Start Namysłów
Zaloguj Zarejestruj

Logowanie do konta

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Stwórz konto

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Imię *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zweryfikuj hasło *
Email *
Zweryfikuj email *

SENIORZY: Terminarz 2015/16

Odsłony: 650

TERMINARZ SALTEX IV LIGI OPOLSKIEJ - SEZON 2015/16

RUNDA WIOSENNA '16

18. kolejka – 05.03.2016 (sobota) – godz. 14:30
Olimpia Lewin Brzeski 3-0 v.o. (1-3) TOR Dobrzeń Wielki 05.03.2016 – g. 14:30
MKS Gogolin 6-1 Po-Ra-Wie Większyce 05.03.2016 – g. 14:30
Śląsk Łubniany 1-1 Czarni Otmuchów 05.03.2016 – g. 14:30
Polonia Głubczyce 1-3 Stal Brzeg 05.03.2016 – g. 14:30
Małapanew Ozimek 1-3 KS Krasiejów 05.03.2016 – g. 14:30
Sparta Paczków 0-1 Skalnik Gracze 20.04.2016 – g. 17:00
OKS Olesno 1-2 Pogoń Prudnik 05.03.2016 – g. 14:30
Chemik Kędzierzyn-K. 3-0 LZS Kup 05.03.2016 – g. 14:30
LZS Starowice Dolne 2-2 Start Namysłów 20.04.2016 – g. 17:00
 
19. kolejka – 12.03.2016 (sobota) – godz. 15:00
LZS Starowice Dolne 5-1 Olimpia Lewin Brzeski 12.03.2016 – g. 15:00
Start Namysłów 2-0 Chemik Kędzierzyn-K. 12.03.2016 – g. 15:00
LZS Kup 0-2 OKS Olesno 12.03.2016 – g. 15:00
Pogoń Prudnik 1-2 Sparta Paczków 13.03.2016 – g. 15:00
Skalnik Gracze 1-1 Małapanew Ozimek 12.03.2016 – g. 15:00
KS Krasiejów 0-1 Polonia Głubczyce 12.03.2016 – g. 15:00
Stal Brzeg 4-0 Śląsk Łubniany 12.03.2016 – g. 15:00
Czarni Otmuchów 0-5 MKS Gogolin 12.03.2016 – g. 15:00
Po-Ra-Wie Większyce 4-2 TOR Dobrzeń Wielki 12.03.2016 – g. 15:00
 
20. kolejka – 19.03.2016 (sobota) – godz. 15:00
Olimpia Lewin Brzeski 0-2 Po-Ra-Wie Większyce 19.03.2016 – g. 15:00
TOR Dobrzeń Wielki 1-2 Czarni Otmuchów 19.03.2016 – g. 15:00
MKS Gogolin 0-0 Stal Brzeg 19.03.2016 – g. 15:00
Śląsk Łubniany 1-2
(0-1 '63)
KS Krasiejów 11.05.2016 – g. 19:00
Polonia Głubczyce 4-2 Skalnik Gracze 19.03.2016 – g. 15:00
Małapanew Ozimek 2-1 Pogoń Prudnik 19.03.2016 – g. 15:00
Sparta Paczków 2-2 LZS Kup 19.03.2016 – g. 15:00
OKS Olesno 2-1 Start Namysłów 19.03.2016 – g. 15:00
Chemik Kędzierzyn-K. 0-1 LZS Starowice Dolne 19.03.2016 – g. 15:00
 
21. kolejka – 26.03.2016 (sobota) – godz. 13:00
Chemik Kędzierzyn-K. 5-1 Olimpia Lewin Brzeski 26.03.2016 – g. 13:00
LZS Starowice Dolne 0-0 OKS Olesno 26.03.2016 – g. 12:00
Start Namysłów 1-0 Sparta Paczków 26.03.2016 – g. 13:00
LZS Kup 2-3 Małapanew Ozimek 26.03.2016 – g. 13:00
Pogoń Prudnik 0-3 Polonia Głubczyce 26.03.2016 – g. 13:00
Skalnik Gracze 3-0 Śląsk Łubniany 26.03.2016 – g. 13:00
KS Krasiejów 2-0 MKS Gogolin 26.03.2016 – g. 13:00
Stal Brzeg 7-0 TOR Dobrzeń Wielki 26.03.2016 – g. 13:00
Czarni Otmuchów 0-4 Po-Ra-Wie Większyce 26.03.2016 – g. 12:00
 
