Start Namysłów
Zaloguj Zarejestruj

Logowanie do konta

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Stwórz konto

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Imię *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zweryfikuj hasło *
Email *
Zweryfikuj email *

SENIORZY: Terminarz 2014/15

Odsłony: 3867

TERMINARZ SALTEX IV LIGI OPOLSKIEJ - SEZON 2014/15

RUNDA JESIENNA '14

1. kolejka – 09.08.2014 (sobota) – godz. 17:00
Stal Brzeg 6-0 Po-Ra-Wie Większyce 09.08.2014 – g. 17:00
Racławia Racławice Śl. 3-0 v.o.
(3-1)
Pogoń Prudnik 09.08.2014 – g. 17:00
Orzeł Źlinice 1-0 Piast Strzelce Opolskie 09.08.2014 – g. 17:00
OKS Olesno 2-1 Sparta Paczków 09.08.2014 – g. 17:00
Polonia Głubczyce 3-0 Czarni Otmuchów 09.08.2014 – g. 17:00
Chemik Kędzierzyn-K. 0-0 Śląsk Łubniany 09.08.2014 – g. 17:00
LZS Piotrówka 0-3 v.o.
(2-0)
Victoria Chróścice 09.08.2014 – g. 17:00
LZS Mechnice 2-3 TOR Dobrzeń Wielki 09.08.2014 – g. 17:00
Start Namysłów 0-2 Olimpia Lewin Brzeski 09.08.2014 – g. 17:00
 
2. kolejka – 16.08.2014 (sobota) – godz. 17:00
Po-Ra-Wie Większyce 0-4 Olimpia Lewin Brzeski 16.08.2014 – g. 17:00
TOR Dobrzeń Wielki 1-1 Start Namysłów 17.08.2014 – g. 17:00
Victoria Chróścice 6-2 LZS Mechnice 16.08.2014 – g. 17:00
Śląsk Łubniany 1-0 LZS Piotrówka 16.08.2014 – g. 17:00
Czarni Otmuchów 1-5 Chemik Kędzierzyn-K. 16.08.2014 – g. 17:00
OKS Olesno 1-3 Polonia Głubczyce 16.08.2014 – g. 17:00
Piast Strzelce Opolskie 1-1 Sparta Paczków 17.08.2014 – g. 17:00
Pogoń Prudnik 3-2 Orzeł Źlinice 16.08.2014 – g. 17:00
Stal Brzeg 2-0 Racławia Racławice Śl. 16.08.2014 – g. 17:00
 
3. kolejka – 20.08.2014 (środa) – godz. 18:00
Racławia Racławice Śl. 1-1 Po-Ra-Wie Większyce 20.08.2014 – g. 18:00
Orzeł Źlinice 0-0 Stal Brzeg 20.08.2014 – g. 18:00
Pogoń Prudnik 1-1 Sparta Paczków 20.08.2014 – g. 18:00
Polonia Głubczyce 2-2 Piast Strzelce Opolskie 20.08.2014 – g. 18:00
Chemik Kędzierzyn-K. 1-1 OKS Olesno 20.08.2014 – g. 18:00
LZS Piotrówka 1-0 Czarni Otmuchów 20.08.2014 – g. 18:00
LZS Mechnice 2-2 Śląsk Łubniany 20.08.2014 – g. 18:00
Start Namysłów 3-0 Victoria Chróścice 20.08.2014 – g. 18:00
Olimpia Lewin Brzeski 2-3 TOR Dobrzeń Wielki 20.08.2014 – g. 18:00
 
4. kolejka – 23.08.2014 (sobota) – godz. 17:00
TOR Dobrzeń Wielki 1-2 Po-Ra-Wie Większyce 23.08.2014 – g. 17:00
Victoria Chróścice 5-5 Olimpia Lewin Brzeski 23.08.2014 – g. 17:00
Śląsk Łubniany 2-1 Start Namysłów 23.08.2014 – g. 17:00
LZS Mechnice 2-3 Czarni Otmuchów 22.08.2014 – g. 18:00
OKS Olesno 0-5 LZS Piotrówka 23.08.2014 – g. 17:00
Piast Strzelce Opolskie 3-5 Chemik Kędzierzyn-K. 23.08.2014 – g. 17:00
Pogoń Prudnik 1-2 Polonia Głubczyce 23.08.2014 – g. 17:00
Stal Brzeg 3-1 Sparta Paczków 23.08.2014 – g. 17:00
Racławia Racławice Śl. 1-1 Orzeł Źlinice 23.08.2014 – g. 17:00
 
