Start Namysłów
Zaloguj Zarejestruj

Logowanie do konta

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Stwórz konto

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Imię *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zweryfikuj hasło *
Email *
Zweryfikuj email *
Captcha *

Święto Patryka

Odsłony: 1030

Dziś podwójne święto. Przeciętnemu kibicowi dzień 8 marca kojarzy się przede wszystkim z Dniem Kobiet, więc możemy sobie wyobrazić co czuła 19 lat temu mama Patryka Chrabańskiego, który właśnie wtedy przyszedł na świat ;-) Tak, tak, w namysłowskim Starcie okazję do świętowania ma wspomniany młody zawodnik, zresztą wychowanek klubu.

Patryk Chrabański, bo o nim mowa, do najważniejszej czerwono-czarnej kadry w klubie trafił przed rozpoczęciem trwającego obecnie sezonu, w nagrodę za dobrą postawę podczas rozgrywek juniorskich kampanii 2016/17. To nominalny pomocnik, który z powodzeniem może też występować w defensywie. Patryk jest członkiem szerokiej kadry, jednak w minionym półroczu pojawił się na murawie zaledwie raz. Kibice mogli go zobaczyć w akcji podczas meczu ze Swornicą Czarnowąsy, wysoko przez Start wówczas przegranego (0-4). Młody piłkarz nie miał jednak specjalnego udziału w porażce, gdyż wszedł na murawę dopiero w 84 minucie. I to, póki co, wszystkie aktywa naszego dzisiejszego jubilata w dorosłej piłce. Chrabański jednak nie próżnuje, bowiem to dość istotne ogniwo drużyny juniorów starszych. W swojej kategorii wiekowej cechuje go już spore obycie i piłkarskie doświadczenie. Jest zawodnikiem o solidnej budowie, więc rywale nigdy nie mają z nim łatwej przeprawy. W zakończonym właśnie okresie przygotowawczym solidnie pracował na treningach ze starszymi kolegami, więc jest całkiem prawdopodobne, że wiosną namysłowski szkoleniowiec zechce mu dać kilka szans na zaprezentowanie swoich umiejętności i przekonanie do siebie, aby w niedalekiej perspektywie częściej na niego stawiać. Póki co, przed Patrykiem wciąż sporo pracy. Do tego nasz młody zawodnik musi uważać na kontuzje, bo z racji problemów ze stawem kolanowym, miał też dłuższą przerwę w treningach.

Fot.: Patryk Chrabański (na zdjęciu) kończy dziś 19 lat.

 

Naszemu jubilatowi życzymy zdrowia, zadowolenia w życiu prywatnym i sukcesów na niwie edukacyjnej, a w niedalekiej perspektywie także zawodowej. Oczywiście życzymy mu także regularnej gry w czerwono-czarnych barwach i dostarczania radości kibicom Startu Namysłów. Do życzeń przyłączają się klubowi działacze, koledzy z drużyny oraz sympatycy jedenastki z ulicy Pułaskiego. Sto lat Patryk! [KK]

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze
Komentarze | Dodaj własne
  • Brak komentarzy