Start Namysłów
Zaloguj Zarejestruj

Logowanie do konta

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Stwórz konto

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Imię *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zweryfikuj hasło *
Email *
Zweryfikuj email *
Captcha *

Urodziny Marcina

Odsłony: 7818

W Dniu Narodowego Święta Niepodległości Start Namysłów ma swojego jubilata. Dziś 17 lat kończy Marcin Walczak, jeden z wielu czerwono-czarnych wychowanków w kadrze obecnego teamu, walczącego w IV lidze opolskiej.

 

Marcin, to nowa twarz w ekipie. Do drużyny dołączył przed obecnym sezonem z drużyny juniorów młodszych. Nastolatek jest nominalnym defensorem, choć w zależności od potrzeb, można go też ustawiać na bardziej ofensywnych pozycjach. Przez długi czas M.Walczak nie pojawiał się nawet na ławce rezerwowych Startu. Na szczęście jego sytuacja zmieniła się w ostatnich tygodniach. Na początku listopada (02.11.) 17-latek dostąpił zaszczytu debiutu w seniorskiej ekipie NKS-u, w wyjazdowej grze z Chemikiem. Natomiast w sobotniej potyczce z LZS-em Piotrówka pojawił się na murawie po raz drugi. Łącznie w czerwono-czarnych barwach M.Walczak zagrał 2 mecze, spędzając na murawie 18 minut.

Marcinowi życzymy podnoszenia umiejętności piłkarskich i skutecznej walki o regularne występu w drużynie. Życzymy mu także zdrowia oraz sukcesów w życiu prywatnym. Do życzeń przyłączają się koledzy z drużyny, klubowi działacze oraz sympatycy jedenastki z Pułaskiego. Sto lat Marcin! [KK]

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze
Komentarze | Dodaj własne
  • Brak komentarzy