OLJM: Start Namysłów - MOSiR Opole 0-7

Odsłony: 7614

Premierowy pojedynek z opolskim MOSiR-em nie będzie przez naszych juniorów młodszych miłym wspomnieniem. Namysłowianie przegrali z silnymi gośćmi aż 0-7,

choć przez niemal całą pierwszą połowę toczyli zaciętą grę. Niestety, w 35’ przeciwnicy strzelili bramkę, która mocno podłamała podopiecznych Damiana Zalwerta. W efekcie chłopcy zeszli do szatni przy wyniku 0-3, w ciągu paru minut tracąc dwa kolejne gole. Po przerwie górę wzięła siła fizyczna gości, ale i brak wiary czerwono-czarnych w możliwość nawiązania z MOSiR-em walki o korzystny rezultat. Goście strzelili cztery kolejne bramki i ostatecznie wygrali 7-0. Dodajmy, że z racji skromnej kadry juniorskiej, szkoleniowiec Startu wprowadza do gry zawodników z rocznika trampkarzy. W niedzielę byli to Kuba Czuczwara i Jakub Wierzbicki. [KK]

Namysłów, dn. 23.08.2015 r. (niedziela) – godz. 11:00
1. kolejka Opolskiej Ligi Juniorów Młodszych

NKS START NAMYSŁÓW – MOSiR OPOLE 0-7 (0-3)

0-7 Szmer 80’

NKS START: Zacharski – D.Adrian, Burnecki, Chrabański, R.Czech (41.Fiedeń), Czuczwara, Gibulski (41.Dyk), Graf (65.D.Konefał), Maćków (65.M.Konefał), Świerczyński [k], Wierzbicki (45.Sikora).
Rezerwowy: Golonka.

MOSiR: Tront – Bryłka (70.Walas), Grabas [k], Gradowski, Jagieła (70.Szmer), Krzyżowski, Lakwa (36.Kotula), Moc, Olszacki, Pietrakowski, Salatycki (64.Smyk).
Rezerwowi: Zmarlak, Kozłowski.
Trener: Paweł WALASZCZYK.

Sędziowali: Piotr Rybol (jako główny) oraz Marcin Podmostka i Mariusz Jedliński (wszyscy KS Opole).