5. kolejka – 30.08.2014 (sobota) – godz. 17:00
Orzeł Źlinice 5-3 Po-Ra-Wie Większyce 30.08.2014 – g. 17:00
Racławia Racławice Śl. 0-2 Sparta Paczków 30.08.2014 – g. 17:00
Polonia Głubczyce 1-0 Stal Brzeg 30.08.2014 – g. 17:00
Chemik Kędzierzyn-K. 1-3 Pogoń Prudnik 30.08.2014 – g. 17:00
LZS Piotrówka 6-2 Piast Strzelce Opolskie 30.08.2014 – g. 17:00
LZS Mechnice 6-0 OKS Olesno 31.08.2014 – g. 17:00
Start Namysłów 1-2 Czarni Otmuchów 30.08.2014 – g. 17:00
Olimpia Lewin Brzeski 3-1 Śląsk Łubniany 30.08.2014 – g. 17:00
TOR Dobrzeń Wielki 1-0 Victoria Chróścice 30.08.2014 – g. 17:00
 
6. kolejka – 06.09.2014 (sobota) – godz. 16:30
Po-Ra-Wie Większyce 3-1 Victoria Chróścice 06.09.2014 – g. 16:30
Śląsk Łubniany 2-2 TOR Dobrzeń Wielki 06.09.2014 – g. 16:30
Czarni Otmuchów 2-2 Olimpia Lewin Brzeski 06.09.2014 – g. 16:30
OKS Olesno 1-2 Start Namysłów 06.09.2014 – g. 16:30
Piast Strzelce Opolskie 1-2 LZS Mechnice 06.09.2014 – g. 16:30
Pogoń Prudnik 0-1 LZS Piotrówka 06.09.2014 – g. 16:30
Stal Brzeg 1-1 Chemik Kędzierzyn-K. 06.09.2014 – g. 16:30
Racławia Racławice Śl. 4-0 Polonia Głubczyce 11.11.2014 – g. 13:00
Orzeł Źlinice 1-1 Sparta Paczków 06.09.2014 – g. 16:30
 
7. kolejka – 13.09.2014 (sobota) – godz. 16:00
Sparta Paczków 5-2 Po-Ra-Wie Większyce 13.09.2014 – g. 16:00
Polonia Głubczyce 3-0 Orzeł Źlinice 13.09.2014 – g. 16:00
Chemik Kędzierzyn-K. 2-0 Racławia Racławice Śl. 13.09.2014 – g. 16:00
LZS Piotrówka 0-3 Stal Brzeg 13.09.2014 – g. 16:00
LZS Mechnice 1-0 Pogoń Prudnik 14.09.2014 – g. 16:00
Start Namysłów 5-0 Piast Strzelce Opolskie 13.09.2014 – g. 16:00
Olimpia Lewin Brzeski 5-0 OKS Olesno 13.09.2014 – g. 16:00
TOR Dobrzeń Wielki 2-1 Czarni Otmuchów 13.09.2014 – g. 16:00
Victoria Chróścice 1-3 Śląsk Łubniany 14.09.2014 – g. 13:00
 
8. kolejka – 20.09.2014 (sobota) – godz. 16:00
Po-Ra-Wie Większyce 3-2 Śląsk Łubniany 20.09.2014 – g. 16:00
Czarni Otmuchów 1-0 Victoria Chróścice 20.09.2014 – g. 16:00
OKS Olesno 3-7 TOR Dobrzeń Wielki 20.09.2014 – g. 16:00
Piast Strzelce Opolskie 0-3 Olimpia Lewin Brzeski 20.09.2014 – g. 16:00
Pogoń Prudnik 2-0 Start Namysłów 20.09.2014 – g. 16:00
Stal Brzeg 4-0 LZS Mechnice 20.09.2014 – g. 16:00
Racławia Racławice Śl. 0-4 LZS Piotrówka 20.09.2014 – g. 16:00
Chemik Kędzierzyn-K. 5-0 Orzeł Źlinice 20.09.2014 – g. 16:00
Sparta Paczków 0-2 Polonia Głubczyce 20.09.2014 – g. 16:00
 
