Start Namysłów
Zaloguj Zarejestruj

Logowanie do konta

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Stwórz konto

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Imię *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zweryfikuj hasło *
Email *
Zweryfikuj email *
Captcha *

Zmieniamy szatę graficzną!

Odsłony: 9285

W 1991 r. Freddie Mercury zaśpiewał słynny przebój „The Show Must Go On”. I trzeba przyznać, że utwór to ponadczasowy. Jeśliby pokusić się

o refleksję nad tytułowymi słowami, to rzeczywiście świat nie znosi próżni, tak w wymiarze globalnym, jak i lokalnym. Dotyczy to także Startu Namysłów, choć nie mamy akurat na myśli naszych piłkarzy. Ci, po fatalnej jesieni, obecnie odpoczywają i mamy nadzieję, że wiosną przystąpią do czerwono-czarnej ofensywy, podobnej do tej z pierwszego półrocza kończącego się roku. Ale żebyśmy mieli regularne powody do zadowolenia, najpierw czeka naszych ulubieńców ciężka zimowa praca. To jednak dopiero przed nami. Sytuacja wymagająca zdecydowanie szybszych działań dotyczy natomiast naszego portalu. Ostatnio administrator StartNamyslow.pl poinformował nas, że ze względów technicznych, w najbliższym czasie zostanie zmieniony system zarządzania treścią. Ma to też związek z bezpieczeństwem, ale i docelowo większą funkcjonalnością witryny. A skoro tak, to zapraszamy wszystkich kibiców (nie tylko Startu), do pomocy w stworzeniu nowej szaty graficznej (tzw. layout’u)! Doprecyzujemy od razu, że nie wymagamy od Was stworzenia propozycji grafiki, bo mamy świadomość, że nie każdy potrafi obsługiwać dedykowane grafice programy. Bardziej liczymy na Waszą podpowiedź w postaci nadsyłania na wzór linków stron klubów piłkarskich (sportowych), które Wam się podobają. Ale to nie wszystko. Prosilibyśmy internautów także o nadsyłanie propozycji dotyczących nowych funkcji, które widzielibyście na stronie. Z naszej strony już dziś możemy potwierdzić, że na stronie głównej pojawi się kalendarz, na którym w szybki i czytelny sposób kibice znajdą miesięczny grafik z informacjami o wszystkich wydarzeniach klubowych (mecze z udziałem seniorów oraz wszystkich grup młodzieżowych, do tego daty turniejów dla dzieci z Akademii, ale też urodziny wszystkich piłkarzy znajdujących się w szerokiej seniorskiej kadrze). Być może nie podoba Wam się obecny układ wiadomości na stronie? Jeśli tak, to i tu liczymy na podpowiedź, która docelowo zadowoli wszystkich. Liczymy na kreatywność naszych czytelników i podpowiedzi, dzięki którym portal StartNamyslow.pl będzie jednym z najlepszych na Opolszczyźnie nie tylko pod względem merytorycznym, ale i wizualnym.

Fot.1: Tak graficznie prezentowała się nasza witryna w latach 2007-13. Była prosta, ale na tamte czasy bardzo czytelna. Internauci nie narzekali.
Fot.2: A tak czerwono-czarne WWW prezentuje się obecnie (w sieci od 01.08.2013). A jak wyglądać będzie kolejna wersja? Też jesteśmy bardzo ciekawi.

Zainteresowanych nadsyłaniem propozycji (powtórzymy: czekamy na linki do sportowych stron internetowych, które w największym stopniu przypadły Wam do gustu) zachęcamy do przekazywania ich pod adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., ewentualnie wpisywanie linków w komentarzu pod dzisiejszym materiałem. Za każdą propozycję z góry dziękujemy, prosząc jednocześnie o uzbrojenie się w cierpliwość. Zakładamy, że efekt finalny (po stosownych konsultacjach z administratorem systemu) zdołamy Wam zaprezentować jeszcze przed rozpoczęciem wiosennej rundy rewanżowej w IV lidze opolskiej. [KK]

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze
5 Komentarze | Dodaj własne
 • Panie Józefie, proszę o kontakt pod adresem: nks1952@wp.pl. Chętnie skorzystamy z Pańskiej bazy meczów Startu. Mam przy okazji prośbę o doprecyzowanie, kto z "władz klubu" wie o Pana rejestracji spotkań? Bo szczerze mówiąc też się w nich znajduję, a po raz pierwszy słyszę o tym, że ktoś mecze filmuje (proszę też w mailu napisać, skąd Pan mecze rejestruje, bo nie kojarzę, żeby ktoś robił to z trybun lub budynku zwanego "kurnikiem" - a to najlepsza lokalizacja). Pozdrawiam.

  Lubię 0 Krótki URL:
 • Odnośnie materiałów filmowych z meczów od jakiegoś czasu nagrywam spotkania Startu i jestem w posiadaniu pełnych nagrań meczów 3 lub 4 nikt z klubu nie zgłosił się po ten materiał mimo że władze klubu wiedzą o nagraniach

  Lubię 0 Krótki URL:
 • Ciekawa zapowiedz,trzymam kciuki za taki wlasnie scenariusz! Oby się udało i gminna telewizja zainteresowala się medialnie relacjonowaniem sportu namyslowskiego:).

  Lubię 0 Krótki URL:
 • Osobiście po cichu liczę, że od wiosny na meczach domowych pojawiać się będzie pierwsza w historii lokalna (gminna) telewizja, czyli "Namysłów TV". W ostatnim czasie zadałem pytanie (na oficjalnym profilu FB telewizji: https://www.facebook.com/NamyslowTV/), czy redakcja NTV planuje relacjonować (w formie skrótów video) spotkania piłkarzy i siatkarzy Startu Namysłów, ale na razie nie otrzymałem odpowiedzi. Mam jednak nadzieję, że tak właśnie będzie, bo jakby nie patrzeć, spora grupa Namysłowian interesuje się sportem lokalnym. Jestem dobrej myśli w temacie ;)

  Lubię 0 Krótki URL:
 • Ze swojej strony obiecuje,ze z każdego meczu,na którym osobiście będę-a mysle tu o stadionie przy ul. Pulaskiego w Namyslowie, postaram się zmontować material filmowy -skrot z meczu,gdyz aktualnie polegac możemy tylko na grzeczności druzyn przyjezdnych lub przeciwnikow prezentujących skrótowy material,mamy swietne zdjęcia ale i tez przydaloby się obejrzeć chociażby w minimalnym stopniu naszych chlopakow. Pozdrawiam cala brac NKS START!!

  Lubię 0 Krótki URL: