Start Namysłów
Zaloguj Zarejestruj

Logowanie do konta

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Stwórz konto

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Imię *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zweryfikuj hasło *
Email *
Zweryfikuj email *
Captcha *

LM: Burza Lipki - Start Namysłów 0-8

Odsłony: 7953

Młodzicy namysłowskiego Startu idą jak... burza! W poniedziałek podopieczni Kamila Błacha udali się do Lipek, gdzie zmierzyli się z (nomen omen) miejscową Burzą.

Końcowy wynik nie budzi wątpliwości, kto był tego dnia zespołem wyraźnie lepszym. Start zwyciężył aż 8-0 i wciąż ostro walczy o końcowe zwycięstwo w swoich rozgrywkach.

Od początku spotkania w poczynaniach zawodników z Namysłowa widać było sporą chęć do gry i zdobywania bramek. Co chwile oglądaliśmy strzał na bramkę gospodarzy. Ci jednak nie pozostawali dłużni i w pierwszej połowie 3-krotnie groźnie uderzyli w kierunku bramki Letkiego. Nasz golkiper dobrze jednak wykonał swoją robotę, nie dopuszczając do straty gola. Pierwsze trafienie meczu było autorstwa Macieja Gancarza, który precyzyjnie „zamknął” dośrodkowanie z prawej strony boiska. Po chwili trener dokonał zmian, a świeżo wpuszczony na boisko Mateusz Oleśków w pierwszym kontakcie z piłką zdobył gola na 2-0. Pod koniec pierwszej połowy prowadzenie podwyższył kapitan młodzików Barański.

W przerwie zawodnicy NKS-u dostali reprymendę od trenera, związaną z lekceważącym podejściem do rywala. Chłopcy wysłuchali rad szkoleniowca i po gwizdku rozpoczynającym drugą połowę od razu zabrali się do ostrej roboty, co szybko poskutkowało golem na 4-0, zdobytym przez Bociańskiego. Namysłowianie ani myśleli zwolnic tempa i wtedy do głosu doszedł najskuteczniejszy strzelec naszej drużyny – Kacper Drzazga – który w ciągu 10 minut skompletował klasycznego hat-tricka. Pierwszego gola Kacper zdobył po przepięknym uderzeniu z rzutu wolnego, po którym piłka odbiła się jeszcze od okienka bramki i wpadła do siatki. Druga bramka była równie ładna, bo zdobyta bezpośrednio z rzutu rożnego. Strzelecką kanonadę namysłowian zakończył kadrowicz Kacper Barański, trafiając na 8-0. Pomimo wysokiego wyniku chłopcom z Lipek należą się słowa uznania za ambitną grę do końcowego gwizdka. Dodajmy, że na wyjazdowe spotkanie udało się dwoje rodziców zawodników, którzy aktywnie uczestniczą w życiu akademii, a którym dziękujemy za wsparcie. [KaB]

Lipki, dn. 11.05.2015 r. (poniedziałek) – godz. 18:00
11. kolejka Ligi Młodzików (gr. 1, Brzeg)

BURZA LIPKI – NKS START NAMYSŁÓW 0-8 (0-3)

0-1 Gancarz
0-2 Oleśków
0-3 Barański
0-4 Bociański
0-5 Drzazga
0-6 Drzazga
0-7 Drzazga
0-8 Barański

BURZA: Kuczyński – Bułat, Buras, Drozd [k], Duda, Pietrzak, Smoleń, Stachyra, Szulc, Kruk, Nicpoń, Krzak.
Trener: ROTKOWSKI.
Stroje: zielone.

NKS START: Letki – Dymek, Gradzik, M.Gacek, Huck, Gancarz, Barański [k], D.Gacek, Maryniak, Bednarek, Drzazga, Morga, Oleśków.
Trener: Kamil BŁACH.
Stroje: czerwone koszulki – czarne spodenki – czarne getry.

Mecz trwał: 63 minuty (31+32).

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze
Komentarze | Dodaj własne
  • Brak komentarzy