22. kolejka – 02.04.2016 (sobota) – godz. 16:00
Olimpia Lewin Brzeski 1-3 Czarni Otmuchów 02.04.2016 – g. 16:00
Po-Ra-Wie Większyce 1-2 Stal Brzeg 02.04.2016 – g. 16:00
TOR Dobrzeń Wielki 2-2 KS Krasiejów 03.04.2016 – g. 15:00
MKS Gogolin 1-1 Skalnik Gracze 03.04.2016 – g. 16:00
Śląsk Łubniany 1-1 Pogoń Prudnik 02.04.2016 – g. 16:00
Polonia Głubczyce 3-0 LZS Kup 02.04.2016 – g. 16:00
Małapanew Ozimek 3-1 Start Namysłów 02.04.2016 – g. 16:00
Sparta Paczków 0-2 LZS Starowice Dolne 02.04.2016 – g. 16:00
OKS Olesno 2-2 Chemik Kędzierzyn-K. 02.04.2016 – g. 16:00
 
23. kolejka – 09.04.2016 (sobota) – godz. 16:00
OKS Olesno 3-0 Olimpia Lewin Brzeski 09.04.2016 – g. 16:00
Chemik Kędzierzyn-K. 0-1 Sparta Paczków 09.04.2016 – g. 16:00
LZS Starowice Dolne 0-2 Małapanew Ozimek 10.04.2016 – g. 16:00
Start Namysłów 1-2 Polonia Głubczyce 09.04.2016 – g. 16:00
LZS Kup 0-3 Śląsk Łubniany 09.04.2016 – g. 16:00
Pogoń Prudnik 1-1 MKS Gogolin 09.04.2016 – g. 16:00
Skalnik Gracze 3-3 TOR Dobrzeń Wielki 09.04.2016 – g. 16:00
KS Krasiejów 0-3 Po-Ra-Wie Większyce 09.04.2016 – g. 16:00
Stal Brzeg 5-1 Czarni Otmuchów 09.04.2016 – g. 16:00
 
24. kolejka – 16.04.2016 (sobota) – godz. 16:00
Olimpia Lewin Brzeski 0-3 Stal Brzeg 16.04.2016 – g. 16:00
Czarni Otmuchów 0-6 KS Krasiejów 16.04.2016 – g. 16:00
Po-Ra-Wie Większyce 1-3 Skalnik Gracze 16.04.2016 – g. 16:00
TOR Dobrzeń Wielki 1-1 Pogoń Prudnik 16.04.2016 – g. 16:00
MKS Gogolin 1-1 LZS Kup 16.04.2016 – g. 16:00
Śląsk Łubniany 0-0 Start Namysłów 16.04.2016 – g. 16:00
Polonia Głubczyce 4-0 LZS Starowice Dolne 16.04.2016 – g. 16:00
Małapanew Ozimek 1-0 Chemik Kędzierzyn-K. 16.04.2016 – g. 16:00
Sparta Paczków 1-2 OKS Olesno 16.04.2016 – g. 16:00
 
25. kolejka – 23.04.2016 (sobota) – godz. 16:30
Sparta Paczków 1-2 Olimpia Lewin Brzeski 23.04.2016 – g. 16:30
OKS Olesno 1-0 Małapanew Ozimek 23.04.2016 – g. 16:30
Chemik Kędzierzyn-K. 0-0 Polonia Głubczyce 23.04.2016 – g. 16:30
LZS Starowice Dolne 0-2 Śląsk Łubniany 23.04.2016 – g. 16:30
Start Namysłów 1-0 MKS Gogolin 23.04.2016 – g. 16:30
LZS Kup 2-1 TOR Dobrzeń Wielki 24.04.2016 – g. 16:30
Pogoń Prudnik 1-2 Po-Ra-Wie Większyce 23.04.2016 – g. 16:30
Skalnik Gracze 4-2 Czarni Otmuchów 23.04.2016 – g. 16:30
KS Krasiejów 1-3 Stal Brzeg 23.04.2016 – g. 16:30
 