9. kolejka – 27.09.2014 (sobota) – 15:00
Polonia Głubczyce 3-1 Po-Ra-Wie Większyce 27.09.2014 – g. 15:00
Chemik Kędzierzyn-K. 2-0 Sparta Paczków 27.09.2014 – g. 15:00
LZS Piotrówka 5-0 Orzeł Źlinice 27.09.2014 – g. 15:00
LZS Mechnice 4-0 Racławia Racławice Śl. 28.09.2014 – g. 15:00
Start Namysłów 1-0 Stal Brzeg 27.09.2014 – g. 15:00
Olimpia Lewin Brzeski 1-2 Pogoń Prudnik 27.09.2014 – g. 15:00
TOR Dobrzeń Wielki 3-1 Piast Strzelce Opolskie 27.09.2014 – g. 15:00
Victoria Chróścice 5-2 OKS Olesno 27.09.2014 – g. 15:00
Śląsk Łubniany 1-0 Czarni Otmuchów 27.09.2014 – g. 15:00
 
10. kolejka – 04.10.2014 (sobota) – godz. 15:00
Po-Ra-Wie Większyce 5-3 Czarni Otmuchów 04.10.2014 – g. 15:00
OKS Olesno 3-1 Śląsk Łubniany 04.10.2014 – g. 15:00
Piast Strzelce Opolskie 0-3 Victoria Chróścice 04.10.2014 – g. 15:00
Pogoń Prudnik 0-1 TOR Dobrzeń Wielki 04.10.2014 – g. 15:00
Stal Brzeg 1-0 Olimpia Lewin Brzeski 04.10.2014 – g. 15:00
Racławia Racławice Śl. 3-1 Start Namysłów 04.10.2014 – g. 15:00
Orzeł Źlinice 2-3 LZS Mechnice 04.10.2014 – g. 15:00
Sparta Paczków 1-2 LZS Piotrówka 04.10.2014 – g. 15:00
Polonia Głubczyce 4-1 Chemik Kędzierzyn-K. 04.10.2014 – g. 15:00
 
11. kolejka – 11.10.2014 (sobota) – godz. 15:00
Chemik Kędzierzyn-K. 3-5 Po-Ra-Wie Większyce 11.10.2014 – g. 15:00
LZS Piotrówka 2-2 Polonia Głubczyce 11.10.2014 – g. 15:00
LZS Mechnice 3-1 Sparta Paczków 12.10.2014 – g. 15:00
Start Namysłów 2-1 Orzeł Źlinice 11.10.2014 – g. 15:00
Olimpia Lewin Brzeski 3-2 Racławia Racławice Śl. 11.10.2014 – g. 15:00
TOR Dobrzeń Wielki 2-2 Stal Brzeg 11.10.2014 – g. 15:00
Victoria Chróścice 0-2 Pogoń Prudnik 11.10.2014 – g. 11:00
Śląsk Łubniany 3-2 Piast Strzelce Opolskie 11.10.2014 – g. 15:00
Czarni Otmuchów 5-0 OKS Olesno 11.10.2014 – g. 15:00
 
12. kolejka – 18.10.2014 (sobota) – godz. 15:00
Po-Ra-Wie Większyce 1-2 OKS Olesno 18.10.2014 – g. 15:00
Piast Strzelce Opolskie 0-1 Czarni Otmuchów 18.10.2014 – g. 15:00
Pogoń Prudnik 0-2 Śląsk Łubniany 18.10.2014 – g. 15:00
Stal Brzeg 2-0 Victoria Chróścice 18.10.2014 – g. 15:00
Racławia Racławice Śl. 1-0 TOR Dobrzeń Wielki 18.10.2014 – g. 15:00
Orzeł Źlinice 1-1 Olimpia Lewin Brzeski 18.10.2014 – g. 15:00
Sparta Paczków 2-0 Start Namysłów 18.10.2014 – g. 15:00
Polonia Głubczyce 2-0 LZS Mechnice 18.10.2014 – g. 15:00
Chemik Kędzierzyn-K. 1-1 LZS Piotrówka 18.10.2014 – g. 15:00
 
13. kolejka – 25.10.2014 (sobota) – godz. 14:30
LZS Piotrówka 1-1 Po-Ra-Wie Większyce 25.10.2014 – g. 14:30
LZS Mechnice 1-2 Chemik Kędzierzyn-K. 25.10.2014 – g. 14:30
Start Namysłów 1-1 Polonia Głubczyce 25.10.2014 – g. 14:30
Olimpia Lewin Brzeski 1-0 Sparta Paczków 25.10.2014 – g. 14:30
TOR Dobrzeń Wielki 0-0 Orzeł Źlinice 25.10.2014 – g. 14:30
Victoria Chróścice 3-2 Racławia Racławice Śl. 25.10.2014 – g. 14:30
Śląsk Łubniany 0-0 Stal Brzeg 25.10.2014 – g. 14:30
Czarni Otmuchów 2-0 Pogoń Prudnik 25.10.2014 – g. 14:30
OKS Olesno 4-1 Piast Strzelce Opolskie 25.10.2014 – g. 14:30
 
