Start Namysłów
Zaloguj Zarejestruj

Logowanie do konta

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Stwórz konto

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Imię *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zweryfikuj hasło *
Email *
Zweryfikuj email *
Captcha *

Urodziny prezesa!

Odsłony: 845

Dziś w namysłowskim Starcie jeden z najważniejszych dni urodzinowych, gdyż obchodzi je prezes klubu. Pan Tomasz Kozan, bo o nim mowa, świętuje 39. urodziny. Co ciekawe, jeden z najmłodszych prezesów w blisko 67-letniej historii klubu jest wciąż naszym czynnym piłkarzem (aktualnie nie grającym, ale cały czas figurującym w kadrze zespołu)! Przypomnijmy, że w latach poprzednich charyzmatyczny kapitan najczęściej występował w roli stopera i od początku występów w namysłowskiej jedenastce należał do jej najważniejszych filarów. Ale od paru sezonów prezes uchyla się już w piłkarski cień, dając szansę pograć młodzieży. Niemniej mimo swojego solidnego piłkarskiego wieku wciąż jest – w razie „W” – zawodnikiem branym pod uwagę przez trenera, bo… umiejętności gry w piłkę nie zapomniał.

Tomasz Kozan jest wychowankiem sycowskiej Pogoni. W jego przygodzie z piłką pojawiła się również Polonia Kępno, z której na początku XXI wieku trafił do NKS-u. Dziś zalicza się do absolutnego topu zawodników, którzy nie będąc wychowankami, legitymują się w naszym klubie najdłuższym stażem. Dodajmy, że prezes od lat mieszka w Namysłowie, z powodzeniem też prowadząc własną firmę budowlaną. Z kolei NKS-owi szefuje od 25 kwietnia 2013 r.

 

Fot.: Prezes Tomasz Kozan kończy dziś 39 lat. Najlepszego prezesie!

 

Prezesowi życzymy zdrowia, szczęścia rodzinnego i w życiu zawodowym, a także sukcesów organizacyjnych, jak i determinacji w zarządzaniu Startem Namysłów. Bo wiemy, że to wcale niełatwa robota, wymagająca czasu, wyrzeczeń czy choćby godzenia spraw klubowych z zawodowymi i prywatnymi. Do życzeń przyłączają się klubowi działacze, koledzy z drużyny oraz sympatycy czerwono-czarnych. Sto lat Panie Tomaszu! [KK]

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze
Komentarze | Dodaj własne
  • Brak komentarzy