26. kolejka – 30.04.2016 (sobota) – 17:00
Olimpia Lewin Brzeski 0-2 KS Krasiejów 30.04.2016 – g. 17:00
Stal Brzeg 0-1 Skalnik Gracze 30.04.2016 – g. 13:00
Czarni Otmuchów 0-4 Pogoń Prudnik 30.04.2016 – g. 17:00
Po-Ra-Wie Większyce 3-0 LZS Kup 30.04.2016 – g. 17:00
TOR Dobrzeń Wielki 4-2 Start Namysłów 30.04.2016 – g. 17:00
MKS Gogolin 0-2 LZS Starowice Dolne 30.04.2016 – g. 14:00
Śląsk Łubniany 0-0 Chemik Kędzierzyn-K. 30.04.2016 – g. 17:00
Polonia Głubczyce 3-1 OKS Olesno 30.04.2016 – g. 17:00
Małapanew Ozimek 2-0 Sparta Paczków 30.04.2016 – g. 17:00
 
27. kolejka – 07.05.2016 (sobota) – godz. 17:00
Małapanew Ozimek 1-0 Olimpia Lewin Brzeski 07.05.2016 – g. 17:00
Sparta Paczków 2-3 Polonia Głubczyce 07.05.2016 – g. 17:00
OKS Olesno 1-1 Śląsk Łubniany 08.05.2016 – g. 17:00
Chemik Kędzierzyn-K. 1-0 MKS Gogolin 07.05.2016 – g. 17:00
LZS Starowice Dolne 2-1 TOR Dobrzeń Wielki 07.05.2016 – g. 17:00
Po-Ra-Wie Większyce 0-2 Start Namysłów 07.05.2016 – g. 17:00
LZS Kup 3-0 Czarni Otmuchów 07.05.2016 – g. 17:00
Pogoń Prudnik 0-3 Stal Brzeg 07.05.2016 – g. 17:00
Skalnik Gracze 1-0 KS Krasiejów 07.05.2016 – g. 17:00
 
28. kolejka – 14.05.2016 (sobota) – godz. 17:00
Olimpia Lewin Brzeski 1-3 Skalnik Gracze 14.05.2016 – g. 17:00
KS Krasiejów 0-2 Pogoń Prudnik 14.05.2016 – g. 17:00
Stal Brzeg 2-2 LZS Kup 12.05.2016 – g. 18:00
Czarni Otmuchów 1-2 Start Namysłów 14.05.2016 – g. 17:00
Po-Ra-Wie Większyce 1-4 LZS Starowice Dolne 14.05.2016 – g. 17:00
TOR Dobrzeń Wielki 2-0 Chemik Kędzierzyn-K. 14.05.2016 – g. 17:00
MKS Gogolin 2-2 OKS Olesno 14.05.2016 – g. 17:00
Śląsk Łubniany 1-2 Sparta Paczków 14.05.2016 – g. 17:00
Polonia Głubczyce 2-0 Małapanew Ozimek 14.05.2016 – g. 17:00
 
29. kolejka – 21.05.2016 (sobota) – godz. 17:00
Polonia Głubczyce 3-0 Olimpia Lewin Brzeski 21.05.2016 – g. 17:00
Śląsk Łubniany 1-3 Małapanew Ozimek 21.05.2016 – g. 17:00
Sparta Paczków 2-1 MKS Gogolin 21.05.2016 – g. 17:00
OKS Olesno 7-1 TOR Dobrzeń Wielki 21.05.2016 – g. 17:00
Chemik Kędzierzyn-K. 4-2 Po-Ra-Wie Większyce 21.05.2016 – g. 17:00
LZS Starowice Dolne 8-0 Czarni Otmuchów 21.05.2016 – g. 13:00
Start Namysłów 0-1 Stal Brzeg 21.05.2016 – g. 17:00
LZS Kup 0-5 KS Krasiejów 21.05.2016 – g. 17:00
Pogoń Prudnik 0-2 Skalnik Gracze 21.05.2016 – g. 17:00
 
30. kolejka – 25.05.2016 (środa) – godz. 18:00
Olimpia Lewin Brzeski 0-1 Pogoń Prudnik 25.05.2016 – g. 18:00
Skalnik Gracze 1-1 LZS Kup 25.05.2016 – g. 18:00
KS Krasiejów 2-2 Start Namysłów 25.05.2016 – g. 18:00
Stal Brzeg 3-1 LZS Starowice Dolne 25.05.2016 – g. 18:00
Czarni Otmuchów 1-4 Chemik Kędzierzyn-K. 25.05.2016 – g. 18:00
Po-Ra-Wie Większyce 2-3 OKS Olesno 25.05.2016 – g. 18:00
TOR Dobrzeń Wielki 2-2 Sparta Paczków 25.05.2016 – g. 18:00
MKS Gogolin 4-2 Małapanew Ozimek 25.05.2016 – g. 18:00
Śląsk Łubniany 1-3 Polonia Głubczyce 25.05.2016 – g. 18:00
 
31. kolejka – 28.05.2016 (sobota) – godz. 17:00
Śląsk Łubniany 4-1 Olimpia Lewin Brzeski 28.05.2016 – g. 17:00
Polonia Głubczyce 1-0 MKS Gogolin 28.05.2016 – g. 17:00
Małapanew Ozimek 5-1 TOR Dobrzeń Wielki 28.05.2016 – g. 17:00
Sparta Paczków 1-5 Po-Ra-Wie Większyce 28.05.2016 – g. 17:00
OKS Olesno 8-0 Czarni Otmuchów 28.05.2016 – g. 16:00
Chemik Kędzierzyn-K. 0-3 Stal Brzeg 28.05.2016 – g. 17:00
LZS Starowice Dolne 0-3 v.o. (1-1) KS Krasiejów 28.05.2016 – g. 17:00
Start Namysłów 0-1 Skalnik Gracze 28.05.2016 – g. 11:00
LZS Kup 1-2 Pogoń Prudnik 28.05.2016 – g. 17:00
 
32. kolejka – 04.06.2016 (sobota) – godz. 17:00
Olimpia Lewin Brzeski 0-0 LZS Kup 04.06.2016 – g. 17:00
Pogoń Prudnik 0-1 Start Namysłów 04.06.2016 – g. 17:00
Skalnik Gracze 2-1 LZS Starowice Dolne 04.06.2016 – g. 17:00
KS Krasiejów 6-3 Chemik Kędzierzyn-K. 04.06.2016 – g. 17:00
Stal Brzeg 3-1 OKS Olesno 04.06.2016 – g. 17:00
Czarni Otmuchów 0-1 Sparta Paczków 04.06.2016 – g. 17:00
Po-Ra-Wie Większyce 3-2 Małapanew Ozimek 04.06.2016 – g. 17:00
TOR Dobrzeń Wielki 4-0 Polonia Głubczyce 04.06.2016 – g. 17:00
MKS Gogolin 0-1 Śląsk Łubniany 04.06.2016 – g. 17:00
 
33. kolejka – 08.06.2016 (środa) – godz. 18:00
MKS Gogolin 2-0 Olimpia Lewin Brzeski 08.06.2016 – g. 18:00
Śląsk Łubniany 0-1 TOR Dobrzeń Wielki 08.06.2016 – g. 18:00
Polonia Głubczyce 2-2 Po-Ra-Wie Większyce 08.06.2016 – g. 18:00
Małapanew Ozimek 5-0 Czarni Otmuchów 08.06.2016 – g. 18:00
Sparta Paczków 2-1 Stal Brzeg 08.06.2016 – g. 18:00
OKS Olesno 2-2 KS Krasiejów 08.06.2016 – g. 18:00
Chemik Kędzierzyn-K. 3-2 Skalnik Gracze 08.06.2016 – g. 18:00
LZS Starowice Dolne 1-0 Pogoń Prudnik 08.06.2016 – g. 18:00
Start Namysłów 2-2 LZS Kup 08.06.2016 – g. 18:00
 
34. kolejka – 11.06.2016 (sobota) – godz. 17:00
Olimpia Lewin Brzeski 1-3 Start Namysłów 11.06.2016 – g 17:00
LZS Kup 0-2 LZS Starowice Dolne 11.06.2016 – g 17:00
Pogoń Prudnik 0-2 Chemik Kędzierzyn-K. 11.06.2016 – g 17:00
Skalnik Gracze 1-4 OKS Olesno 11.06.2016 – g 17:00
KS Krasiejów 3-1 Sparta Paczków 11.06.2016 – g 17:00
Stal Brzeg 1-1 Małapanew Ozimek 11.06.2016 – g 17:00
Czarni Otmuchów 3-4 Polonia Głubczyce 11.06.2016 – g 17:00
Po-Ra-Wie Większyce 2-1 Śląsk Łubniany 11.06.2016 – g 17:00
TOR Dobrzeń Wielki 1-0 MKS Gogolin 11.06.2016 – g 17:00

