016 R.

1. kolejka – 28.08.2016 (niedziela) – godz. 11:00
Stobrawa Ligota Dln. 3-2 LZS Kup 28.08.2016 – g. 11:00
OKS Olesno 12-0 Victoria Chróścice 28.08.2016 – g. 11:00
Sokoły Bierdzany 3-0 v.o. LZS Żytniów 28.08.2016 – g. 11:00
Piast Gorzów Śl. 3-3 KS Krasiejów 28.08.2016 – g. 13:00
LZS Sławice - pauza 28.08.2016 – g. 11:00
LZS Starościn 0-2 Hetman Byczyna 28.08.2016 – g. 11:00
Start Namysłów 0-3 v.o. (2-2)
Start Dobrodzień 28.08.2016 – g. 16:30
 
2. kolejka – 04.09.2016 (niedziela) – godz. 11:00
LZS Kup 7-1 Start Dobrodzień 04.09.2016 – g. 11:00
Hetman Byczyna 2-1 Start Namysłów 04.09.2016 – g. 11:00
pauza - LZS Starościn 04.09.2016 – g. 11:00
KS Krasiejów 6-2 LZS Sławice 04.09.2016 – g. 11:00
LZS Żytniów 4-2 Piast Gorzów Śl. 07.09.2016 – g. 17:30
Victoria Chróścice 3-1 Sokoły Bierdzany 04.09.2016 – g. 11:00
Stobrawa Ligota Dln. 0-3 OKS Olesno 04.09.2016 – g. 11:00
 
3. kolejka – 11.09.2016 (niedziela) – godz. 11:00
OKS Olesno 6-1 LZS Kup 11.09.2016 – g. 11:00
Sokoły Bierdzany 2-2 Stobrawa Ligota Dln. 11.09.2016 – g. 11:00
Piast Gorzów Śl. 0-4 Victoria Chróścice 11.09.2016 – g. 13:00
LZS Sławice 2-2 LZS Żytniów 11.09.2016 – g. 11:00
LZS Starościn 1-2 KS Krasiejów 11.09.2016 – g. 11:00
Start Namysłów - pauza 11.09.2016 – g. 11:00
Start Dobrodzień 2-1 Hetman Byczyna 11.09.2016 – g. 11:00
 
4. kolejka – 18.09.2016 (niedziela) – godz. 11:00
LZS Kup 1-0 Hetman Byczyna 18.09.2016 – g. 11:00
pauza - Start Dobrodzień 18.09.2016 – g. 11:00
KS Krasiejów 3-1 Start Namysłów 18.09.2016 – g. 11:00
LZS Żytniów 3-4 LZS Starościn 18.09.2016 – g. 11:00
Victoria Chróścice 6-0 LZS Sławice 18.09.2016 – g. 11:00
Stobrawa Ligota Dln. 6-1 Piast Gorzów Śl. 18.09.2016 – g. 11:00
OKS Olesno 3-0 v.o. Sokoły Bierdzany 18.09.2016 – g. 11:00
 
5. kolejka – 25.09.2016 (niedziela) – godz. 11:00
Sokoły Bierdzany 1-3 LZS Kup 24.09.2016 – g. 11:00
Piast Gorzów Śl. 1-11 OKS Olesno 25.09.2016 – g. 13:00
LZS Sławice 0-2 Stobrawa Ligota Dln. 25.09.2016 – g. 11:00
LZS Starościn 8-2 Victoria Chróścice 25.09.2016 – g. 11:00
Start Namysłów 5-1 LZS Żytniów 28.09.2016 – g. 16:30
Start Dobrodzień 0-3 KS Krasiejów 25.09.2016 – g. 11:00
Hetman Byczyna - pauza 25.09.2016 – g. 11:00
 
6. kolejka – 02.10.2016 (niedziela) – godz. 11:00
LZS Kup - pauza 02.10.2016 – g. 11:00
KS Krasiejów 1-2 Hetman Byczyna 02.10.2016 – g. 16:00
LZS Żytniów 0-3 v.o. Start Dobrodzień 02.10.2016 – g. 10:00
Victoria Chróścice 2-5 Start Namysłów 02.10.2016 – g. 11:00
Stobrawa Ligota Dln. 3-0 LZS Starościn 02.10.2016 – g. 11:00
OKS Olesno 9-0 LZS Sławice 02.10.2016 – g. 11:00
Sokoły Bierdzany 7-4 Piast Gorzów Śl. 02.10.2016 – g. 11:00
 
