Start Namysłów
Zaloguj Zarejestruj

Logowanie do konta

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Stwórz konto

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Imię *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zweryfikuj hasło *
Email *
Zweryfikuj email *
Captcha *

Urodziny człowieka-orkiestry

Odsłony: 8837

W okresie wakacyjnym można nie tylko wypoczywać, ale i świętować. Taką możliwość corocznie ma Stefan Kostecki, nasz dzisiejszy jubilat. Okazja do wzniesienia toastu jest w jego przypadku zacna, bowiem mówimy o okrągłych, 30. urodzinach!

Stefan, to postać w klubie funkcjonująca dopiero od roku, niemniej to człowiek od lat związany z namysłowskim sportem.

Do namysłowskiego NKS-u Stefan trafił w lipcu ubiegłego roku. Po zmianach w strukturze szkoleniowej, nowy trener Damian Zalwert podjął decyzję o powierzeniu S.Kosteckiemu funkcji asystenta. W piłce nożnej nazwisko to może kibicom wydawać się nieco anonimowe, niemniej Stefan, to od lat uznana marka siatkarska, znana z występów w Mechaniku Namysłów czy Namysłowiance. To jednak nie wszystko, gdyż S.Kostecki miał również okazję reprezentować KKS Kluczbork oraz… angielskie Nottingham Rockets oraz Leicester Volleyball Club! Z racji długiej znajomości na niwie sportowej z obecnym trenerem, nasz jubilat zgodził się objąć wspomnianą funkcję asystenta. Natomiast już w trakcie sezonu, w zależności od potrzeb, nasz dzisiejszy jubilat pełnił też rolę kierownika drużyny oraz masażysty. To jednak nie wszystko! W zimie mieliśmy określone kłopoty z obsadą funkcji bramkarza. A że w czasach juniorskich Stefan miał możliwość występów między słupkami to i zgodził się również na treningową pracę między słupkami. Do jego seniorskiego debiutu jednak nie doszło, bowiem w bramkarskiej hierarchii trenera był wyborem nr 3. Zdarzyło mu się natomiast 4-krotnie zasiąść na ławce rezerwowych w meczach o IV-ligowe punkty.

Naszemu człowiekowi-orkiestrze w Starcie Namysłów życzymy przede wszystkim zdrowia, a także szczęścia w życiu prywatnym i zadowolenia z pracy zawodowej. Życzymy mu również debiutu w czerwono-czarnych barwach w spokojnych okolicznościach, a także dalszego zgłębiania warsztatu trenerskiego. Do życzeń przyłączają się koledzy z drużyny, klubowi działacze oraz fani czerwono-czarnych. Sto lat Stefan! [KK]

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze
1 Komentarze | Dodaj własne