Start Namysłów
Zaloguj Zarejestruj

Logowanie do konta

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Stwórz konto

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Imię *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zweryfikuj hasło *
Email *
Zweryfikuj email *
Captcha *

LM: Dwumecz dla Kluczborka

Odsłony: 2085

Po zimowej przerwie do gry wrócili namysłowscy młodzicy. W poniedziałek obie nasze drużyny zagrały z rówieśnikami z Kuczborka, jednak w obu przypadkach musieliśmy uznać ich wyższość. Pierwsze koty za płoty, ale mamy nadzieję, że w kolejnych grach będzie już lepiej. [KK]

W premierowej grze wiosny młodzicy z namysłowskiej „jedynki” przegrali na własnym terenie z MKS-em Kluczbork 0-1. Porażka ujmy naszym dzieciom nie przynosi, bowiem rywale, to jeden z głównych kandydatów do mistrzostwa. Nasza drużyna toczyła bój jak równy z równym, ale chwila nieuwagi w 36’ spowodowała, że do siatki trafił Grzelak. Było to jedyne trafienie spotkania, co na tym poziomie rozgrywkowym (w znaczeniu niski wynik) zdarza się rzadko. W porównaniu z jesiennym spotkaniem czerwono-czarni zanotowali spory progres (wówczas przegrali 1-9), co jest dobrym prognostykiem przed kolejnymi spotkaniami.

Namysłów, dn. 27.03.2017 r. (poniedziałek) – godz. 16:30
12. kolejka Ligi Młodzików, grupa I Kluczbork

START I NAMYSŁÓW – MKS I KLUCZBORK 0-1 (0-0)

0-1 Grzelak 36’

START I: Fila – Banaś, Klimza, Kowalczyk, I.Makarow [k], Nowak, Raduchowski, Smagacz, Zemella.
Grali ponadto: Berger, Borys, Kwiatkowski, W.Makarow, Piętka, Pietrusiak, Semkijasz, Smolarczyk, Warowy.
Trener: Krystian BŁACH.

MKS I: Kościelny – Begar [k], Brząkała, Filarski, Grzelak, Kukla, Szydlik, Wietecki, Zacharasiewicz.
Grali ponadto: Śmiałek, Białek, Domagała, Glinny, Kędziora, Kołodnicki, Śliwiński.
Trener: Tomasz CHATKIEWICZ.

Sędziował: Mirosław Tokarski (KS Opole).

Widzów: ?.

Mecz trwał: 62 minuty (30+32).

Czerwono-czarne dzieciaki z drugiej drużyny Startu Namysłów uległy w poniedziałek kluczborskiej „dwójce” 0-5. Od początku lepiej piłką operowali gospodarze, choć podopiecznym Krystiana Błach należą się pochwały za ambitną grę. Do przerwy rywale prowadzili 2-0, natomiast po zmianie stron dołożyli kolejne trzy trafienia. Cichym bohaterem biało-niebieskich został Jabłoński, który dwie minuty przed końcem meczu skompletował hat-tricka.

Kluczbork, dn. 27.03.2017 r. (poniedziałek) – godz. 16:30
12. kolejka Ligi Młodzików, grupa I Kluczbork

MKS II KLUCZBORK – START II NAMYSŁÓW 5-0 (2-0)

1-0 Jabłoński 13’
2-0 Barut 19’
3-0 Balzano 33’
4-0 Jabłoński 52’
5-0 Jabłoński 58’

MKS II: Iwanicki – Balzano, Barut, Drapiewski, Fojtar, Jabłoński, Magdziarek, Marciniszyn [k], Patek.
Grali ponadto: Hobot, Kawałkowski, Orzeszyna, Tabisz, Wicher.
Trener: Tadeusz BIENIEK.

START II: Klimczak – Białowąs, Kobryń, Kot [k], Kraus, Łukasiewicz, Romaniuk, Saganowski.
Grali ponadto: Tańczyk.
Trener: Krystian BŁACH.

Sędziował: Mateusz Dukat (KS Opole).

Widzów: ?.

Mecz trwał: 60 minut.

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze
Komentarze | Dodaj własne
  • Brak komentarzy