RUNDA JESIENNA '15

1. kolejka – 08.08.2015 (sobota) – godz. 15:00
TOR Dobrzeń Wielki 2-0 Olimpia Lewin Brzeski 08.08.2015 – g. 17:00
Po-Ra-Wie Większyce 0-1 MKS Gogolin 08.08.2015 – g. 17:00
Czarni Otmuchów 0-1 Śląsk Łubniany 09.08.2015 – g. 17:00
Stal Brzeg 1-1 Polonia Głubczyce 09.08.2015 – g. 17:00
KS Krasiejów 1-1 Małapanew Ozimek 08.08.2015 – g. 17:00
Skalnik Gracze 1-0 Sparta Paczków 08.08.2015 – g. 17:00
Pogoń Prudnik 2-0 OKS Olesno 08.08.2015 – g. 17:00
LZS Kup 0-3 Chemik Kędzierzyn-K. 08.08.2015 – g. 17:00
Start Namysłów 0-4 LZS Starowice Dolne 08.08.2015 – g. 17:00
 
2. kolejka – 15.08.2015 (sobota) – godz. 17:00
Olimpia Lewin Brzeski 1-0 LZS Starowice Dolne 15.08.2015 – g. 17:00
Chemik Kędzierzyn-K. 3-0 Start Namysłów 15.08.2015 – g. 17:00
OKS Olesno 0-2 LZS Kup 15.08.2015 – g. 17:00
Sparta Paczków 0-2 Pogoń Prudnik 15.08.2015 – g. 17:00
Małapanew Ozimek 0-1 Skalnik Gracze 15.08.2015 – g. 18:00
Polonia Głubczyce 3-2 KS Krasiejów 15.08.2015 – g. 17:00
Śląsk Łubniany 0-1 Stal Brzeg 15.08.2015 – g. 17:00
MKS Gogolin 1-1 Czarni Otmuchów 15.08.2015 – g. 17:00
TOR Dobrzeń Wielki 4-0 Po-Ra-Wie Większyce 16.08.2015 – g. 17:00
 
3. kolejka – 19.08.2015 (środa) – godz. 18:00
Po-Ra-Wie Większyce 3-1 Olimpia Lewin Brzeski 19.08.2015 – g. 18:00
Czarni Otmuchów 1-2 TOR Dobrzeń Wielki 19.08.2015 – g. 18:00
Stal Brzeg 1-0 MKS Gogolin 19.08.2015 – g. 18:00
KS Krasiejów 5-2 Śląsk Łubniany 19.08.2015 – g. 18:00
Skalnik Gracze 2-2 Polonia Głubczyce 19.08.2015 – g. 18:00
Pogoń Prudnik 0-0 Małapanew Ozimek 19.08.2015 – g. 18:00
LZS Kup 2-1 Sparta Paczków 19.08.2015 – g. 18:00
Start Namysłów 1-2 OKS Olesno 19.08.2015 – g. 18:00
LZS Starowice Dolne 4-0 Chemik Kędzierzyn-K. 19.08.2015 – g. 18:00
 
4. kolejka – 22.08.2015 (sobota) – godz. 17:00
Olimpia Lewin Brzeski 0-0 Chemik Kędzierzyn-K. 22.08.2015 – g. 17:00
OKS Olesno 1-1 LZS Starowice Dolne 22.08.2015 – g. 17:00
Sparta Paczków 1-0 Start Namysłów 22.08.2015 – g. 17:00
Małapanew Ozimek 2-0 LZS Kup 22.08.2015 – g. 13:00
Polonia Głubczyce 3-0 Pogoń Prudnik 22.08.2015 – g. 17:00
Śląsk Łubniany 1-0 Skalnik Gracze 22.08.2015 – g. 17:00
MKS Gogolin 3-1 KS Krasiejów 22.08.2015 – g. 17:00
TOR Dobrzeń Wielki 0-1 Stal Brzeg 22.08.2015 – g. 17:00
Po-Ra-Wie Większyce 3-2 Czarni Otmuchów 22.08.2015 – g. 17:00
 