14. kolejka – 02.11.2014 (niedziela) – godz. 13:00
Po-Ra-Wie Większyce 0-0 Piast Strzelce Opolskie 02.11.2014 – g. 13:00
Pogoń Prudnik 2-3 OKS Olesno 02.11.2014 – g. 13:00
Stal Brzeg 3-0 Czarni Otmuchów 02.11.2014 – g. 13:00
Racławia Racławice Śl. 1-2 Śląsk Łubniany 02.11.2014 – g. 13:00
Orzeł Źlinice 0-2 Victoria Chróścice 02.11.2014 – g. 13:00
Sparta Paczków 3-1 TOR Dobrzeń Wielki 02.11.2014 – g. 13:00
Polonia Głubczyce 0-3 Olimpia Lewin Brzeski 02.11.2014 – g. 13:00
Chemik Kędzierzyn-K. 2-1 Start Namysłów 02.11.2014 – g. 13:00
LZS Piotrówka 3-0 LZS Mechnice 02.11.2014 – g. 13:00
 
15. kolejka – 08.11.2014 (sobota) – godz. 13:00
LZS Mechnice 0-5 Po-Ra-Wie Większyce 08.11.2014 – g. 13:00
Start Namysłów 0-0 LZS Piotrówka 08.11.2014 – g. 13:00
Olimpia Lewin Brzeski 1-2 Chemik Kędzierzyn-K. 08.11.2014 – g. 13:00
TOR Dobrzeń Wielki 1-2 Polonia Głubczyce 08.11.2014 – g. 13:00
Victoria Chróścice 3-2 Sparta Paczków 08.11.2014 – g. 13:00
Śląsk Łubniany 2-0 Orzeł Źlinice 08.11.2014 – g. 13:00
Czarni Otmuchów 0-1 Racławia Racławice Śl. 08.11.2014 – g. 13:00
OKS Olesno 1-2 Stal Brzeg 08.11.2014 – g. 13:00
Piast Strzelce Opolskie 0-5 Pogoń Prudnik 08.11.2014 – g. 13:00
 
16. kolejka – 15.11.2014 (sobota) – godz. 13:00
Po-Ra-Wie Większyce 4-0 Pogoń Prudnik 15.11.2014 – g. 13:00
Stal Brzeg 3-1 Piast Strzelce Opolskie 15.11.2014 – g. 13:00
Racławia Racławice Śl. 1-1 OKS Olesno 15.11.2014 – g. 13:00
Orzeł Źlinice 1-3 Czarni Otmuchów 15.11.2014 – g. 13:00
Sparta Paczków 2-1 Śląsk Łubniany 15.11.2014 – g. 13:00
Polonia Głubczyce 4-0 Victoria Chróścice 15.11.2014 – g. 13:00
Chemik Kędzierzyn-K. 1-1 TOR Dobrzeń Wielki 15.11.2014 – g. 13:00
LZS Piotrówka 5-2 Olimpia Lewin Brzeski 15.11.2014 – g. 13:00
LZS Mechnice 1-0 Start Namysłów 15.11.2014 – g. 13:00
 
17. kolejka – 22.11.2014 (sobota) – godz. 13:00
Start Namysłów 1-0 Po-Ra-Wie Większyce 22.11.2014 – g. 13:00
Olimpia Lewin Brzeski 2-1 LZS Mechnice 22.11.2014 – g. 13:00
TOR Dobrzeń Wielki 0-4 LZS Piotrówka 22.11.2014 – g. 13:00
Victoria Chróścice 2-0 Chemik Kędzierzyn-K. 22.11.2014 – g. 13:00
Śląsk Łubniany 0-1 Polonia Głubczyce 22.11.2014 – g. 13:00
Czarni Otmuchów 0-2 Sparta Paczków 22.11.2014 – g. 13:00
OKS Olesno 3-1 Orzeł Źlinice 22.11.2014 – g. 13:00
Piast Strzelce Opolskie 0-2 Racławia Racławice Śl. 22.11.2014 – g. 13:00
Pogoń Prudnik 0-1 Stal Brzeg 22.11.2014 – g. 13:00