7. kolejka – 09.10.2016 (niedziela) – godz. 11:00
Piast Gorzów Śl. 0-9 LZS Kup 09.10.2016 – g. 13:00
LZS Sławice 6-2 Sokoły Bierdzany 09.10.2016 – g. 11:00
LZS Starościn 1-6 OKS Olesno 09.10.2016 – g. 11:00
Start Namysłów 5-2 Stobrawa Ligota Dln. 09.10.2016 – g. 11:00
Start Dobrodzień 3-2 Victoria Chróścice 09.10.2016 – g. 11:00
Hetman Byczyna 5-3 LZS Żytniów 09.10.2016 – g. 11:00
pauza - KS Krasiejów 09.10.2016 – g. 11:00
 
8. kolejka – 16.10.2016 (niedziela) – godz. 11:00
LZS Kup 4-4 KS Krasiejów 16.10.2016 – g. 11:00
LZS Żytniów - pauza 16.10.2016 – g. 11:00
Victoria Chróścice 1-1 Hetman Byczyna 16.10.2016 – g. 11:00
Stobrawa Ligota Dln. 1-1 Start Dobrodzień 15.10.2016 – g. 12:00
OKS Olesno 6-2 Start Namysłów 16.10.2016 – g. 11:00
Sokoły Bierdzany 1-3 LZS Starościn 16.10.2016 – g. 11:00
Piast Gorzów Śl. 0-3 v.o. LZS Sławice 16.10.2016 – g. 13:00
 
9. kolejka – 23.10.2016 (niedziela) – godz. 11:00
LZS Sławice 1-4 LZS Kup 23.10.2016 – g. 11:00
LZS Starościn 7-1 Piast Gorzów Śl. 23.10.2016 – g. 11:00
Start Namysłów 4-3 Sokoły Bierdzany 23.10.2016 – g. 11:00
Start Dobrodzień 1-3 OKS Olesno 23.10.2016 – g. 11:00
Hetman Byczyna 1-2 Stobrawa Ligota Dln. 23.10.2016 – g. 11:00
pauza - Victoria Chróścice 23.10.2016 – g. 11:00
KS Krasiejów 4-2 LZS Żytniów 23.10.2016 – g. 11:00
 
10. kolejka – 30.10.2016 (niedziela) – godz. 10:00
LZS Kup 4-3 LZS Żytniów 30.10.2016 – g. 10:00
Victoria Chróścice 0-5 KS Krasiejów 30.10.2016 – g. 10:00
Stobrawa Ligota Dln. - pauza 30.10.2016 – g. 10:00
OKS Olesno 2-1 Hetman Byczyna 30.10.2016 – g. 10:00
Sokoły Bierdzany 0-1 Start Dobrodzień 30.10.2016 – g. 10:00
Piast Gorzów Śl. 5-10 Start Namysłów 30.10.2016 – g. 13:00
LZS Sławice 9-4 LZS Starościn 30.10.2016 – g. 10:00
 
11. kolejka – 06.11.2016 (niedziela) – godz. 10:00
LZS Starościn 0-7 LZS Kup 06.11.2016 – g. 10:00
Start Namysłów 5-1 LZS Sławice 06.11.2016 – g. 10:00
Start Dobrodzień 8-0 Piast Gorzów Śl. 05.11.2016 – g. 13:00
Hetman Byczyna 4-1 Sokoły Bierdzany 06.11.2016 – g. 10:00
pauza - OKS Olesno 06.11.2016 – g. 10:00
KS Krasiejów 3-2 Stobrawa Ligota Dln. 06.11.2016 – g. 10:00
LZS Żytniów 3-2 Victoria Chróścice 06.11.2016 – g. 10:00
 
12. kolejka – 13.11.2016 (niedziela) – godz. 10:00
Victoria Chróścice 4-3 LZS Kup 09.11.2016 – g. 18:30
Stobrawa Ligota Dln. 0-6 LZS Żytniów 13.11.2016 – g. 10:00
OKS Olesno 3-0 KS Krasiejów 13.11.2016 – g. 10:00
Sokoły Bierdzany - pauza 13.11.2016 – g. 10:00
Piast Gorzów Śl. 1-10 Hetman Byczyna 13.11.2016 – g. 13:00
LZS Sławice 4-2 Start Dobrodzień 11.11.2016 – g. 13:00
LZS Starościn 3-0 Start Namysłów 13.11.2016 – g. 10:00
 
13. kolejka – 20.11.2016 (niedziela) – godz. 10:00
Start Namysłów 0-3 v.o. (7-3)
LZS Kup 20.11.2016 – g. 10:00
Start Dobrodzień 2-3 LZS Starościn 19.11.2016 – g. 13:00
Hetman Byczyna 1-0 LZS Sławice 26.11.2016 – g. 11:00
pauza - Piast Gorzów Śl. 20.11.2016 – g. 10:00
Sokoły Bierdzany 0-3 v.o. KS Krasiejów 20.11.2016 – g. 10:00
LZS Żytniów 1-5 OKS Olesno 20.11.2016 – g. 10:00
Victoria Chróścice 1-1 Stobrawa Ligota Dln. 20.11.2016 – g. 10:00