Start Namysłów
Zaloguj Zarejestruj

Logowanie do konta

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Stwórz konto

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Imię *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zweryfikuj hasło *
Email *
Zweryfikuj email *
Captcha *

SENIORZY: Kadra

Odsłony: 31256

KADRA SENIORÓW NA RUNDĘ JESIENNĄ - SEZON 2018/19

Nazwisko i imię
Data ur.
Wzrost/waga
Poprzednie kluby
BRAMKARZE
Rachel Patryk 01.10.1998 ? ?
Speda Daniel 20.01.1988 ? ?
OBROŃCY
Adrian Jakub 23.09.1998 190/81 wychowanek
Błach Krystian
03.05.1993
178/76
Start Namysłów, LZS Łączany
Ciupa Robert 25.10.1982 ? Start Namysłów, ?
Czech Rafał 24.03.2001 ? wychowanek
Czuczwara Jakub 23.01.2001 ? wychowanek
Golonka Miłosz 07.11.2000 ? wychowanek
Kozan Tomasz
31.03.1980
181/88
Pogoń Syców, Polonia Kępno
Maćków Tomasz 28.05.2001 ? Żubry Smarchowice Śl.
Pabiniak Łukasz
11.09.1990
182/83
wychowanek
Raszewski Damian 21.01.1993 ? ?
Uryga Dominik 11.08.1988 ? ?
Zieliński Paweł 22.02.1990 183/85 Start Namysłów, LZS Agroplon Głuszyna
Żołnowski Rafał
24.03.1990
188/87
wychowanek
POMOCNICY
Adrian Dominik 29.09.2000 ? Start Namysłów, LZS Biestrzykowice-Miodary
Biczysko Łukasz 22.07.1988 ? ?
Błach Kamil 03.05.1993 178/74 wychowanek
Kostrzewa Miłosz
16.12.1997
187/73
wychowanek
Maćków Dawid 21.01.2000 ? Żubry Smarchowice Śl.
Ptak Adrian
26.01.1996
180/75
LZS Łączany, Start Namysłów, Pomologia Prószków
Sarnowski Paweł 14.04.1996 179/72 Start Namysłów, Pomologia Prószków, Start Namysłów, LZS Agroplon Głuszyna
Sikora Bartosz 06.10.2000 ? wychowanek
Szczygieł Szymon
27.08.1998
174/70
wychowanek
Świerczyński Maciej 20.06.1999 170/64 wychowanek
Wierzbicki Jakub 16.03.2001 ? wychowanek
Zuzak Albert 05.04.1999 ? ?
NAPASTNICY
Pabiniak Patryk
13.06.1989
179/83
Start Namysłów, Śląsk Wrocław, Start Namysłów, Śląsk Wrocław, Start Namysłów, Piast Gliwice ME
Smolarczyk Kamil
25.01.1996
185/70
wychowanek
Wojciaczyk Jakub 11.05.2000 ? wychowanek
TRENER
ZALWERT Damian
17.03.1988
MASAŻYSTA:
GĄSKA Marek
22.04.1968
KIEROWNIK DRUŻYNY
KOWALIK Mariusz
08.05.1987

 

UWAGA: Kolorem żółtym oznaczono zawodników młodzieżowych.

 

PRZYBYLI: Albert Zuzak (LZS Starościn), Daniel Speda (Victoria Chróścice), Dominik Uryga (WKS Brzeźno), Tomasz Maćków, Dawid Maćków (obaj z drużyny juniorów starszych), Damian Raszewski (Żubry Smarchowice Śl.).
UBYLI: Patryk Zacharski, Dawid Stajszczyk, Szymon Wolski, Patryk Chrabański, Jakub Sobolewski, Jakub Drapiewski (wszyscy nie wznowili treningów), Damian Zalwert (rezygnacja z występów), Wojciech Czech (Pogoń Trębaczów), Wojciech Zając (wyjazd za granicę).