 

RUNDA WIOSENNA '15

18. kolejka – 14.03.2015 (sobota) – godz. 15:00
Po-Ra-Wie Większyce 1-1 Stal Brzeg 14.03.2015 – g. 15:00
Pogoń Prudnik 0-2 Racławia Racławice Śl. 14.03.2015 – g. 15:00
Piast Strzelce Opolskie 1-4 Orzeł Źlinice 14.03.2015 – g. 15:00
Sparta Paczków 2-0 OKS Olesno 14.03.2015 – g. 15:00
Czarni Otmuchów 0-4 Polonia Głubczyce 14.03.2015 – g. 15:00
Śląsk Łubniany 2-0 Chemik Kędzierzyn-K. 14.03.2015 – g. 15:00
Victoria Chróścice 0-2 LZS Piotrówka 14.03.2015 – g. 15:00
TOR Dobrzeń Wielki 3-2 LZS Mechnice 14.03.2015 – g. 15:00
Olimpia Lewin Brzeski 2-3 Start Namysłów 14.03.2015 – g. 15:00
 
19. kolejka – 21.03.2015 (sobota) – godz. 15:00
Olimpia Lewin Brzeski 1-3 Po-Ra-Wie Większyce 21.03.2015 – g. 15:00
Start Namysłów 0-1 TOR Dobrzeń Wielki 21.03.2015 – g. 15:00
LZS Mechnice 3-2 Victoria Chróścice 21.03.2015 – g. 15:00
LZS Piotrówka 1-1 Śląsk Łubniany 21.03.2015 – g. 15:00
Chemik Kędzierzyn-K. 4-0 Czarni Otmuchów 21.03.2015 – g. 15:00
Polonia Głubczyce 1-1 OKS Olesno 21.03.2015 – g. 15:00
Sparta Paczków 2-0 Piast Strzelce Opolskie 21.03.2015 – g. 15:00
Orzeł Źlinice 1-2 Pogoń Prudnik 21.03.2015 – g. 15:00
Racławia Racławice Śl. 1-3 Stal Brzeg 21.03.2015 – g. 15:00
 
20. kolejka – 28.03.2015 (sobota) – godz. 15:00
Po-Ra-Wie Większyce 2-1 Racławia Racławice Śl. 28.03.2015 – g. 15:00
Stal Brzeg 1-0 Orzeł Źlinice 28.03.2015 – g. 15:00
Sparta Paczków 1-1 Pogoń Prudnik 28.03.2015 – g. 15:00
Piast Strzelce Opolskie 1-1 Polonia Głubczyce 28.03.2015 – g. 15:00
OKS Olesno 2-0 Chemik Kędzierzyn-K. 28.03.2015 – g. 15:00
Czarni Otmuchów 2-2 LZS Piotrówka 28.03.2015 – g. 15:00
Śląsk Łubniany 2-4 LZS Mechnice 28.03.2015 – g. 15:00
Victoria Chróścice 0-1 Start Namysłów 28.03.2015 – g. 15:00
TOR Dobrzeń Wielki 1-3 Olimpia Lewin Brzeski 28.03.2015 – g. 15:00
 
21. kolejka – 04.04.2015 (sobota) – godz. 13:00
Po-Ra-Wie Większyce 0-1 TOR Dobrzeń Wielki 04.04.2015 – g. 13:00
Olimpia Lewin Brzeski 1-1 Victoria Chróścice 04.04.2015 – g. 13:00
Start Namysłów 3-0 Śląsk Łubniany 04.04.2015 – g. 13:00
Czarni Otmuchów 0-2 LZS Mechnice 04.04.2015 – g. 13:00
LZS Piotrówka 1-2 OKS Olesno 04.04.2015 – g. 13:00
Chemik Kędzierzyn-K. 2-1 Piast Strzelce Opolskie 04.04.2015 – g. 13:00
Polonia Głubczyce 2-1 Pogoń Prudnik 20.05.2015 – g. 18:00
Sparta Paczków 0-0 Stal Brzeg 04.04.2015 – g. 13:00
Orzeł Źlinice 3-0 v.o. (3-3) Racławia Racławice Śl. 28.04.2015 – g. 18:00
 
