Start Namysłów
Zaloguj Zarejestruj

Logowanie do konta

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Stwórz konto

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Imię *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zweryfikuj hasło *
Email *
Zweryfikuj email *
Captcha *

LM: Orzeł Olszanka - Start Namysłów 1-13

Odsłony: 8256

W poniedziałkowe popołudnie młodzicy namysłowskiego Startu zainaugurowali wiosenną rundę swoich rozgrywek. Premiera wypadła niezwykle efektownie, bowiem

czerwono-czarni aż 13-1 rozbili w gościach zespół z Olszanki! Nasi młodzicy od początku spotkania narzucili swoje warunki gry, nieustannie nacierając na bramkę przeciwnika. Przez całą pierwszą połowę gospodarze nie byli w stanie przedrzeć się na połowę podopiecznych Krystiana Błacha. Z przebiegu gry wynik 7-0 do przerwy nie był więc srogim wymiarem kary. Dodajmy też, że w pierwszej części, na tle dobrze grającej (całej) drużyny Startu, godne odnotowania były indywidualne akcje Drzazgi, składna gra (bez przyjęcia piłki) Barańskiego, Dawida Gacka i Bednarka oraz aktywność bocznych obrońców. W drugiej połowie obraz gry nie zmienił się. W dalszym ciągu to młodzi czerwono-czarni kontrolowali przebieg rywalizacji, popisując się kolejnymi składnymi atakami zespołowymi oraz umiejętnościami indywidualnymi. W wyniku rozluźnienia (spowodowanego wynikiem) w szeregach przyjezdnych, gospodarze zdołali zdobyć bramkę honorową, którą w 37’ uzyskał najaktywniejszy w drużynie gospodarzy Dłucha. Pewnym usprawiedliwieniem dla wysokiej porażki gospodarzy może być fakt, że wielu z tych chłopców jest rocznikowo młodszych od namysłowian, a w kilku przypadkach różnica wieku wyniosła nawet 4 lata. Ale tak czy inaczej, brawa za bardzo dobry mecz należą się naszym młodym nadziejom. [KrB]

Olszanka, dn. 20.04.2015 r. (poniedziałek) – godz. 17:30
8. kolejka Ligi Młodzików (gr. 1, Brzeg)

LZS OLSZANKA – NKS START NAMYSŁÓW 1-13 (0-7)

0-1 Drzazga 5’ (asysta Bednarek)
0-2 Bednarek 7’ (asysta Gancarz)
0-3 Barański 8’ (asysta Drzazga)
0-4 Barański 10’ rzut wolny
0-5 Oleszków 20’ (asysta Barański)
0-6 Morga 22’ (asysta D.Gacek)
0-7 Bednarek 25’ (asysta Bociański)
0-8 Drzazga 31’ (asysta D.Gacek)
0-9 Barański 35’ (asysta Dymek)
0-10 Barański 36’ (asysta D.Gacek)
1-10 Dłucha 37’
1-11 Drzazga 39 (bez asysty)
1-12 Dymek 40’ (asysta D.Gacek)
1-13 Drzazga 55’ (asysta D.Gacek)

LZS OLSZANKA: Staśkiewicz – K.Kopij, A.Kopij, Węgliński, Romanowski, Marciniak, Zachwiej, Dłucha, Czyż, Naspiński [k], Zalewski, Grao, Kręcichwost, Majcher.
Trener: Marek ZAGÓRSKI.
Stroje: niebieskie.

NKS START: Letki – Dymek, Bociański, M.Gacek, Huck, Gancarz, Barański, D.Gacek, Bednarek [k], Drzazga, Morga, Oleszków.
Trener: Krystian BŁACH.
Stroje: czerwone koszulki – czarne spodenki – czarne getry.

Sędziował: Dymitr Zubal.

Mecz trwał: 60 minut (30+30).

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze
2 Komentarze | Dodaj własne
  • Trzy zwycięstwa młodzieżowych zespołów Startu Namysłów podczas jednego weekendu! W tym sezonie to się nam jeszcze nie zdarzyło, dlatego tym bardziej się z tego faktu cieszymy. Do pełni szczęścia zabrakło jedynie wygranej seniorów... Ale może przy następnej okazji będzie komplet ;)

    Lubię 0 Krótki URL:
  • Taki wynik poszedł w swiat i do...rywali! Bardzo dobra praca z naszymi nadziejami daje efekty, ważne,iz od mlodzikow poprzez trampkarzy i juniorow NKS START mogl pochwalić się w regionie zwycięstwami,dawno już takiej serii tutaj nie było. Hej NKS!!!

    Lubię 0 Krótki URL: