Międzynarodowa galeria

Odsłony: 3834

Ostatni sparing przed ligą (a ściślej mecz towarzyski) przeszedł już do historii. W niedzielne wczesne popołudnie upał był nielitościwy, a mimo to na murawie stadionu w Namysłowie pojawiły się jedenastki Startu Namysłów i niemieckiego SG Crostwitz 1981 e.V. Spotkanie z racji wysokiej temperatury i skromnego składu gości skrócone zostało o 20 minut, niemniej kibice, którzy pofatygowali się na to spotkanie narzekać nie mogli. Raz, że zobaczyli 5 bramek (SGC wygrał 3-2, choć przegrywał ze Startem już 0-2). Dwa, że było w tym sporo zabawy zabarwionej dramaturgią. I wreszcie trzy, że na murawie można było z czerwono-czarnej strony zobaczyć osoby na obecną chwilę nie będące w kręgu zainteresowań trenera Damiana Zalwerta (o szczegółach pisaliśmy w pomeczowej relacji). Po towarzyskiej potyczce nikt tak naprawdę smutny nie był, choć my oczywiście nigdy radować się z porażki swoich pupili nie będziemy. Nie ona była jednak najważniejsza, lecz możliwość ponownego sportowego spotkania (po 7 latach przerwy) między klubami z zaprzyjaźnionych gmin Namysłów i Nebelschütz. A żeby dopełnić ten sympatyczny stan rzeczy, proponujemy dziś zapoznać się z galerią zdjęć, którą tradycyjnie przygotował dla nas Pan Artur Musiał. Jego kadry pełne emocji i walki obejrzeć możecie poniżej. Zdecydowanie zapraszamy do zapoznania się z tą galerią, bo kilka fotek to naprawdę piłkarskie dzieła sztuki. [KK]