22. kolejka – 11.04.2015 (sobota) – godz. 16:00
Po-Ra-Wie Większyce 2-2 Orzeł Źlinice 11.04.2015 – g. 16:00
Sparta Paczków 2-2 Racławia Racławice Śl. 11.04.2015 – g. 16:00
Stal Brzeg 1-1 Polonia Głubczyce 11.04.2015 – g. 16:00
Pogoń Prudnik 1-0 Chemik Kędzierzyn-K. 11.04.2015 – g. 16:00
Piast Strzelce Opolskie 0-1 LZS Piotrówka 11.04.2015 – g. 16:00
OKS Olesno 1-0 LZS Mechnice 11.04.2015 – g. 16:00
Czarni Otmuchów 0-2 Start Namysłów 11.04.2015 – g. 16:00
Śląsk Łubniany 1-0 Olimpia Lewin Brzeski 11.04.2015 – g. 16:00
Victoria Chróścice 1-1 TOR Dobrzeń Wielki 11.04.2015 – g. 16:00
 
23. kolejka – 18.04.2015 (sobota) – godz. 16:00
Victoria Chróścice 2-3 Po-Ra-Wie Większyce 18.04.2015 – g. 16:00
TOR Dobrzeń Wielki 0-0 Śląsk Łubniany 18.04.2015 – g. 16:00
Olimpia Lewin Brzeski 2-0 Czarni Otmuchów 18.04.2015 – g. 16:00
Start Namysłów 0-0 OKS Olesno 18.04.2015 – g. 16:00
LZS Mechnice 3-3 Piast Strzelce Opolskie 19.04.2015 – g. 16:00
LZS Piotrówka 5-0 Pogoń Prudnik 18.04.2015 – g. 16:00
Chemik Kędzierzyn-K. 0-3 Stal Brzeg 18.04.2015 – g. 16:00
Polonia Głubczyce 0-0 Racławia Racławice Śl. 18.04.2015 – g. 16:00
Sparta Paczków 2-1 Orzeł Źlinice 18.04.2015 – g. 16:00
 
24. kolejka – 25.04.2015 (sobota) – godz. 16:30
Po-Ra-Wie Większyce 2-0 Sparta Paczków 25.04.2015 – g. 16:30
Orzeł Źlinice 0-3 Polonia Głubczyce 25.04.2015 – g. 16:30
Racławia Racławice Śl. 1-2 Chemik Kędzierzyn-K. 25.04.2015 – g. 16:30
Stal Brzeg 1-1 LZS Piotrówka 25.04.2015 – g. 16:30
Pogoń Prudnik 3-1 LZS Mechnice 25.04.2015 – g. 16:30
Piast Strzelce Opolskie 0-3 Start Namysłów 25.04.2015 – g. 16:30
OKS Olesno 7-0 Olimpia Lewin Brzeski 25.04.2015 – g. 16:30
Czarni Otmuchów 2-4 TOR Dobrzeń Wielki 25.04.2015 – g. 16:30
Śląsk Łubniany 0-0 Victoria Chróścice 25.04.2015 – g. 16:30
 
25. kolejka – 01.05.2015 (piątek) – godz. 17:00
Śląsk Łubniany 1-1 Po-Ra-Wie Większyce 01.05.2015 – g. 17:00
Victoria Chróścice 1-3 Czarni Otmuchów 01.05.2015 – g. 17:00
TOR Dobrzeń Wielki 1-1 OKS Olesno 01.05.2015 – g. 17:00
Olimpia Lewin Brzeski 0-2 Piast Strzelce Opolskie 01.05.2015 – g. 17:00
Start Namysłów 2-0 Pogoń Prudnik 01.05.2015 – g. 17:00
LZS Mechnice 0-4 Stal Brzeg 01.05.2015 – g. 17:00
LZS Piotrówka 5-0 v.o. (5-1) Racławia Racławice Śl. 01.05.2015 – g. 17:00
Orzeł Źlinice 4-1 Chemik Kędzierzyn-K. 01.05.2015 – g. 17:00
Polonia Głubczyce 1-4 Sparta Paczków 01.05.2015 – g. 17:00
 
