OLT: Piast Strzelce Op. - Start Namysłów 7-0

Odsłony: 3318

Fatalnie prezentują się namysłowscy chłopcy na początku sezonu 2017/18 w Opolskiej Lidze Trampkarzy. Za nimi czwarty pojedynek o punkty i czwarta – tym razem bardzo wysoka – porażka. Dominacja gospodarzy ze Strzelec Opolskich była wyraźna od pierwszych minut spotkania, która przełożyła się na 7 goli. Czerwono-czarni próbowali podjąć z rozpędzonym przeciwnikiem walkę, ale poza ambicją niewiele byli w stanie przeciwstawić. Już po 17 minutach Piast prowadził 3-0, po tym jak Wiśnia i dwukrotnie Burzan pokonali Rakietę. Po zmianie stron obraz gry nie zmienił się i to miejscowi wciąż atakowali. W efekcie po kolejnych golach Dąbkowskiego, Strzeleckiego i Karpy prowadzili 6-0. Z kolei na parę minut przed końcem Tobiasz Burzan ustrzelił hat-tricka, ustalając wynik na 7-0. Nasi chłopcy mają spory kłopot z grą, niemniej wierzymy, że uda się im szybko przełamać i w końcu ruszą w górę tabeli. Bo póki co, zamykają ranking. [KK]

Strzelce Opolskie, dn. 01.09.2017 r. (piątek) – godz. 17:00
4.kolejka Opolskiej Ligi Trampkarzy

PIAST STRZELCE OPOLSKIE – NKS START NAMYSŁÓW 7-0 (3-0)

7-0 Burzan 67’

PIAST: Sapiński – Klubikowski, Pudelko, Waloszek [k], Karpa, Daniel, Burzan, Pastuch, Wiśnia, Mazurek, Strzelecki.
Grali ponadto: Pałka, Kupryaniuk, Mehlich, Kurzeja, Dąbkowski, Bugajewski.
Trener: Artur KUKUCZKA.

NKS START: Rakieta – Paradowski, M.Gacek [k], A.Kowalczyk, Maryniak, Smagacz, Nowak, Huck, N.Morga, Banaś, M.Oleśków.
Grali ponadto: Fila, Kraus, Borys, Kobryń, Zemella.
Trener: Kamil BŁACH.

Sędziował: Michał Krafczyk (KS Opole).