Start Namysłów
Zaloguj Zarejestruj

Logowanie do konta

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Stwórz konto

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Imię *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zweryfikuj hasło *
Email *
Zweryfikuj email *
Captcha *

Komunikat Zarządu Klubu

Odsłony: 5071

W związku z incydentami, które miały miejsce w trakcie meczu derbowego Start Namysłów – Agroplon Głuszyna, a także po jego zakończeniu, Namysłowski Klub Sportowy „Start” pragnie przedstawić swoje stanowisko w sprawie.

Jako Zarząd Klubu pragniemy wyrazić ubolewanie z powodu zaistniałych sytuacji, które miały w sobotę miejsce, tj. wtargnięcie po ostatnim gwizdku na murawę osób z sektora najzagorzalszych fanów Startu oraz incydenty z ich udziałem poza stadionem. Przede wszystkim pragniemy przeprosić wszystkie osoby związane z klubem gości, które poczuły się zagrożone. Od zaistniałych sytuacji Zarząd Klubu odcina się w sposób zdecydowany. Z naszej strony nie ma i nigdy nie będzie zgody na chamskie i agresywne zachowania w stosunku do osób reprezentujących środowisko sportowe naszych boiskowych rywali. Sport ma jednoczyć i wyzwalać pozytywne emocje, a nie dzielić i wywoływać nienawiść. Informujemy, że ze strony Klubu wszelkie aspekty związane z zachowaniem standardów bezpieczeństwa na poziomie IV ligi zostały zachowane. Nikt jednak nie spodziewał się, że grupa nieodpowiedzialnych osób podających się za kibiców Startu sprowokuje chuligańskie zajścia, wprowadzając tym samym atmosferę grozy i niebezpieczeństwa. Całą sytuacją zaskoczeni jesteśmy tym bardziej, że w ostatnim okresie grupa ta zachowywała się bardzo poprawnie.

Ponadto ze strony przedstawicieli grupy podającej się za najaktywniejszych fanów Startu oczekujemy możliwie szybkich i wyczerpujących wyjaśnień, a także zajęcia stanowiska w stosunku do zaistniałej sytuacji. Ze strony piłkarskiego środowiska Namysłowa NIGDY nie będzie zgody na karygodne zachowanie, przez które budowany latami pozytywny wizerunek Klubu niszczony będzie nieodpowiedzialnymi i agresywnymi zachowaniami. Nie zgadzamy się na tolerowanie chuligańskich zachowań i chcemy to wyraźnie podkreślić.

Jednocześnie informujemy, że podejmiemy stosowne działania, aby podobne sytuacje nie miały już więcej miejsca na namysłowskim stadionie. - Zarząd NKS "START"

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze
Komentarze | Dodaj własne
  • Brak komentarzy