Start Namysłów
Zaloguj Zarejestruj

Logowanie do konta

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Stwórz konto

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Imię *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zweryfikuj hasło *
Email *
Zweryfikuj email *
Captcha *

1JS: Start Namysłów - LZS Kup 7-3

Odsłony: 4308

Juniorzy starsi namysłowskiego Startu zakończyli rundę jesienną kolejnym w swoim wykonaniu szalonym meczem. W pojedynku z LZS-em Kup w praktyce mowa była o rywalizacji dwóch czołowych ekip I ligi. Zwycięsko z niej wyszli czerwono-czarni, choć przed długi czas wynik nie był sprawą aż tak jednoznaczną, jak wskazywał po 90 minutach. Zaczęło się od trafienia N.Krystończyka kilka minut przed przerwą, na co Start nie potrafił odpowiedzieć. Ale po wejściu w drugiej połowie Świerczyńskiego nasz zespół zaczął przeważać i odwracać niekorzystny wynik. Po godzinie gry nasz zespół odrobił straty z nawiązką, wychodząc na prowadzenie 2-1. I nikt wtedy pewnie nie przypuszczał, że w końcowym kwadransie ujrzy istną kanonadę! Od 76’ gole sypały się jak z rogu obfitości, a skończyło się na siedmiu trafieniach!!! Start wygrał aż 7-3, potwierdzając, że jesienią okazał się najbardziej widowiskowo grającym zespołem w lidze. Mecze z udziałem naszej najstarszej młodzieży były bowiem gwarancją niemal zawsze wielu goli. Wygraną zbliżyliśmy się do LZS-u (zajmującego 3. miejsce) na 1 punkt, jednak po paru dniach okazało się, że było to zwycięstwo pyrrusowe. Dziś Wydział Gier zweryfikował bowiem wynik jako walkower 3-0 na korzyść gości ze względu na fakt, że w pierwszej połowie namysłowianie nie posiadali przepisowej liczby zawodników z rocznika 2001 na boisku. [KK]

Namysłów, dn. 20.11.2016 r. (niedziela) – godz. 10:00
13. kolejka I ligi juniorów starszych, grupa I

NKS START NAMYSŁÓW – LZS KUP 7-3 (0-1)

0-1 N.Krystończyk 40’
1-1 Świerczyński 55’
2-1 W.Czech 60’
3-1 Świerczyński 76’
3-2 N.Krystończyk 78’
4-2 W.Czech 82’
5-2 Świerczyński 84’
5-3 Wakuła 86’
6-3 Świerczyński 88’
7-3 K.Matłosz 90’

NKS START: Stan – Chrabański, R.Czech, W.Czech [k], Gibulski, Mateusz Golonka, Miłosz Golonka (46.Świerczyński), Kilan, Krupiński, K.Matłosz, Sikora.
Rezerwowi: -.
Trener: Damian ZALWERT.

KUP: Balas – B.Fiedeń (70.M.Krystończyk), Grzegrzółka, Kozieł, Krec, N.Krystończyk, Mastalerz, Pyrek, Szuliga, Wakuła, Wąsik [k].
Rezerwowi: -.
Trener: Tomasz KALETA.

Sędziował: Bartłomiej Zator (KS Opole).

Żółte kartki: -.

Widzów: ?.

Mecz trwał: 91 minut (45+46).

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze
Komentarze | Dodaj własne
  • Brak komentarzy