LM: Znów dwie porażki

Odsłony: 2389

Młodzicy Startu Namysłów nie mają w obecnych rozgrywkach zbyt wielu powodów do zadowolenia. W ostatni poniedziałek chłopcy obu drużyn walczyli z rywalami z Gorzowa Śląskiego oraz Kluczborka, ale mimo walecznej postawy, w obu przypadkach lepsi okazywali się konkurenci. Więcej informacji poniżej. [KK]

Młodzicy pierwszej drużyny Startu nie będą zbyt długo wspominać spotkania w Gorzowie Śląskim, gdzie ulegli miejscowemu Piastowi. Rywale kapitalnie otworzyli zawody i już po kwadransie prowadzili 3-0. Na 2 bramki K.Adamczyka oraz trafienie Kociubińskiego nie zdołaliśmy odpowiedzieć, więc wspomniany K.Adamczyk w 30’ ustrzelił hat-tricka. Do przerwy przegrywaliśmy już 0-4 i sytuacja chłopców stała się bardzo trudna. Nadzieja na odrobienie strat pojawiła się w ciągu jednej minuty. Konkretnie między 52’ i 53’, gdy do siatki najpierw trafił Kraus, a za chwilę samobója zaliczył K.Adamczyk. Ale to było tego dnia wszystko ze strony namysłowian i wynik już się do końca nie zmienił. Ostatecznie 4-2 wygrali zawodnicy z Gorzowa Śląskiego.

Gorzów Śląski, dn. 02.10.2017 r. (poniedziałek) – godz. 16:30
6. kolejka Ligi Młodzików, grupa I Kluczbork

PIAST GORZÓW ŚLĄSKI – START I NAMYSŁÓW 4-2 (4-0)

1-0 K.Adamczyk 3’
2-0 K.Adamczyk 9’
3-0 Kociubiński 14’
4-0 K.Adamczyk 30’
4-1 Kraus 52’
4-2 K.Adamczyk 53’ samobójczy

PIAST: B.Piśla – Wiener, Gajewski, Grzelak, J.Adamczyk, K.Adamczyk, Wyrwa, Kandzia, Kociubiński.
Grali ponadto: F.Piśla, S.Jarosz, Sikora, Krupa, Juszczak, J.Jarosz.
Trener: Piotr DZIÓB.

START I: Fila – Kwiatkowski, Kot [k], Białowąs, Kraus, Kobryń, Hrebenyk, Borys, Klimczak.
Grali ponadto: O.Warowy, Pietrusiak, Smolarczyk, Tańczyk.
Trener: Krystian BŁACH.

Sędziował: Bogdan Panek (KS Opole).

Mecz trwał: 60 minut (30+30).

Wysoką porażką zakończyli swoje spotkanie piłkarze drugiej drużyny młodzików Startu. Pogromcą namysłowian okazali się zawodnicy pierwszej drużyny MKS-u Kluczbork, rozbijając podopiecznych Jakuba Drapiewskiego wynikiem 7-0. Przez całe spotkanie dominacja gości z Kluczborka była bardzo wyraźna, więc nie może dziwić siedem goli w naszej siatce. Choć chłopcy starali się na ile potrafili, to jednak niewiele wskórali. Do przerwy po golach Baruta, Marciniszyna i Jabłońskiego biało-niebiescy prowadzili 3-0. A po zmianie stron prawdziwy popis dał wspomniany Barut, strzelając wszystkie cztery bramki dla MKS-u! W efekcie z pięcioma golami na koncie w glorii bohatera poniedziałku wracał ze swoimi kolegami do domu.

Namysłów, dn. 02.10.2017 r. (poniedziałek) – godz. 16:00

START II NAMYSŁÓW – MKS I KLUCZBORK 0-7 (0-3)

0-7 Barut 53’

START II: Kowalewicz – Kmieć, Kubacki, Hodyra, Kuropatwa, Maruszak, Gąsior [k], Burnecki, Gala.
Grali ponadto: Błażków, P.Wajs, Kwaśniewski, Wilkowski, Rembielak, Lorenz, O.Niedźwiedzki, M.Niedźwiedzki.
Trener: Jakub DRAPIEWSKI.

MKS I: Iwanicki – Balzano, Nakonieczny [k], Sygulka, Barut, Marciniszyn, S.Drapiewski, Tabisz, Jabłoński.
Grali ponadto: Hobot, Patek, Wicher, Magdziarek, Orzeszyna, Jurczyk.
Trener: Tadeusz BIENIEK.

Sędziował: Jan Długokęcki (KS Opole).