26. kolejka – 09.05.2015 (sobota) – 17:00
Po-Ra-Wie Większyce 2-2 Polonia Głubczyce 09.05.2015 – g. 17:00
Sparta Paczków 5-0 Chemik Kędzierzyn-K. 09.05.2015 – g. 17:00
Orzeł Źlinice 0-4 LZS Piotrówka 09.05.2015 – g. 17:00
Racławia Racławice Śl. 1-1 LZS Mechnice 09.05.2015 – g. 17:00
Stal Brzeg 2-2 Start Namysłów 09.05.2015 – g. 17:00
Pogoń Prudnik 4-2 Olimpia Lewin Brzeski 09.05.2015 – g. 17:00
Piast Strzelce Opolskie 2-1 TOR Dobrzeń Wielki 09.05.2015 – g. 17:00
OKS Olesno 1-0 Victoria Chróścice 10.05.2015 – g. 17:00
Czarni Otmuchów 1-1 Śląsk Łubniany 09.05.2015 – g. 17:00
 
27. kolejka – 13.05.2015 (środa) – godz. 17:30
Czarni Otmuchów 1-4 Po-Ra-Wie Większyce 13.05.2015 – g. 17:30
Śląsk Łubniany 1-1 OKS Olesno 13.05.2015 – g. 17:30
Victoria Chróścice 1-1 Piast Strzelce Opolskie 13.05.2015 – g. 17:30
TOR Dobrzeń Wielki 2-3 Pogoń Prudnik 13.05.2015 – g. 17:30
Olimpia Lewin Brzeski 0-0 Stal Brzeg 13.05.2015 – g. 17:30
Start Namysłów 1-2 Racławia Racławice Śl. 13.05.2015 – g. 18:00
LZS Mechnice 1-2 Orzeł Źlinice 13.05.2015 – g. 17:30
LZS Piotrówka 4-0 Sparta Paczków 13.05.2015 – g. 17:30
Chemik Kędzierzyn-K. 2-2 Polonia Głubczyce 13.05.2015 – g. 17:30
 
28. kolejka – 16.05.2015 (sobota) – godz. 17:00
Po-Ra-Wie Większyce 1-0 Chemik Kędzierzyn-K. 16.05.2015 – g. 17:00
Polonia Głubczyce 1-2 LZS Piotrówka 16.05.2015 – g. 17:00
Sparta Paczków 1-1 LZS Mechnice 16.05.2015 – g. 17:00
Orzeł Źlinice 0-1 Start Namysłów 16.05.2015 – g. 17:00
Racławia Racławice Śl. 0-3 Olimpia Lewin Brzeski 16.05.2015 – g. 17:00
Stal Brzeg 0-0 TOR Dobrzeń Wielki 16.05.2015 – g. 17:00
Pogoń Prudnik 3-1 Victoria Chróścice 16.05.2015 – g. 17:00
Piast Strzelce Opolskie 1-1 Śląsk Łubniany 16.05.2015 – g. 17:00
OKS Olesno 0-1 Czarni Otmuchów 16.05.2015 – g. 17:00
 
29. kolejka – 23.05.2015 (sobota) – godz. 17:00
OKS Olesno 0-1 Po-Ra-Wie Większyce 23.05.2015 – g. 17:00
Czarni Otmuchów 4-0 Piast Strzelce Opolskie 23.05.2015 – g. 17:00
Śląsk Łubniany 1-0 Pogoń Prudnik 23.05.2015 – g. 17:00
Victoria Chróścice 0-2 Stal Brzeg 23.05.2015 – g. 17:00
TOR Dobrzeń Wielki 5-0 Racławia Racławice Śl. 23.05.2015 – g. 17:00
Olimpia Lewin Brzeski 2-0 Orzeł Źlinice 23.05.2015 – g. 17:00
Start Namysłów 4-2 Sparta Paczków 24.05.2015 – g. 16:00
LZS Mechnice 2-5 Polonia Głubczyce 23.05.2015 – g. 17:00
LZS Piotrówka 1-2 Chemik Kędzierzyn-K. 23.05.2015 – g. 17:00
 
30. kolejka – 30.05.2015 (sobota) – godz. 17:00
Po-Ra-Wie Większyce 1-4 LZS Piotrówka 30.05.2015 – g. 17:00
Chemik Kędzierzyn-K. 3-1 LZS Mechnice 30.05.2015 – g. 17:00
Polonia Głubczyce 1-0 Start Namysłów 30.05.2015 – g. 17:00
Sparta Paczków 4-1 Olimpia Lewin Brzeski 30.05.2015 – g. 17:00
Orzeł Źlinice 1-0 TOR Dobrzeń Wielki 30.05.2015 – g. 17:00
Racławia Racławice Śl. 3-1 Victoria Chróścice 30.05.2015 – g. 17:00
Stal Brzeg 1-2 Śląsk Łubniany 28.05.2015 – g. 18:00
Pogoń Prudnik 0-0 Czarni Otmuchów 30.05.2015 – g. 17:00
Piast Strzelce Opolskie 1-2 OKS Olesno 30.05.2015 – g. 17:00
 
