1JS: Start Namysłów - Hetman Byczyna 4-0

Odsłony: 2671

Juniorzy starsi Startu Namysłów nie zwalniają tempa! W kolejnym pojedynku o I-ligowe punkty ekipa prowadzona przez trenera Damiana Zalwerta wykazała tym razem wyższość nad byczyńskim Hetmanem. Hetmanem, który do Namysłowa przyjechał gołą jedenastką. Do przerwy ambitnie walczący goście utrzymywali wynik bezbramkowy, jednak po zmianie stron, gdy zaczęło im nieco brakować sił, bramki w końcu się posypały. Zaczął już w 48’ J.Wojciaczyk, który 10 minut później podwyższył na 2-0. Czerwono-czarnych wyraźnie dwubramkowa zaliczka zachęciła do dalszych ataków i w 67’ T.Maćków strzelił na 3-0. W tym momencie wiadomo było, że tylko katastrofa mogłaby nasz zespół pozbawić punktów. Ale katastrofy nie było. Był za to czwarty gol w przedłużonym czasie gry zdobyty przez K.Fiedenia i efektowny sukces 4-0.

Po 18. kolejkach sezonu namysłowianie zajmują pozycję wicelidera, idąc łeb w łeb z liderującym Jakubem Proślice (oba zespoły zdobyły po 46 punktów). Start ma dziś bilans gier 15-1-2, a w bramkach 64-17. Z kolei Hetman zajmuje 8. lokatę z dorobkiem 22 „oczek” (7-1-10, gole 28-46). A już w najbliższą niedzielę dojdzie do meczu na szczycie, czy jak kto woli, meczu o wszystko. Przy Pułaskiego chłopcy zmierzą się z liderem i zwycięzca zrobi ogromny krok w kierunku awansu do Opolskiej Ligi Juniorów… Ten mecz musicie obejrzeć, dlatego zachęcamy do wizyty na stadionie 13 maja o godz. 10:00! [KK]

Namysłów, dn. 06.05.2018 r. (niedziela) – godz. 10:00
18. kolejka I ligi juniorów starszych grupa I

NKS START NAMYSŁÓW – HETMAN BYCZYNA 4-0 (0-0)

1-0 J.Wojciaczyk 48’
2-0 J.Wojciaczyk 58’
3-0 D.Maćków 67’ rzut karny
4-0 K.Fiedeń 90+1’

NKS START: S.Warowy – Krupiński (68.K.Matłosz), J.Wojciaczyk (80.Chrabański), Koziak (46.Gibulski), Wierzbicki, T.Maćków, Sikora, K.Fiedeń, Miłosz Golonka, R.Czech [k], D.Maćków.

HETMAN: Faryś – Łabuda, Wolniaczyk, Łuszczyński, Korbecki, Goliński, Urbaniak, Sudek, Rokicki, Szymała [k], Bartosz.
Trener: Marcin KUBACZKOWSKI.

Sędziował: Jan Długokęcki (KS Opole).