5. kolejka – 29.08.2015 (sobota) – godz. 17:00
Czarni Otmuchów 1-1 Olimpia Lewin Brzeski 29.08.2015 – g. 17:00
Stal Brzeg 5-1 Po-Ra-Wie Większyce 29.08.2015 – g. 17:00
KS Krasiejów 2-1 TOR Dobrzeń Wielki 29.08.2015 – g. 17:00
Skalnik Gracze 0-1 MKS Gogolin 29.08.2015 – g. 17:00
Pogoń Prudnik 0-1 Śląsk Łubniany 29.08.2015 – g. 17:00
LZS Kup 1-0 Polonia Głubczyce 29.08.2015 – g. 17:00
Start Namysłów 0-0 Małapanew Ozimek 29.08.2015 – g. 17:00
LZS Starowice Dolne 4-1 Sparta Paczków 29.08.2015 – g. 17:00
Chemik Kędzierzyn-K. 0-2 OKS Olesno 29.08.2015 – g. 17:00
 
6. kolejka – 05.09.2015 (sobota) – godz. 16:30
Olimpia Lewin Brzeski 1-1 OKS Olesno 05.09.2015 – g. 16:30
Sparta Paczków 1-2 Chemik Kędzierzyn-K. 05.09.2015 – g. 16:30
Małapanew Ozimek 1-1 LZS Starowice Dolne 05.09.2015 – g. 16:30
Polonia Głubczyce 1-1 Start Namysłów 05.09.2015 – g. 16:30
Śląsk Łubniany 0-3 LZS Kup 05.09.2015 – g. 16:30
MKS Gogolin 0-1 Pogoń Prudnik 05.09.2015 – g. 16:30
TOR Dobrzeń Wielki 1-1 Skalnik Gracze 05.09.2015 – g. 16:30
Po-Ra-Wie Większyce 4-0 KS Krasiejów 05.09.2015 – g. 16:30
Czarni Otmuchów 0-5 Stal Brzeg 05.09.2015 – g. 16:30
 
7. kolejka – 12.09.2015 (sobota) – godz. 16:00
Stal Brzeg 3-1 Olimpia Lewin Brzeski 12.09.2015 – g. 16:00
KS Krasiejów 5-1 Czarni Otmuchów 12.09.2015 – g. 16:00
Skalnik Gracze 0-1 Po-Ra-Wie Większyce 12.09.2015 – g. 16:00
Pogoń Prudnik 0-2 TOR Dobrzeń Wielki 12.09.2015 – g. 16:00
LZS Kup 3-0 MKS Gogolin 12.09.2015 – g. 16:00
Start Namysłów 1-2 Śląsk Łubniany 12.09.2015 – g. 16:00
LZS Starowice Dolne 1-0 Polonia Głubczyce 12.09.2015 – g. 16:00
Chemik Kędzierzyn-K. 2-2 Małapanew Ozimek 12.09.2015 – g. 16:00
OKS Olesno 1-2 Sparta Paczków 12.09.2015 – g. 16:00
 
8. kolejka – 19.09.2015 (sobota) – godz. 16:00
Olimpia Lewin Brzeski 1-1 Sparta Paczków 19.09.2015 – g. 16:00
Małapanew Ozimek 0-0 OKS Olesno 19.09.2015 – g. 16:00
Polonia Głubczyce 3-0 Chemik Kędzierzyn-K. 19.09.2015 – g. 16:00
Śląsk Łubniany 0-3 LZS Starowice Dolne 19.09.2015 – g. 16:00
MKS Gogolin 4-3 Start Namysłów 20.09.2015 – g. 16:00
TOR Dobrzeń Wielki 0-1 LZS Kup 19.09.2015 – g. 16:00
Po-Ra-Wie Większyce 2-1 Pogoń Prudnik 19.09.2015 – g. 16:00
Czarni Otmuchów 2-2 Skalnik Gracze 19.09.2015 – g. 16:00
Stal Brzeg 5-0 KS Krasiejów 19.09.2015 – g. 16:00
 