31. kolejka – 03.06.2015 (środa) – godz. 18:00
Piast Strzelce Opolskie 0-7 Po-Ra-Wie Większyce 03.06.2015 – g. 18:00
OKS Olesno 1-0 Pogoń Prudnik 03.06.2015 – g. 18:00
Czarni Otmuchów 0-0 Stal Brzeg 03.06.2015 – g. 18:00
Śląsk Łubniany 6-0 Racławia Racławice Śl. 03.06.2015 – g. 18:00
Victoria Chróścice 5-2 Orzeł Źlinice 03.06.2015 – g. 18:00
TOR Dobrzeń Wielki 2-2 Sparta Paczków 03.06.2015 – g. 18:00
Olimpia Lewin Brzeski 0-2 Polonia Głubczyce 03.06.2015 – g. 18:00
Start Namysłów 1-2 Chemik Kędzierzyn-K. 03.06.2015 – g. 18:00
LZS Mechnice 1-2 LZS Piotrówka 03.06.2015 – g. 18:00
 
32. kolejka – 06.06.2015 (sobota) – godz. 17:00
Po-Ra-Wie Większyce 4-1 LZS Mechnice 06.06.2015 – g. 17:00
LZS Piotrówka 7-0 Start Namysłów 06.06.2015 – g. 17:00
Chemik Kędzierzyn-K. 3-1 Olimpia Lewin Brzeski 06.06.2015 – g. 17:00
Polonia Głubczyce 5-1 TOR Dobrzeń Wielki 06.06.2015 – g. 17:00
Sparta Paczków 3-1 Victoria Chróścice 06.06.2015 – g. 17:00
Orzeł Źlinice 1-2 Śląsk Łubniany 06.06.2015 – g. 17:00
Racławia Racławice Śl. 1-4 Czarni Otmuchów 06.06.2015 – g. 17:00
Stal Brzeg 3-0 OKS Olesno 06.06.2015 – g. 17:00
Pogoń Prudnik 3-2 Piast Strzelce Opolskie 06.06.2015 – g. 17:00
 
33. kolejka – 13.06.2015 (sobota) – godz. 15:00
Pogoń Prudnik 1-0 Po-Ra-Wie Większyce 13.06.2015 – g. 15:00
Piast Strzelce Opolskie 0-3 Stal Brzeg 13.06.2015 – g. 15:00
OKS Olesno 5-2 Racławia Racławice Śl. 13.06.2015 – g. 15:00
Czarni Otmuchów 1-0 Orzeł Źlinice 13.06.2015 – g. 15:00
Śląsk Łubniany 1-2 Sparta Paczków 13.06.2015 – g. 15:00
Victoria Chróścice 1-4 Polonia Głubczyce 13.06.2015 – g. 15:00
TOR Dobrzeń Wielki 1-2 Chemik Kędzierzyn-K. 13.06.2015 – g. 15:00
Olimpia Lewin Brzeski 1-5 LZS Piotrówka 13.06.2015 – g. 15:00
Start Namysłów 1-3 LZS Mechnice 13.06.2015 – g. 15:00
 
34. kolejka – 20.06.2015 (sobota) – godz. 17:00
Po-Ra-Wie Większyce 3-1 Start Namysłów 20.06.2015 – g. 17:00
LZS Mechnice 2-3 Olimpia Lewin Brzeski 20.06.2015 – g. 17:00
LZS Piotrówka 4-1 TOR Dobrzeń Wielki 20.06.2015 – g. 17:00
Chemik Kędzierzyn-K. 5-1 Victoria Chróścice 20.06.2015 – g. 17:00
Polonia Głubczyce 7-1 Śląsk Łubniany 20.06.2015 – g. 17:00
Sparta Paczków 0-3 v.o. (0-0) Czarni Otmuchów 20.06.2015 – g. 17:00
Orzeł Źlinice 1-3 OKS Olesno 20.06.2015 – g. 17:00
Racławia Racławice Śl. 1-4 Piast Strzelce Opolskie 20.06.2015 – g. 17:00
Stal Brzeg 3-0 Pogoń Prudnik 20.06.2015 – g. 17:00