Start Namysłów
Zaloguj Zarejestruj

Logowanie do konta

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Stwórz konto

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Imię *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zweryfikuj hasło *
Email *
Zweryfikuj email *

SENIORZY: Wyniki 2013/14

Odsłony: 6067

WYNIKI 2013/14

III LIGA ŚLĄSKO-OPOLSKA (klasa rozgr. nr 4) - faza zasadnicza, gr. północna
L.P.
Dzień
Data
Godz.
Rywal
D/W
Wynik
Widzów
Protokół
Relacja
1.
sb
10.08.
17:00
Ruch Radzionków
W
1-1 700
2.
śr
14.08.
18:00
Piast II Gliwice
D
0-1
200 TAK
3.
sb
17.08.
18:00
Skra Częstochowa
W
0-4 230
4.
sb
24.08.
17:00
Szombierki Bytom
D
2-1 210
11.
śr
28.08.
18:00
Piast Strzelce Opolskie
D
2-0 200
5.
sb
31.08.
17:00
Górnik Wesoła
W
0-3
120 TAK
6.
sb
07.09.
17:00
Szczakowianka Jaworzno
D
4-2
220
7.
sb
14.09.
16:30
LZS Piotrówka
W
0-2
100
TAK
8.
sb
21.09.
16:30
Swornica Czarnowąsy
W
0-6
90
TAK
9.
sb
28.09.
16:00
Ruch II Chorzów
D
1-3
170
10.
sb
05.10.
15:30
Polonia Łaziska G.
W
0-2
140
12.
sb
19.10.
15:00
Ruch Radzionków
D
0-1
300
13.
nd
27.10.
13:00
Piast II Gliwice
W
1-3
100
14.
sb
02.11.
13:00
Skra Częstochowa
D
0-4
100
15.
nd
10.11.
13:00
Szombierki Bytom
W
1-6
250
16.
sb
16.11.
13:00
Górnik Wesoła
D
0-5
100
17.
sb
22.03.
15:00
Szczakowianka Jaworzno
W
3-2
250
18.
sb
29.03.
15:00
LZS Piotrówka
D
1-0
170
19.
sb
05.04.
16:00
Swornica Czarnowąsy
D
0-2
230
20.
nd
13.04.
16:00
Ruch II Chorzów
W
0-3
50
TAK
21.
sb
19.04.
13:00
Polonia Łaziska G.
D
0-2
220
22.
sb
26.04.
16:00
Piast Strzelce Op.
W
0-4
150
III LIGA OPOLSKO-ŚLĄSKA (klasa rozgr. nr 4) - faza finałowa, gr. spadkowa "C"
L.P. Dzień Data Godz. Rywal D/W Wynik Widzów Protokół Relacja
23. sb 03.05. 17:00 Górnik II Zabrze D 0-8 150 TAK TAK
24. śr 07.05. 19:30 Odra Wodzisław Śl. W 2-3 320 TAK TAK
25. sb 10.05. 17:00 LKS Czaniec D 0-2 140 TAK TAK
26. sb 17.05. 15:00 Podbeskidzie II B.-Biała W 2-5 20 TAK TAK
27. sb 24.05. 18:00 Górnik II Zabrze W 1-5 70 TAK TAK
28. sb 31.05. 17:00 Odra Wodzisław Śl. D 5-3 200 TAK TAK
29. śr 04.06. 18:00 LKS Czaniec W 2-2 120 TAK TAK
30. sb 07.06. 17:00 Podbeskidzie II B.-Biała D 0-2 140 TAK TAK

PUCHAR POLSKI - szczebel wojewódzki
L.P.
Dzień
Data
Godz.
Rywal
D/W
Wynik
Widzów
Protokół Relacja
1/32
śr 04.09.
17:30
Po-Ra-Wie Większyce (W)
W
2-0
90
1/16
sb 23.11.
13:00
Victoria 1900 Łany (A)
W
1-0
70
TAK
1/8
sb 15.03
14:00
Chemik K.-Koźle (IV)
W
0-3
750
TAK

SPARINGI
L.P.
Dzień
Data
Godz.
Rywal
D/W
Wynik
Widzów
Protokół
Relacja
1.
sb
20.07.
16:00
Otmęt Krapkowice (IV)
D
5-4
50
2.
wt
23.07.
19:00
GKS Starościn (A)
W
5-1 50
3.
sb
27.07.
17:00
Foto-Higiena Gać (III)
D
2-1 50
4.
śr
31.07.
18:30
Victoria Ostrzeszów (IV)
D
0-3
30
TAK
5.
sb
03.08.
17:00
Małapanew Ozimek (IV)
D
3-1 25 TAK
1.
sb
25.01.
14:00
Pogoń Oleśnica (IV)
W
0-2 20 TAK
2.
sb
01.02.
17:00
Polonia Kępno (W)
W
1-4 60 TAK
-
wt
04.02.
18:30
Pomologia Prószków (CLJ)
W
odw. - -
-
3.
sb
08.02.
13:00
OKS Olesno (IV)*
N
1-2 15 TAK
4.
sb
15.02.
12:00
Skalnik Gracze (IV)**
N
2-1 20 TAK
5.
sb
22.02.
12:00
Orzeł Źlinice (IV)***
N
7-2 10 TAK
6.
sb
01.03.
14:00
GKS Kobierzyce (III)
W
1-2 40 TAK
7.
sb
08.03.
14:00
Stal Brzeg (IV)
W
0-3 100 TAK
 
LEGENDA: * - mecz w Kluczborku, ** - mecz w Brzegu, *** - mecz w Opolu, odw. - mecz odwołany