Start Namysłów
Zaloguj Zarejestruj

Logowanie do konta

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Stwórz konto

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Imię *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zweryfikuj hasło *
Email *
Zweryfikuj email *
Captcha *

Trampkarze w pełnej krasie

Odsłony: 9565

Przed każdą rundą rozgrywkową w naszym portalu tradycją stała się publikacja zdjęcia kadry seniorów. Z wyjątkiem jesieni ubiegłego roku, czynimy tak

od kilku lat. Nie zdarzyło nam się natomiast, aby prezentować zdjęcie innej drużyny reprezentującej Start Namysłów. Do dzisiaj, gdyż poniżej zamieszczamy ekipę naszych trampkarzy (autorem zdjęcia jest nasz stały współpracownik, Pan Artur Musiał). Młodzi chłopcy, prowadzeni przez trenera Damiana Zalwerta i asystującego mu Stefana Kosteckiego, rundę wiosenną w Opolskiej Lidze Trampkarzy rozpoczęli już pod koniec marca. Skoro jednak zespół zadał sobie trudu, aby zebrać się do zdjęcia, to nie sposób byłoby pominąć taką gratkę.

Tak czy inaczej, wszystkim kibicom polecamy zapoznanie się postaciami piłkarskiego narybku czerwono-czarnych. Niektórzy z Was rozpoznają tam własne dzieci, albo dzieci rodziny lub znajomych. Inni widzieć będą swoich kolegów. My natomiast liczymy, że za kilka lat będziemy doszukiwać się na zdjęciu czołowego piłkarza Startu, albo i klubu grającego zdecydowanie wyżej… Tego w każdym razie wszystkich trampkarzom życzymy. [KK]

Fot.: Trampkarze Startu Namysłów w pełnej krasie (kliknij, aby powiększyć do rozmiarów 1200 x 800 pikseli). [zdjęcie: Artur Musiał /StartNamyslow.pl].

P.S. Informacyjnie przekazujemy, że kontakt z trenerską dwójką uzyskać można pod adresem mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Natomiast osoby zainteresowane fanpage’em drużyny na Facebooku, znajdą go TUTAJ.

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze
Komentarze | Dodaj własne
  • Brak komentarzy