OLT: Start Namysłów - OKS Olesno 0-4

Odsłony: 2647

Mocno nieudaną premierę rozgrywek Opolskiej Ligi Trampkarzy zanotowali namysłowscy piłkarze, którzy polegli u siebie z OKS-em Olesno aż 0-4. Rywale przez całe spotkanie prezentowali się lepiej pod względem technicznym i taktycznym, stąd końcowe, mocno dla nas niekorzystne, rozstrzygnięcie. Do przerwy rywal prowadził dwoma golami, po tym jak w krótkim odstępie czasu dwukrotnie M.Oleśkowa pokonał Parkitny. Niedługo po zmianie stron wynik podwyższył Drynda i w tym momencie stało się jasne, że niewiele w tym spotkaniu podopieczni Kamila Błach zdziałają. No i ostatecznie na 3 minuty przed końcem spotkania czwartym trafieniem dobił nas Sąsała. Rywale długo stosowali względem naszej drużyny wysoki pressing, przez co ta miała kłopoty z utrzymaniem się przy piłce. W ofensywie natomiast goście wykazywali się cierpliwością w budowaniu akcji, przez co zmuszali czerwono-czarnych do biegania za piłką. A gdy tylko pojawiała się taka możliwość, OKS momentalnie uruchamiał ataki skrzydłami, bądź zamiennie popisywał się dobrą grą kombinacyjną. Bez dwóch zdań wygrana 4-0 oleśnian była całkowicie zasłużona. [KK]

Namysłów, dn. 21.08.2017 r. (poniedziałek) – godz. 16:00
1.kolejka Opolskiej Ligi Trampkarzy

NKS START NAMYSŁÓW – OKS OLESNO 0-4 (0-2)

0-1 Parkitny 25’
0-2 Parkitny 27’
0-3 Drynda 42’
0-4 Sąsała 67’

NKS START: M.Oleśków – S.Gacek [k], A.Kowalczyk, Kulon, Nowak, Smagacz, Maryniak, Huck, N.Morga, Banaś, Wiśniewski.
Grał ponadto: Łukasiewicz.
Trener: Kamil BŁACH.

OLESNO: Sitek – Bawej [k], Jeż, J.Skonieczny, Kubik, Drynda, Kuźnik, M.Skonieczny, Sąsała, Parkitny, Konieczny.
Grali ponadto: Gruca, Barowski, Famuła, Flak, Kubas, Górski.
Trener: Krzysztof MERYK.

Sędziował: Sławomir Bryś (KS Opole).