LM: Zaległości częściowo odrobione

Odsłony: 2215

Namysłowscy młodzicy drużyny rezerwowej częściowo odrobili ligowe zaległości. W czwartkowym spotkaniu w Wołczynie nasi chłopcy podjęli walkę z gospodarzami, ale ostatecznie musieli uznać ich wyższość. Chłopcy dzielnie radzili sobie niemal przez całą pierwszą połowę, ale jej końcówce chwila nieuwagi spowodowała, że Bartosika pokonał Bojko. Gdy zaraz po zmianie stron P.Cynalewski podwyższył wynik, wydawało się, że nasi chłopcy są w trudnym położeniu. Ci jednak nie poddali się i w 45’ za sprawą Bartosika (pewnie wykorzystał rzut karny) złapali z MKS-em kontakt. Od tego momentu do ostatnich minut czerwono-czarni starali się doprowadzić do remisu, ale ich starania skutku nie przyniosły. Gorzej, że dwie minuty przed końcem Bojko ponownie znalazł drogę do namysłowskiej siatki, kończąc w ten sposób emocje.

Ostatecznie pozostajemy w tabeli z dorobkiem 3 punktów, lokując się na przedostatniej pozycji (nr 10). Dotychczas czerwono-czarni 1 mecz wygrali i 5 przegrali, notując bilans goli 7-27. Przed nimi kolejne spotkania oraz jeszcze jeden zaległy mecz do rozegrania. Trzymamy kciuki za sukcesy. [KK]

Wołczyn, dn. 04.10.2018 r. (czwartek) – godz. 16:30
mecz zaległy 5. kolejki Ligi Młodzików, grupa I Kluczbork

MKS WOŁCZYN – START II NAMYSŁÓW 3-1 (1-0)

1-0 Bojko 28’
2-0 P.Cynalewski 33’
2-1 Bartosik 45’ rzut karny
3-1 Bojko 58’

WOŁCZYN: B.Cynalewski – Bojko, Kołodziejski, Zaczyk, Spurek [k], Przybylak, Przybysz, Panicz, P.Cynalewski.
Grali ponadto: Krupa, Zhu.
Trener: Dariusz SZOTA.

START II: Bartosik – Boba, J.Konefał, Rudzki [k], Janczak, Ogiela, Bociąga, Głód, Chmura.
Grali ponadto: J.Wajs, Żurkiewicz, Hodyra, Noga, Panek, Lewicki.
Trener: Kamil BŁACH.

Sędziował: Krystian Kulej (KS Opole).

Mecz trwał: 63 minuty (32+31).