Start Namysłów
Zaloguj Zarejestruj

Logowanie do konta

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Stwórz konto

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Imię *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zweryfikuj hasło *
Email *
Zweryfikuj email *
Captcha *

Urodziny Łukasza

Odsłony: 7444

25 lat kończy dziś Łukasz Szpak, pomocnik Startu Namysłów. Łukasz jest wychowankiem brzeskiej Stali, a zanim trafił do naszego klubu, przywdziewał też barwy Gwarka Zabrze oraz GKS-u Starościn.

Kibiców zaciekawi pewnie fakt, że w zabrzańskich barwach świętował m.in. zdobycie Mistrzostwa Polski juniorów starszych.

Do naszego klubu Ł.Szpak trafił w lipcu 2009 r. To bardzo skromny człowiek, a jednocześnie bardzo pracowity i ambitny piłkarz. Bez dwóch zdań jest dziś jedną z najważniejszych postaci czerwono-czarnych. W bieżących rozgrywkach zagrał we wszystkim 8-miu meczach, nie opuszczając murawy nawet na minutę. Natomiast łącznie czerwono-czarną koszulkę Łukasz przywdziewał już 127 razy (112 w lidze i 15 w Pucharze Polski). Dodajmy, że w tym okresie zdobył też 9 bramek (6 w lidze i 3 w pucharze).

Łukaszowi życzymy szczęścia w życiu prywatnym, jak i zawodowym, a także sukcesów sportowych. Do życzeń przyłączają się koledzy z zespołu, klubowi działacze, a także wszyscy sympatycy namysłowskiego Startu. Sto lat Łukasz! [KK]

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze
Komentarze | Dodaj własne
  • Brak komentarzy