Start Namysłów
Zaloguj Zarejestruj

Logowanie do konta

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Stwórz konto

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Imię *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zweryfikuj hasło *
Email *
Zweryfikuj email *
Captcha *

OLJM: Hattrick Głuchołazy - Start Namysłów 2-0

Odsłony: 5058

W meczu juniorów młodszych team Startu Namysłów uległ rówieśnikom z Głuchołaz 0-2. Nasz zespół po raz 9-ty w rozgrywkach wiosennych uznał wyższość konkurencji. Tym razem lepsi okazali się solidni gracze Hattricka, którzy już w 3’ otworzyli wynik. Autorem gola był syn trenera, Konrad Kuśmirek. Przez długi czas, mimo okazji z obu stron, żadnemu z zespołów nie udawało się skierować piłki do bramki, aż do przedostatniej minuty. Namysłowianie próbując doprowadzić do remisu, zostali skutecznie zastopowani przez Matyjasa, który podwyższając na 2-0, w praktyce zakończył emocje piątkowego wieczoru. Marazm w czerwono-czarnym obozie trwa. [KK]

Głuchołazy, dn. 20.05.2016 r. (piątek) – godz. 19:30
10. kolejka Opolskiej Ligi Juniorów Młodszych

HATTRICK GŁUCHOŁAZY – NKS START NAMYSŁÓW 2-0 (1-0)

1-0 Konrad Kuśmirek 3’
2-0 Matyjas 79’

HATTRICK: Szeremeta – Korytkowski, Konrad Kuśmirek, Malinowski, Matyjas, Sajbot [k], Stec, Szczepanik, Szczepański (50.Kłakowicz), Tomczyszyn, Twardosz (60.Rozkocha).
Rezerwowy: Kochany.
Trener: Krzysztof KUŚMIREK.

NKS START: Stan – Chrabański, R.Czech, Dyk, Fiedeń, D.Maćków, T.Maćków (62.Gibulski), K.Matłosz, Sikora (36.Burnecki), Środoń, Świerczyński [k].
Rezerwowy: Warowy.
Trener: Damian ZALWERT.

Sędziowali: Wojciech Stąpor (jako główny) oraz Adam Kitajczuk i Bartosz Rypień (wszyscy KS Opole). W 30’ nastąpiła zmiana sędziego głównego (z powodu kontuzji) na Adama Kitajczuka. Rolę asystenta pełnił wówczas Mateusz Kacprzak.

Żółte kartki: -.

Widzów: ?

Mecz trwał: 86 minut (43+43).

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze
Komentarze | Dodaj własne
  • Brak komentarzy