Start Namysłów
Zaloguj Zarejestruj

Logowanie do konta

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Stwórz konto

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Imię *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zweryfikuj hasło *
Email *
Zweryfikuj email *
Captcha *

WAŻNE: Zdjęcie jesienej kadry Startu

Odsłony: 8447

Tuż przed rozpoczęciem bieżącego sezonu zaprezentowaliśmy kibicom obszerny materiał tekstowy na temat kadry Startu Namysłów, jesienią walczącej o IV-ligowe punkty na Opolszczyźnie. Przekazaliśmy wówczas kompletne informacje dotyczące liczby piłkarzy zgłoszonych do rozgrywek wraz z wiadomościami o ruchach kadrowych w klubie. Nie obyło się też bez ciekawostek, którymi (w lekkiej formie) rozłożyliśmy zespół na czynniki pierwsze. Ale w przeddzień inauguracji sezonu zabrakło w materiale grupowego zdjęcia. Informowaliśmy wówczas, że zaległość postaramy się nadrobić możliwie najszybciej. Od tej deklaracji upłynęło wprawdzie kilka tygodni, ale najważniejsze, że w końcu możemy opublikować dla Was obiecany mini-plakat! Sesję zdjęciową, która odbyła się pod koniec poprzedniego tygodnia, tradycyjnie dla naszego portalu wykonał jeden z czołowych fotografików Namysłowa, Pan Artur Musiał (nomen omen to nasz stały współpracownik).

Jak można zauważyć (kliknij w zdjęcie, aby powiększyć) nasi ulubieńcy prezentują się naprawdę efektownie. W gronie redakcyjnym stwierdziliśmy nawet, że gdyby na fotografię spojrzała osoba nie związana ze Startem Namysłów, to stwierdziłaby, że to klub występujący co najmniej na zapleczu Ekstraklasy, a już na pewno walczący z powodzeniem w II lidze!

Podsumowując: drodzy kibice, przed Wami fotograficzna premiera czerwono-czarnych w sezonie 2016/17 (zdjęcie zostało przygotowane w rozdzielczości 1200 x 800 pikseli)! Nie tylko dla kibiców czerwono-czarnych to nie lada gratka, bowiem dzięki fotce i opisowi wielu z nas może dowiedzieć się, jak wyglądają chłopcy, którzy do drużyny dołączyli latem. [KK]

Fot.: Tak w całej okazałości prezentuje się kadra Startu Namysłów na rundę jesienną sezonu 2016/17 (kliknij, aby powiększyć).
[zdjęcie: Artur Musiał/StartNamyslow.pl]
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze
Komentarze | Dodaj własne
  • Brak komentarzy