9. kolejka – 26.09.2015 (sobota) – 15:00
KS Krasiejów 0-2 Olimpia Lewin Brzeski 26.09.2015 – g. 15:00
Skalnik Gracze 0-6 Stal Brzeg 26.09.2015 – g. 15:00
Pogoń Prudnik 3-0 Czarni Otmuchów 26.09.2015 – g. 15:00
LZS Kup 0-0 Po-Ra-Wie Większyce 26.09.2015 – g. 15:00
Start Namysłów 1-2 TOR Dobrzeń Wielki 26.09.2015 – g. 15:00
LZS Starowice Dolne 2-1 MKS Gogolin 26.09.2015 – g. 15:00
Chemik Kędzierzyn-K. 1-2 Śląsk Łubniany 26.09.2015 – g. 15:00
OKS Olesno 1-3 Polonia Głubczyce 26.09.2015 – g. 15:00
Sparta Paczków 0-1 Małapanew Ozimek 26.09.2015 – g. 15:00
 
10. kolejka – 03.10.2015 (sobota) – godz. 15:00
Olimpia Lewin Brzeski 0-1 Małapanew Ozimek 03.10.2015 – g. 15:00
Polonia Głubczyce 1-3 Sparta Paczków 03.10.2015 – g. 15:00
Śląsk Łubniany 3-1 OKS Olesno 03.10.2015 – g. 15:00
MKS Gogolin 2-1 Chemik Kędzierzyn-K. 03.10.2015 – g. 15:00
TOR Dobrzeń Wielki 1-0 LZS Starowice Dolne 03.10.2015 – g. 15:00
Start Namysłów 1-2 Po-Ra-Wie Większyce 03.10.2015 – g. 13:00
Czarni Otmuchów 0-1 LZS Kup 03.10.2015 – g. 15:00
Stal Brzeg 2-0 Pogoń Prudnik 03.10.2015 – g. 15:00
KS Krasiejów 0-0 Skalnik Gracze 03.10.2015 – g. 15:00
 
11. kolejka – 10.10.2015 (sobota) – godz. 15:00
Skalnik Gracze 1-1 Olimpia Lewin Brzeski 10.10.2015 – g. 15:00
Pogoń Prudnik 3-0 KS Krasiejów 10.10.2015 – g. 15:00
LZS Kup 0-2 Stal Brzeg 10.10.2015 – g. 15:00
Start Namysłów 2-1 Czarni Otmuchów 10.10.2015 – g. 15:00
LZS Starowice Dolne 3-0 Po-Ra-Wie Większyce 10.10.2015 – g. 15:00
Chemik Kędzierzyn-K. 6-1 TOR Dobrzeń Wielki 10.10.2015 – g. 15:00
OKS Olesno 3-0 MKS Gogolin 11.10.2015 – g. 15:00
Sparta Paczków 4-1 Śląsk Łubniany 10.10.2015 – g. 15:00
Małapanew Ozimek 1-3 Polonia Głubczyce 10.10.2015 – g. 15:00
 
12. kolejka – 17.10.2015 (sobota) – godz. 15:00
Olimpia Lewin Brzeski 1-4 Polonia Głubczyce 17.10.2015 – g. 15:00
Małapanew Ozimek 3-1 Śląsk Łubniany 18.10.2015 – g. 15:00
MKS Gogolin 5-1 Sparta Paczków 17.10.2015 – g. 15:00
TOR Dobrzeń Wielki 3-4 OKS Olesno 17.10.2015 – g. 15:00
Po-Ra-Wie Większyce 1-1 Chemik Kędzierzyn-K. 17.10.2015 – g. 15:00
Czarni Otmuchów 2-4 LZS Starowice Dolne 17.10.2015 – g. 15:00
Stal Brzeg 3-2 Start Namysłów 17.10.2015 – g. 15:00
KS Krasiejów 0-1 LZS Kup 17.10.2015 – g. 15:00
Skalnik Gracze 0-1 Pogoń Prudnik 17.10.2015 – g. 15:00
 
13. kolejka – 24.10.2015 (sobota) – godz. 14:30
Pogoń Prudnik 1-0 Olimpia Lewin Brzeski 24.10.2015 – g. 14:30
LZS Kup 2-2 Skalnik Gracze 24.10.2015 – g. 14:30
Start Namysłów 0-1 KS Krasiejów 24.10.2015 – g. 14:30
LZS Starowice Dolne 1-2 Stal Brzeg 24.10.2015 – g. 14:30
Chemik Kędzierzyn-K. 1-0 Czarni Otmuchów 24.10.2015 – g. 14:30
OKS Olesno 2-1 Po-Ra-Wie Większyce 24.10.2015 – g. 14:30
Sparta Paczków 0-3 TOR Dobrzeń Wielki 24.10.2015 – g. 14:30
Małapanew Ozimek 1-0 MKS Gogolin 24.10.2015 – g. 14:30
Polonia Głubczyce 2-0 Śląsk Łubniany 24.10.2015 – g. 14:30
 
