Start Namysłów
Zaloguj Zarejestruj

Logowanie do konta

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Stwórz konto

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Imię *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zweryfikuj hasło *
Email *
Zweryfikuj email *
Captcha *

Oskub sponsora!

Odsłony: 1030

Przerwa zimowa trwa w najlepsze, co nasi kibice i zawodnicy widzą choćby po aktywności naszego portalu (a raczej jego braku). Przez ponad trzy tygodnie odpoczywaliśmy od czerwono-czarnych spraw, jednak czas najwyższy wybudzić się z późnojesiennego letargu i przekazać jakiekolwiek informacje z naszego czerwono-czarnego klubu. No to budzimy się nietypowo, bo tuż przed początkiem astronomicznej zimy. I przekazujemy nietypowe info, bo dotyczące akcji, która od paru dni zatacza wśród namysłowskiej społeczności coraz szersze kręgi. To akcja charytatywna z wykorzystaniem urządzenia, które niemal każdy z nas nosi przy sobie. Mowa o smartfonie, na którym wystarczy ze Sklepu Play ściągnąć stosowną aplikację, zarejestrować się na niej i… dokładać swoją cegiełkę do finansowania naszej młodzieżowej Akademii Czerwono-Czarnych! Brzmi zachęcająco, prawda?

A jak to działa? To bardzo proste. Na początek ściągamy na smartfona aplikację o nazwie „Oskub Sponsora” (ze wspomnianego Sklepu Play). Następnie po samoczynnej instalacji rejestrujemy się i wskazujemy na akcję charytatywną, w której chcemy brać udział. Nasza czerwono-czarna akcja nosi nazwę „W zdrowym ciele, zdrowy duch!” i dotyczy właśnie namysłowskiej akademii piłkarskiej spod znaku „eSki”. Po wskazaniu akcji, jedyną rzeczą, którą wówczas będziemy musieli robić, to… chodzić. Tak, tak, w tej akcji każdy krok jest ważny, bo dzięki niemu nabijamy licznik z krokami. Minimalna liczba kroków do wykonania w jednym dniu, to 6.000. Po przekroczeniu tej magicznej liczby na naszym ekranie automatycznie pojawi się na 10 sekund reklama sponsora, który przekazuje określoną kwotę wsparcia dla Startu Namysłów. Innymi słowy każde 6 tysięcy kroków, to tytułowe oskubywanie sponsora, który wcześniej zadeklarował chęć „oskubania się” (obecnie to kilka firm namysłowskich, ale inne także mogą do akcji dołączyć, do czego zachęcamy). No, a jeśli dziennie pokonujecie większe odległości, to tylko lepiej dla naszych dzieciaków, bo „apka” zwielokrotnia finansowo każde 6 tysięcy (12 tysięcy kroków, 18 tysięcy, itd.). Jeśli zastanawiacie się teraz czy 6 tysięcy, to dużo, od razu uspokajamy. Bez większego problemu taką liczbę osiągają osoby np. o siedzącym trybie pracy, więc osoby aktywne ruchowo (uczniowie szkół, osoby pracujące w terenie) normę wyrobią tym bardziej. I to właściwie tyle, jeśli chodzi o tajemnice związane z akcją. Podsumowując: my chodzimy, a apka zlicza nam kroki i zamienia na je na oskubywanie z kasy sponsorów!

W imieniu naszej czerwono-czarnej rodziny serdecznie zapraszamy do udziału w tym charytatywnym programie, bo każdy zarejestrowany uczestnik dokłada cegiełkę do docelowego poziomu 100% (szczegóły postępów na bieżąco wyświetlane są w aplikacji). Nie dajcie się dwa razy namawiać. Sięgnijcie po smartfony, ściągajcie apkę i… skubcie sponsorów na rzecz namysłowskiej Akademii Czerwono-Czarnych! [MK, KK]

P.S. Osoby zainteresowane szczegółami aplikacji oraz programu „Oskub Sponsora” zapraszamy na stronę twórców aplikacji. Odsyłamy do niej TUTAJ.

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze
Komentarze | Dodaj własne
  • Brak komentarzy