Start Namysłów
Zaloguj Zarejestruj

Logowanie do konta

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Stwórz konto

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Imię *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zweryfikuj hasło *
Email *
Zweryfikuj email *

SENIORZY: Puchar Polski

Odsłony: 8798

PUCHAR POLSKI NA SZCZEBLU WOJEWÓDZTWA OPOLSKIEGO - SEZON 2016/17

1/32 FINAŁU – 24 sierpnia 2016 r. (godz. 17:30)
Para Gospodarze - Goście Wynik
1 wolny los [LZS Proślice/W1] - OKS Olesno (IV)  -
2 Stal Osowiec (A2) - Swornica Czarnowąsy (IV)  0-7
3 Sokół Niemodlin (A4) - Żubry Smarchowice Śląskie  4-2
4 Rodło Opole (W1) - Małapanew Ozimek (IV)  1-2
5 wolny los - KS Krasiejów (IV)  -
6 Silesius Kotórz Mały (W1) - LZS Kup (IV)  0-4
7 LZS Agroplon Głuszyna (IV) - wolny los  -
8 KS Sławęcice K.-Koźle (A5) - KS Krapkowice (IV)  2-5
9 Naprzód Jemielnica (W2) - Skalnik Gracze (IV) 0-3 v.o. (2-3)
10 Victoria Chróścice (W1) - Naprzód Ujazd-Niezdrowice (W2)  1-2
11 1.FC Chronstau Chrząstowice (W1) - Stal Brzeg (III)  0-5
12 LZS Starościn (W1) - Polonia Nysa (IV)  2-4
13 LZS Walce (W2) - Śląsk Łubniany (W1)  5-2
14 Sudety Burgrabice (A3) - MKS Gogolin (IV)  1-10
15 wolny los - Start Dobrodzień (A5)  -
16 LZS Stary Ujazd (A5) - Polonia Głubczyce (IV) 1-2
17 wolny los - GKS Piomar Tarnów-Przywory (W2)  -
18 LZS Gronowice (W1) - LZS Starowice Dolne (IV)  3-0
19 Źródło Krośnica (W1) - wolny los  -
20 LZS Mechnice (W1) - Olimpia Lewin Brzeski (W1) 4-3 (06.08.)
21 wolny los [Burza Lipki/W1] - LZS Piotrówka (IV)  -
22 LZS Ścinawa Nyska (A4) - Jedność Rozmierka (W2)  2-2, k. 0-3
23 LZS II Starowice Dolne (A3) - Start Namysłów (IV)  0-4
24 Racławia Racławice Śląskie (W2) - TOR Dobrzeń Wielki (IV)  1-6
25 Piast Strzelce Opolskie (W2) - Chemik Kędzierzyn-Koźle (IV)  0-3
26 wolny los - LZS Racławiczki (W2)  -
27 Metalowiec Łambinowice (A4) - Czarni Otmuchów (W2)  0-2
28 LZS Lisięcice (A6) - Pogoń Prudnik (IV)  1-3
29 Unia Kolonowskie (W1) - GKS Grodków (W1)  7-1
30 Orzeł Branice (W2) - Sparta Paczków (W2) 4-0
31 GLKS Kietrz (W2) - Po-Ra-Wie Większyce (IV) 2-3
32 Orzeł Źlinice (W2) - Ruch Zdzieszowice (III)  0-5


1/16 FINAŁU - 07 września 2016 r. (godz. 17:00)
Para Gospodarze - Goście Wynik
1 KS Krapkowice (IV) - Małapanew Ozimek (IV) 1-2
2 Start Dobrodzień (A5) - Sokół Niemodlin (A4) 3-1
3 Źródło Krośnica (W1) - LZS Agroplon Głuszyna (IV) 3-2
4 LZS Walce (W2) - Pogoń Prudnik (IV) 1-4
5 LZS Mechnice (W1) - Swornica Czarnowąsy (IV) 1-8
6 Naprzód-Ujazd Niezdrowice (W2) - Polonia Głubczyce (IV) 1-11
7 Czarni Otmuchów (W2) - Start Namysłów (IV) 1-2
8 MKS Gogolin (IV) - OKS Olesno (IV) 1-0
9 Orzeł Branice (W2) - LZS Kup (IV) 3-4
10 LZS Racławiczki (W2) - Ruch Zdzieszowice (III) 0-7
11 Po-Ra-Wie Większyce (IV) - Polonia Nysa (IV) 2-0
12 Unia Kolonowskie (W1) - TOR Dobrzeń Wielki (IV) 3-2
13 Chemik Kędzierzyn-Koźle (IV) - Skalnik Gracze (IV) 0-2
14 LZS Gronowice (W1) - LZS Piotrówka (IV) 3-0 v.o.
15 Jedność Rozmierka (W2) - Stal Brzeg (III) 0-9
16 GKS Piomar Tarnów-Przywory (W2) - KS Krasiejów (IV) 1-8 (24.08.)

 

1/8 FINAŁU - 26 listopada 2016 r. (godz. 13:00)
Para Gospodarze - Goście Wynik
1 LZS Gronowice (W1) - Pogoń Prudnik (IV) 2-1
2 MKS Gogolin (IV) - Ruch Zdzieszowice (III) 2-4
3 Start Dobrodzień (A5) - LZS Kup (IV) 0-2
4 Źródło Krośnica (W1) - Po-Ra-Wie Większyce (IV) 0-3
5 Unia Kolonowskie (W1) - Małapanew Ozimek (IV) 2-1
6 Start Namysłów (IV) - Stal Brzeg (III) 2-1
7 Skalnik Gracze (IV) - KS Krasiejów (IV) 0-1
8 Polonia Głubczyce (IV) - Swornica Czarnowąsy (IV) 2-1 p.d.

 1/4 FINAŁU - 11 marca 2017 r. (godz. 14:00)
Para Gospodarze - Goście Wynik
1 Unia Kolonowskie (W1) - Ruch Zdzieszowice (III) ?
2 LZS Gronowice (W1) - Po-Ra-Wie Większyce (IV) ?
3 KS Krasiejów (IV) - Polonia Głubczyce (IV) ?
4 LZS Kup (IV) - Start Namysłów (IV) ?

1/2 FINAŁU - 26 kwietnia 2017 r. (godz. 17:00)
Para Gospodarze - Goście Wynik
1 Krasiejów/Polonia Głubczyce - Gronowice/Po-Ra-Wie ?
2 Kolonowskie/Zdzieszowice - Kup/Start Namysłów ?

FINAŁ - 24 maja 2017 r. - Kluczbork - (godz. 19:00)
Para Gospodarze - Goście Wynik
1 ? - ? ?