14. kolejka – 31.10.2015 (sobota) – godz. 13:00
Olimpia Lewin Brzeski 2-0 Śląsk Łubniany 31.10.2015 – g. 13:00
MKS Gogolin 1-1 Polonia Głubczyce 31.10.2015 – g. 13:00
TOR Dobrzeń Wielki 1-3 Małapanew Ozimek 31.10.2015 – g. 13:00
Po-Ra-Wie Większyce 2-2 Sparta Paczków 31.10.2015 – g. 13:00
Czarni Otmuchów 0-3 OKS Olesno 31.10.2015 – g. 13:00
Stal Brzeg 5-1 Chemik Kędzierzyn-K. 31.10.2015 – g. 13:00
KS Krasiejów 1-0 LZS Starowice Dolne 31.10.2015 – g. 13:00
Skalnik Gracze 2-1 Start Namysłów 31.10.2015 – g. 13:00
Pogoń Prudnik 1-0 LZS Kup 31.10.2015 – g. 13:00
 
15. kolejka – 07.11.2015 (sobota) – godz. 13:00
LZS Kup 0-1 Olimpia Lewin Brzeski 07.11.2015 – g. 13:00
Start Namysłów 1-0 Pogoń Prudnik 07.11.2015 – g. 13:00
LZS Starowice Dolne 2-3 Skalnik Gracze 07.11.2015 – g. 13:00
Chemik Kędzierzyn-K. 0-1 KS Krasiejów 07.11.2015 – g. 13:00
OKS Olesno 2-2 Stal Brzeg 07.11.2015 – g. 13:00
Sparta Paczków 1-1 Czarni Otmuchów 07.11.2015 – g. 13:00
Małapanew Ozimek 0-2 Po-Ra-Wie Większyce 07.11.2015 – g. 12:00
Polonia Głubczyce 1-0 TOR Dobrzeń Wielki 07.11.2015 – g. 13:00
Śląsk Łubniany 1-2 MKS Gogolin 07.11.2015 – g. 13:00
 
16. kolejka – 14.11.2015 (sobota) – godz. 13:00
Olimpia Lewin Brzeski 0-0 MKS Gogolin 14.11.2015 – g. 13:00
TOR Dobrzeń Wielki 4-1 Śląsk Łubniany 14.11.2015 – g. 13:00
Po-Ra-Wie Większyce 2-2 Polonia Głubczyce 14.11.2015 – g. 13:00
Czarni Otmuchów 2-4 Małapanew Ozimek 14.11.2015 – g. 13:00
Stal Brzeg 1-0 Sparta Paczków 14.11.2015 – g. 13:00
KS Krasiejów 2-2 OKS Olesno 14.11.2015 – g. 13:00
Skalnik Gracze 1-2 Chemik Kędzierzyn-K. 14.11.2015 – g. 13:00
Pogoń Prudnik 1-0 LZS Starowice Dolne 14.11.2015 – g. 13:00
LZS Kup 1-1 Start Namysłów 14.11.2015 – g. 13:00
 
17. kolejka – 21.11.2015 (sobota) – godz. 13:00
Start Namysłów 1-0 Olimpia Lewin Brzeski 21.11.2015 – g. 13:00
LZS Starowice Dolne 4-1 LZS Kup 21.11.2015 – g. 13:00
Chemik Kędzierzyn-K. 1-1 Pogoń Prudnik 21.11.2015 – g. 13:00
OKS Olesno 2-0 Skalnik Gracze 21.11.2015 – g. 13:00
Sparta Paczków 1-2 KS Krasiejów 21.11.2015 – g. 13:00
Małapanew Ozimek 0-2 Stal Brzeg 21.11.2015 – g. 13:00
Polonia Głubczyce 3-0 Czarni Otmuchów 21.11.2015 – g. 13:00
Śląsk Łubniany 1-2 Po-Ra-Wie Większyce 21.11.2015 – g. 13:00
MKS Gogolin 2-4 TOR Dobrzeń Wielki 21.11.2015 – g. 13:00