Start Namysłów
Zaloguj Zarejestruj

Logowanie do konta

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Stwórz konto

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Imię *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zweryfikuj hasło *
Email *
Zweryfikuj email *
Captcha *

Zasady pisania komentarzy

Odsłony: 22905

ZASADY PISANIA KOMENTARZY:

Zachęcamy wszystkich do pisania komentarzy w serwisie StartNamyslow.pl. Nie stosujemy cenzury – każdy komentarz ukazuje się na stronie bezpośrednio po wysłaniu na serwer.

W trosce o czas i komfort czytelników, redakcja serwisu dba o to, żeby komentarze w jakikolwiek sposób odnosiły się do komentowanego artykułu, ale i cokolwiek wnosiły. Tych, którzy nie chcą marnować czasu na pisanie komentarzy, które w krótkim czasie zostaną usunięte – zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem Pisania Komentarzy. Jeżeli chcesz, aby znalazł się w nich jeszcze jakiś zapis – napisz do redakcji – rozpatrzymy Twoją propozycję z największą uwagą.

 1. Komentuj przede wszystkim artykuł, pod którym się wpisujesz. Komentarze nie na temat mogą być usuwane.
 2. Wyrażaj swoją opinię, ale nie szkaluj ludzi. Jeżeli posty oczerniające (zarzucające nieuczciwość, złą wolę, nieetyczne lub niemoralne zachowania) nie będą zawierały dowodów, to mogą być usuwane (np. wpisy bez podania dowodów, że pan X, to złodziej, zawodnik Y, to leń, a sędzia Z, to łapówkarz).
 3. Nie obrażaj zespołów, zawodników, działaczy, sędziów i kibiców innych klubów. Jeżeli uznamy, że Twoja wypowiedź jest obraźliwa, to zostanie usunięta.
 4. Nie pisz drukowanymi literami. Takie posty mogą być usuwane.
 5. Ne wpisuj haseł typu: „Nie ma lepszego od Startu namysłowskiego”. Wszyscy wiemy, że tak właśnie jest. Jeżeli takie wpisy nie wnoszą innych treści, to mogą być usuwane.
 6. Wpisy prowokujące eskalację emocji i generujące wrogie opinie mogą być usuwane.
 7. Komentarze zawierające wulgaryzmy (lub ich części) będą usuwane.
 8. Wpisy zawierające treści: rasistowskie, antyreligijne, faszystowskie, komunistyczne, obrażające uczucia i poglądy oraz obrażające sympatie klubowe, będą usuwane.
 9. Komentarze wzbudzające zastrzeżenia ze względów estetycznych i zawierające nieestetyczne porównania, mogą być usuwane.
 10. Nie spamuj w komentarzach
 11. Nie reklamuj się. Możesz skontaktować się z administratorem (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), aby otrzymać informacje na temat reklam umieszczanych na stronie.

Uprzedzamy, że konta użytkowników, którzy notorycznie nie będą przestrzegać powyższych zasad, mogą być blokowane lub usuwane.

Dodanie komentarza przez użytkownika jest równoznaczne z zapoznaniem się  z postanowieniami regulaminu i akceptacją tego regulaminu.

Osoby umieszczające swoje komentarze i opinie, tym samym wyrażają zgodę na publikowanie ich na portalu StartNamyslow.pl.

Redakcja portalu StartNamyslow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez użytkowników. Ci, którzy wprowadzą treści naruszające prawo lub dobra osób trzecich, mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. 

Redakcja portalu nie udostępnia i nie sprzedaje zgromadzonych danych użytkowników portalu innym osobom lub instytucjom. Odstąpienie od tej zasady może nastąpić wyłącznie na żądanie uprawnionych organów państwa, na potrzeby prowadzonych przez nie postępowań.

[opracowano na podstawie Zasad Pisania Komentarzy – i za zgodą – http://www.hokej.net]