Start Namysłów
Zaloguj Zarejestruj

Logowanie do konta

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Stwórz konto

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Imię *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zweryfikuj hasło *
Email *
Zweryfikuj email *
Captcha *

Urodziny Kamila

Odsłony: 1841

Sobota w namysłowskim Starcie upłynie pod hasłem podwójnego piłkarskiego święta. Pierwszym z nich są urodziny napastnika Kamila Hołuba, który właśnie dziś kończy 28 lat! Wychowanek Żubrów Smarchowice Śląskie pojawił się w naszym klubie latem 2016 roku, choć trzeba wiedzieć, że to jego drugi pobyt w naszym klubie. Za pierwszym razem w kadrze seniorów Kamil pojawił się latem 2007 roku, gdy powołano go pod broń z drużyny juniorów starszych. Bo Kamil, to de facto gracz, który piłkarskich szlifów nabierał już w czerwono-czarnych drużynach młodzieżowych. W namysłowskiej piłce seniorskiej popularny „Gutek” terminował przez dwa sezony (2007/08 oraz 2008/09). W oby przypadkach występowaliśmy wówczas w IV lidze opolskiej. I była to przygoda całkiem udana, bowiem nominalny napastnik rozegrał łącznie 31 meczów, w których zdobył 10 goli (28/5 w lidze oraz 3/5 w Pucharze Polski). Awans Startu do III ligi spowodował, że dla Kamila zabrakło w kadrze miejsca, więc postanowił kontynuować grę w piłkę w Żubrach. Tam spędził kolejne lata, należąc do wąskiego grona najczęściej strzelających bramki zawodników. I z tym mianem, po 8 latach przerwy, ponownie pojawił się przy Pułaskiego. Od sierpnia ubiegłego roku Kamil zdołał 11-krotnie pojawić się na boisku, strzelając 1 gola (w zwycięskim pojedynku z KS-em Krasowice w 90+4’ ustalił końcowy rezultat na 3-1). Łącznie więc K.Hołub może pochwalić się 42 występami w czerwono-czarnym trykocie oraz 11 golami. Dodajmy, że Kamil nieźle spisuje się w grze po ziemi, jak i powietrzu. Może nie prezentuje też szybkości, którą pamiętamy z lat wcześniejszych, niemniej jego doświadczenie przydaje się zespołowi w grze ofensywnej.

Fot.: Kamil Hołub (na zdjęciu) kończy dziś 28 lat.

 

W dniu urodzin Kamilowi życzymy zdrowia, szczęścia oraz zadowolenia z życia prywatnego oraz zawodowego (kibiców z pewnością zainteresuje fakt, że Kamil – jako strażak – to osoba zawodowo zajmująca się ratowaniem ludzkiego mienia i życia). Życzymy też Kamilowi dołożenia cegiełki do utrzymania Startu Namysłów w IV lidze opolskiej. A skoro dziś będziemy mieć także drugie święto – mecz z LZS-em Starowice Dolne – to oczywiście trzymamy kciuki, aby „Gutek” wystąpił (jeśli mu obowiązki służbowe pozwolą) i strzelił co najmniej jednego gola, dającego korzystne rozstrzygnięcie! Do życzeń przyłączają się koledzy z drużyny, klubowi działacze orasz wszyscy sympatycy czerwono-czarnych. Sto lat Kamil! [KK]

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze
Komentarze | Dodaj własne
  • Brak komentarzy