Start Namysłów
Zaloguj Zarejestruj

Logowanie do konta

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Stwórz konto

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Imię *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zweryfikuj hasło *
Email *
Zweryfikuj email *
Captcha *

OLJM: Start Namysłów - Chemik Kędzierzyn-Koźle 1-7

Odsłony: 4419

Dziesiątą porażkę w wiosennym sezonie zanotowali juniorzy młodsi namysłowskiego Startu. W potyczce z Chemikiem, czołową drużyną rozgrywek, nasz zespół nie miał zbyt wielu argumentów aby powalczyć o punkty. W efekcie rywale dosyć zdecydowanie rozbili nas 7-1. Honorowe trafienie dla czerwono-czarnych było dziełem Miłosza Burneckiego, który trafił do siatki przy stanie 0-5. Pewnym usprawiedliwieniem wysokiej porażki naszej drużyny był występ między słupkami zawodnika z pola, Patryka Chrabańskiego, który awaryjnie stanął w bramce z uwagi na brak na meczu obu namysłowskich golkiperów. Start z jednym punktem na koncie mocno odstaje od konkurencji, zamykając tabelę. [KK]

Namysłów, dn. 29.05.2016 r. (niedziela) – godz. 11:00
11. kolejka Opolskiej Ligi Juniorów Młodszych

NKS START NAMYSŁÓW – CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE 1-7 (0-2)

0-1 Linek 10’
0-2 Cymerman 27’
0-3 Wojciechowski 44’
0-4 Tkaczyk 57’
0-5 Tkaczyk 66’
1-5 Burnecki 68’
1-6 Filipiak 75’
1-7 Filipiak 78’

NKS START: Chrabański – Burnecki, R.Czech, Fiedeń, Gibulski (50.Dyk), Golonka, D.Maćków, T.Maćków, K.Matłosz, Środoń, Świerczyński [k].
Rezerwowi: -.
Trener: Damian ZALWERT.

CHEMIK: Trybuła – Bajor, Cumerman, Gut, Lelicki [k], Linek, Rasiński (41.Filipiak), Szerlowski, Tkaczyk, Wojciechowski (63.Gohla), Zwolenkiewicz.
Rezerwowi: -.
Trener: Tomasz HEJDUK.

Sędziowali: Jacek Krzciuk (jako główny) oraz Adam Załugowicz i Janusz Joniec (wszyscy KS Opole).

Żółta kartka: Zwolenkiewicz (72.).

Widzów: ?.

Mecz trwał: 81 minut (40+41).

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze
1 Komentarze | Dodaj własne
  • Jeszcze przed rozpoczęciem wiosny chłopcy mieli bojowe nastawienie, ale od samego początku cos w ich druzynie ciagle jest nie tak. Wiadomo odzszedl podstawowy bramkarz Zacharski, brakuje kilku innych kolegow z druzyny...i cos się posypalo i to bardzo! Może w przyszłym sezonie Start w tej kategorii wiekowej będzie odnosil lepsze wyniki? Pilka mlodziezowa niestety w obecnej chwili w naszym klubie mocno doluje wprost nieproporcjonalnie do umiejetnosci i zamierzen samych zainteresowanych.

    Lubię 0 Krótki URL: