Start Namysłów
Zaloguj Zarejestruj

Logowanie do konta

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Stwórz konto

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Imię *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zweryfikuj hasło *
Email *
Zweryfikuj email *
Captcha *

WAŻNE: Zdjęcie jesiennej kadry NKS-u

Odsłony: 8074

W piątek zaprezentowaliśmy kibicom obszerny materiał na temat kadry Startu Namysłów, która jesienią walczyć będzie o IV-ligowe punkty. Przekazaliśmy

wówczas kompletne informacje dotyczące liczby piłkarzy zgłoszonych do rozgrywek wraz z wiadomościami o ruchach kadrowych w klubie. Nie obyło się też bez ciekawostek, którymi (w lekkiej formie) rozkładamy zespół niejako na czynniki pierwsze. Ale w przeddzień inauguracji sezonu zabrakło w materiale grupowego zdjęcia. Informowaliśmy wówczas, że zaległość postaramy się nadrobić możliwie najszybciej. No i słowa dotrzymujemy, bo dziś przed Wami obiecany mini-plakat. Dodajmy, że sesję zdjęciową, która odbyła się wczoraj, specjalnie dla naszego portalu wykonał jeden z czołowych fotografików Namysłowa, Pan Artur Musiał.

Jak można zauważyć (kliknij w zdjęcie, aby powiększyć) nasi ulubieńcy prezentują się naprawdę efektownie. W gronie redakcyjnym stwierdziliśmy nawet, że gdyby na fotografię spojrzała osoba nie związana ze Startem Namysłów, to stwierdziłaby, że to klub występujący co najmniej na zapleczu Ekstraklasy!

Podsumowując: drodzy kibice, przed Wami fotograficzna premiera czerwono-czarnych w sezonie 2015/16 (zdjęcie zostało przygotowane w rozdzielczości 1200 x 800 pikseli)! Nie tylko dla kibiców czerwono-czarnych to nie lada gratka, bowiem dzięki fotce i opisowi wielu z nas może dowiedzieć się, jak wyglądają chłopcy, którzy do drużyny dołączyli latem. [KK]

Fot.: Kadra Startu Namysłów w rundzie jesiennej rozgrywek o mistrzostwo IV ligi opolskiej w sezonie 2015/16 (kliknij, aby powiększyć).
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze
2 Komentarze | Dodaj własne