Start Namysłów
Zaloguj Zarejestruj

Logowanie do konta

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Stwórz konto

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Imię *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zweryfikuj hasło *
Email *
Zweryfikuj email *

SENIORZY: Puchar Polski 2013/14

Odsłony: 4959

PUCHAR POLSKI NA SZCZEBLU WOJEWÓDZKIM - SEZON 2013/14

1/32 FINAŁU - 4 września 2013 r. (godz. 17:30)
Para
Gospodarze
-
Goście
Wynik
1
LZS Starościn (A)
-
Cukrownik Baborów (A) - rezygnacja
-
2
Unia Kolonowskie (W)
-
LZS Piotrówka (III)
0-2
3
Otmęt Krapkowice (IV)
-
MKS Gogolin (IV)
1-1, k. 8-7
4
LKS Rusocin (W)
-
Sparta Paczków (IV)
4-3
5
Unia Murów (W)
-
TOR Dobrzeń Wlk. (IV)
1-4 (03.09.)
6
wolny los
-
Olimpia Lewin Brzeski (IV) -
7
GKS Grodków (A)
-
wolny los
-
8
Start Dobrodzień (W)
-
Czarni Otmuchów (III)
0-4
9
Po-Ra-Wie Większyce (W)
-
Start Namysłów (III)
0-2
10
Piast II Strzelce Op. (A)
-
Polonia Głubczyce (III)
0-4
11
Stal Brzeg (IV)
-
Piast Strzelce Opolskie (III)
0-1
12*
Motor Praszka (A)
-
Chemik Kędzierzyn-Koźle (IV)
1-1, k. 4-5
13
Naprzód Ujazd Niezdrowice (W)
-
Racławia Racławice Śl. (W) - rezygnacja
-
14
TOR II Dobrzeń Wlk. (B)
-
Swornica Czarnowąsy (III)
3-1
15
Naprzód Jemielnica (IV)
-
LZS Ligota Turawska (W)
4-3
16
GLKS II Kietrz (B)
-
Orzeł Źlinice (IV)
2-1 p.d.
17
Victoria 1900 Łany (A)
-
GLKS Kietrz (IV) - rezygnacja
-
18
LZS Starowice Dolne (IV)
-
Skalnik Gracze (IV)
1-2
19
LZS Rudniki (W)
-
Odra Wodzisław Śląski (III)
0-2
20
Polonia Nysa (W)
-
KS Krasiejów (W) - rezygnacja
-
21
Polonia Pogórze (A)
-
Victoria Cisek (W) - rezygnacja
-
22
Victoria Kościerzyce (A)
-
LZS Walce (W) - rezygnacja
-
23
GKS Głuchołazy (W)
-
OKS Olesno (IV)
3-0
24
LZS Gryżów (B)
-
Silesius Kotórz Mały (W)
2-4
25
wolny los
-
Małapanew Ozimek (IV)
-
26
Źródło Krośnica (W)
-
Atom Grądy-Goświnowice (W)
4-1
27
LKS Rybna (W)
-
Victoria Chróścice (W)
3-1
28
Burza Lipki (W)
-
LZS Leśnica (III)
1-2
29
LZS Mechnice (W)
-
Pogoń Prudnik (IV)
4-0
30
Widawa Lubska (W)
-
GKS Piomar Tarnów Op. (W) - rezygnacja
-
31
Unia Tułowice (W)
-
Śląsk Łubniany (IV)
1-5
32
Unia Krapkowice (W)
-
LZS Proślice (W)
0-3

* UWAGA: Mecz Motor Praszka - Chemik Kędzierzyn-Koźle w pierwotnym terminie przerwano po I części dogrywki z powodu zapadających ciemności. Spotkanie dokończono 02.10.br.

1/16 FINAŁU – 23 listopada 2013 r. (godz. 13:00)
Para Gospodarze - Goście Wynik
1 GLKS II Kietrz (B) - Źródło Krośnica (W) 1-2
2 Polonia Pogórze (A) - GKS Głuchołazy (W) 2-7
3 Widawa Lubska (W) - Czarni Otmuchów (III) 3-4
4 LZS Starościn (A) - Małapanew Ozimek (IV) 1-3
5 TOR Dobrzeń Wlk. (IV) - LZS Piotrówka (III) 1-3
6 Polonia Nysa (W) - Skalnik Gracze (IV) 4-2
7 Naprzód Jemielnica (IV) - Olimpia Lewin Brzeski (IV) 2-3
8 TOR II Dobrzeń Wlk. (B) - LKS Rusocin (W) 2-0 (24.11.)
9 Naprzód Ujazd Niezdrowice (W) - Śląsk Łubniany (IV) 1-1, k. 5-4
10 Victoria 1900 Łany (A) - Start Namysłów (III) 0-1
11 Silesius Kotórz Mały (W) - Piast Strzelce Opolskie (III) 0-5
12 LZS Leśnica (III) - Polonia Głubczyce (III) 3-2
13 GKS Grodków (A) - Victoria Kościerzyce (A) 5-2
14 LZS Proślice (W) - Odra Wodzisław Śląski (III) 0-1
15 LZS Mechnice (W) - Otmęt Krapkowice (IV) 1-3
16 Chemik Kędzierzyn-Koźle (IV) - LKS Rybna (W) 4-1

 UWAGA: Na prośbę klubu z Rybnej, Opolski ZPN wyraził zgodę na zmianę gospodarza meczu nr 16.

 

1/8 FINAŁU – 15 marca 2014 r. (godz. 14:00)
Para Gospodarze - Goście Wynik
1 Polonia Nysa (W) - Odra Wodzisław Śląski (III) 2-0
2 GKS Grodków (A) - Naprzód Ujazd Niezdrowice (W) 3-1
3 Otmęt Krapkowice (IV) - LZS Leśnica (III) - rezygnacja -
4 Źródło Krośnica (W) - Piast Strzelce Opolskie (III) 1-2
5 Olimpia Lewin Brzeski (IV) - LZS Piotrówka (III) 0-2
6 TOR II Dobrzeń Wlk. (B) - Małapanew Ozimek (IV) 1-3
7 GKS Głuchołazy (W) - Czarni Otmuchów (III) 0-3
8 Chemik Kędzierzyn-Koźle (IV) - Start Namysłów (III) 3-0

1/4 FINAŁU – 30 kwietnia 2014 r. (godz. 17:00)
Para Gospodarze - Goście Wynik
1 Piast Strzelce Opolskie (III) - LZS Piotrówka (III) 2-0
2 GKS Grodków (A) - Otmęt Krapkowice (IV) 4-2
3 Chemik Kędzierzyn-Koźle (IV) - Czarni Otmuchów (III) 0-3
4 Polonia Nysa (W) - Małapanew Ozimek (IV) 1-2

1/2 FINAŁU – 21 maja 2014 r. (godz. 18:00)
Para Gospodarze - Goście Wynik
1 Czarni Otmuchów (III) - Piast Strzelce Opolskie (III) 1-1, k. 10-11
2 GKS Grodków (A) - Małapanew Ozimek (IV) 0-3

FINAŁ – 11 czerwca 2014 r. (godz. 18:00) - Brzeg
Para Finalista - Finalista Wynik
F Piast Strzelce Opolskie (III) - Małapanew Ozimek (IV) 0-3