Start Namysłów
Zaloguj Zarejestruj

Logowanie do konta

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Stwórz konto

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Imię *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zweryfikuj hasło *
Email *
Zweryfikuj email *
Captcha *

Adrian świętuje

Odsłony: 4323

W namysłowskim Starcie dzień po dniu świętujemy piłkarskie urodziny. Po wczorajszym jubileuszu Kamila Smolarczyka, dziś życzenia składamy Adrianowi Ptak. To wychowanek LZS-u Łączany, który dokładnie 26 stycznia kończy 20 lat.

Warto tu wiedzieć, że Adrian piłkarskiego abecadła uczył się w czerwono-czarnych zespołach młodzieżowych, natomiast stosunkowo niedawno swoje umiejętności szlifował też w prószkowskiej Pomologii.

Do seniorskiej kadry Startu A.Ptak trafił przed rozpoczęciem sezonu 2014/15. Początkowo nie mógł przebić się do meczowej 18-tki i dopiero pod koniec premierowej dla siebie jesieni pojawił się w składzie. Wiosną ubiegłego roku znalazł jednak uznanie w oczach ówczesnego coacha (D.Zalwerta), dosyć regularnie meldując się na murawie. W poprzednim półroczu także brany był pod uwagę (zarówno przez poprzedniego, jak i obecnego szkoleniowca, czyli B.Medyka), czego pokłosiem było 12 kolejnych gier „w nogach”. Na obecną chwile młody pomocnik może pochwalić się liczbą 30 oficjalnych spotkań w czerwono-czarnych barwach (29 w IV lidze i 1 w Pucharze Polski). Ale bardzo prawdopodobne jest, że w najbliższym półroczu wyraźnie zbliży się do meczowej 50-tki.

Adrianowi życzymy zdrowia oraz szczęścia i zadowolenia w życiu prywatnym. Życzymy mu także sukcesywnego podnoszenia umiejętności piłkarskich i skutecznej walki o utrzymanie w IV lidze z drużyną Startu Namysłów. Życzymy mu też premierowej bramki w czerwono-czarnym trykocie! Do życzeń przyłączają się koledzy z zespołu, klubowi działacze oraz wszyscy sympatycy „Chłopców z Pułaskiego”. Sto lat Adrian! [KK]

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze
Komentarze | Dodaj własne
  • Brak komentarzy