Start Namysłów
Zaloguj Zarejestruj

Logowanie do konta

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Stwórz konto

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Imię *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zweryfikuj hasło *
Email *
Zweryfikuj email *
Captcha *

"Żołi" świętuje

Odsłony: 7026

Dzisiejszym jubilatem w naszym klubie jest Rafał Żołnowski. Jeden z najsolidniejszych defensorów czerwono-czarnych kończy 24 lata. Rafał jest wychowankiem namysłowskiego Startu,

który do seniorskiej kadry dołączył jesienią 2008 roku (debiutował 09.08. domowym meczem z LZS-em Starościn).

Popularny w Namysłowie „Żołi” momentalnie wywalczył sobie miejsce w wyjściowej jedenastce NKS-u, którego nie oddaje po dzień dzisiejszy. Wyjątkiem był sezon 2011/12, gdy Rafał zrezygnował z całkowitej gry w Starcie na rzecz pracy zawodowej. Zawodnik mogący występować niemal na każdej pozycji w defensywie rozegrał dotychczas w naszym klubie 131 meczów, strzelając rywalom 4 gole (115 gier i 3 bramki w rozgrywkach ligowych oraz 16 spotkań i 1 trafienie w meczach Pucharu Polski - przyp. aut.). Jak na piłkarza urodzonego już w latach 90-tych, to jeden z najlepszych dorobków wśród piłkarzy regularnie zakładających czerwono-czarny trykot. Co ciekawe, w połowie obecnego sezonu „Żołi” ma na koncie już 2 bramki, choć we wcześniejszych pięciu (a ściślej czterech) strzelił dokładnie tyle samo goli. Jedno z tych trafień zaliczył w sobotę przeciw Szczakowiance (zwycięstwo 3-2), czym sprawił sobie wcześniejszy, urodzinowy prezent.

Rafałowi życzymy szczęścia w życiu prywatnym oraz powodzenia na niwie sportowej. Przede wszystkim uśmiechu na co dzień oraz sukcesów z NKS-em (ponownego utrzymania w III lidze!). Do życzeń tradycyjnie przyłączają się klubowi działacze, koledzy z drużyny oraz wszyscy sympatycy Startu. Sto lat Rafał! [KK]

 

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze
Komentarze | Dodaj własne
  • Brak komentarzy