Start Namysłów
Zaloguj Zarejestruj

Logowanie do konta

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Stwórz konto

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Imię *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zweryfikuj hasło *
Email *
Zweryfikuj email *
Captcha *

Paweł świętuje

Odsłony: 1725

Dziś życzenia urodzinowe przekazujemy Pawłowi Sarnowskiemu, kończącemu 21 lat. Nasz młody pomocnik jest wychowankiem Startu Namysłów, a do seniorskiej kadry czerwono-czarnych trafił przed rozpoczęciem sezonu 2014/15. Co ciekawe, zasilił nasze szeregi będąc zawodnikiem Pomologii Prószków, gdzie w międzyczasie występował w zespołach juniorskich. Warto też wspomnieć, że Paweł ma już też za sobą występy w innym klubie na poziomie seniorskim. Tak się składa, że ostatniej jesieni zdecydował się na wypożyczenie do IV-ligowych sąsiadów, czyli Agroplonu Głuszyna. Na szczęście dla nas, po jego zakończeniu zdecydował się powrócić do czerwono-czarnej rodziny.

P.Sarnowskiego charakteryzują spore umiejętności techniczne i dobry przegląd pola. O jego potencjale niech świadczy fakt, że od pierwszego oficjalnego meczu w Starcie brany jest pod uwagę także przez kolejnych trenerów przy ustalaniu wyjściowej jedenastki. To waleczny i nieustępliwy zawodnik. Czasem nawet aż za bardzo, bo relatywnie często łapie kartki przez nadmierną emocjonalność okazywaną sędziom i przeciwnikom. Natomiast jeśli chodzi o walory czysto piłkarskie, to do dziś popularny „Sarna” wystąpił w 64 meczach Startu (63 w lidze i 1 w Pucharze Polski), notując 3 bramki po stronie zysków (wszystkie w meczach o punkty).

Fot.: Paweł Sarnowski kończy dziś 21 lat.

 

Pawłowi życzymy zdrowia, szczęścia w życiu prywatnym oraz zadowolenia z rozwoju sportowego. Oczywiście życzymy mu dalszego podnoszenia umiejętności i w przyszłości występów na poziomie wyższym niż obecny. Natomiast na tu i teraz, życzymy naszemu zawodnikowi dołożenia cegiełki w spokojnym utrzymaniu Startu w IV lidze oraz ważnych akcji i goli w osobistym udziale! Do życzeń przyłączają się koledzy z drużyny, klubowi działacze oraz wszyscy sympatycy NKS-u. Sto lat Paweł! [KK]

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze
Komentarze | Dodaj własne
  • Brak komentarzy