WYNIKI 2013/14
III LIGA ŚLĄSKO-OPOLSKA (klasa rozgr. nr 4) - faza zasadnicza, gr. północna
|
|||||||||
L.P.
|
Dzień
|
Data
|
Godz.
|
Rywal
|
D/W
|
Wynik
|
Widzów
|
Protokół
|
Relacja |
1.
|
sb
|
10.08.
|
17:00
|
Ruch Radzionków
|
W
|
1-1 | 700 | ||
2.
|
śr
|
14.08.
|
18:00
|
Piast II Gliwice
|
D
|
0-1
|
200 | TAK | |
3.
|
sb
|
17.08.
|
18:00
|
Skra Częstochowa
|
W
|
0-4 | 230 | ||
4.
|
sb
|
24.08.
|
17:00
|
Szombierki Bytom
|
D
|
2-1 | 210 | ||
11.
|
śr
|
28.08.
|
18:00
|
Piast Strzelce Opolskie
|
D
|
2-0 | 200 | ||
5.
|
sb
|
31.08.
|
17:00
|
Górnik Wesoła
|
W
|
0-3
|
120 | TAK | |
6.
|
sb
|
07.09.
|
17:00
|
Szczakowianka Jaworzno
|
D
|
4-2
|
220
|
||
7.
|
sb
|
14.09.
|
16:30
|
LZS Piotrówka
|
W
|
0-2
|
100
|
TAK | |
8.
|
sb
|
21.09.
|
16:30
|
Swornica Czarnowąsy
|
W
|
0-6
|
90
|
TAK | |
9.
|
sb
|
28.09.
|
16:00
|
Ruch II Chorzów
|
D
|
1-3 |
170
|
||
10.
|
sb
|
05.10.
|
15:30
|
Polonia Łaziska G.
|
W
|
0-2
|
140
|
||
12.
|
sb
|
19.10.
|
15:00
|
Ruch Radzionków
|
D
|
0-1
|
300
|
||
13.
|
nd
|
27.10.
|
13:00
|
Piast II Gliwice
|
W
|
1-3
|
100
|
||
14.
|
sb
|
02.11.
|
13:00
|
Skra Częstochowa
|
D
|
0-4
|
100
|
||
15.
|
nd
|
10.11.
|
13:00
|
Szombierki Bytom
|
W
|
1-6
|
250
|
||
16.
|
sb
|
16.11.
|
13:00
|
Górnik Wesoła
|
D
|
0-5
|
100
|
||
17.
|
sb
|
22.03.
|
15:00
|
Szczakowianka Jaworzno
|
W
|
3-2
|
250
|
||
18.
|
sb
|
29.03.
|
15:00
|
LZS Piotrówka
|
D
|
1-0
|
170
|
||
19.
|
sb
|
05.04.
|
16:00
|
Swornica Czarnowąsy
|
D
|
0-2
|
230
|
||
20.
|
nd |
13.04.
|
16:00
|
Ruch II Chorzów
|
W
|
0-3
|
50
|
TAK | |
21.
|
sb
|
19.04.
|
13:00
|
Polonia Łaziska G.
|
D
|
0-2
|
220
|
||
22.
|
sb
|
26.04.
|
16:00
|
Piast Strzelce Op.
|
W
|
0-4
|
150
|
||
III LIGA OPOLSKO-ŚLĄSKA (klasa rozgr. nr 4) - faza finałowa, gr. spadkowa "C"
|
|||||||||
L.P. | Dzień | Data | Godz. | Rywal | D/W | Wynik | Widzów | Protokół | Relacja |
23. | sb | 03.05. | 17:00 | Górnik II Zabrze | D | 0-8 | 150 | TAK | TAK |
24. | śr | 07.05. | 19:30 | Odra Wodzisław Śl. | W | 2-3 | 320 | TAK | TAK |
25. | sb | 10.05. | 17:00 | LKS Czaniec | D | 0-2 | 140 | TAK | TAK |
26. | sb | 17.05. | 15:00 | Podbeskidzie II B.-Biała | W | 2-5 | 20 | TAK | TAK |
27. | sb | 24.05. | 18:00 | Górnik II Zabrze | W | 1-5 | 70 | TAK | TAK |
28. | sb | 31.05. | 17:00 | Odra Wodzisław Śl. | D | 5-3 | 200 | TAK | TAK |
29. | śr | 04.06. | 18:00 | LKS Czaniec | W | 2-2 | 120 | TAK | TAK |
30. | sb | 07.06. | 17:00 | Podbeskidzie II B.-Biała | D | 0-2 | 140 | TAK | TAK |
PUCHAR POLSKI - szczebel wojewódzki
|
|||||||||
L.P.
|
Dzień
|
Data
|
Godz.
|
Rywal
|
D/W
|
Wynik
|
Widzów
|
Protokół | Relacja |
1/32
|
śr | 04.09. |
17:30
|
Po-Ra-Wie Większyce (W) |
W
|
2-0
|
90
|
||
1/16
|
sb | 23.11. |
13:00
|
Victoria 1900 Łany (A) |
W
|
1-0
|
70
|
TAK | |
1/8
|
sb | 15.03 |
14:00
|
Chemik K.-Koźle (IV) |
W
|
0-3
|
750
|
TAK |
SPARINGI
|
|||||||||
L.P.
|
Dzień
|
Data
|
Godz.
|
Rywal
|
D/W
|
Wynik
|
Widzów
|
Protokół
|
Relacja
|
1.
|
sb
|
20.07.
|
16:00
|
Otmęt Krapkowice (IV)
|
D
|
5-4
|
50
|
||
2.
|
wt
|
23.07.
|
19:00
|
GKS Starościn (A)
|
W
|
5-1 | 50 | ||
3.
|
sb
|
27.07.
|
17:00 |
Foto-Higiena Gać (III)
|
D
|
2-1 | 50 | ||
4.
|
śr
|
31.07.
|
18:30
|
Victoria Ostrzeszów (IV)
|
D
|
0-3 |
30
|
TAK | |
5.
|
sb
|
03.08.
|
17:00
|
Małapanew Ozimek (IV)
|
D
|
3-1 | 25 | TAK | |
1.
|
sb
|
25.01.
|
14:00
|
Pogoń Oleśnica (IV)
|
W
|
0-2 | 20 | TAK | |
2.
|
sb
|
01.02.
|
17:00
|
Polonia Kępno (W)
|
W
|
1-4 | 60 | TAK | |
-
|
wt
|
04.02.
|
18:30
|
Pomologia Prószków (CLJ)
|
W
|
odw. | - | - |
-
|
3.
|
sb
|
08.02.
|
13:00
|
OKS Olesno (IV)*
|
N
|
1-2 | 15 | TAK | |
4.
|
sb
|
15.02.
|
12:00
|
Skalnik Gracze (IV)**
|
N
|
2-1 | 20 | TAK | |
5.
|
sb
|
22.02.
|
12:00
|
Orzeł Źlinice (IV)***
|
N
|
7-2 | 10 | TAK | |
6.
|
sb
|
01.03.
|
14:00
|
GKS Kobierzyce (III)
|
W
|
1-2 | 40 | TAK | |
7.
|
sb
|
08.03.
|
14:00
|
Stal Brzeg (IV)
|
W
|
0-3 | 100 | TAK | |
LEGENDA: * - mecz w Kluczborku, ** - mecz w Brzegu, *** - mecz w Opolu, odw. - mecz odwołany
|