Start Namysłów
Zaloguj Zarejestruj

Logowanie do konta

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Stwórz konto

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Imię *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zweryfikuj hasło *
Email *
Zweryfikuj email *
Captcha *

WAŻNE: Nabór dzieci do Akademii!

Odsłony: 16722

Zarząd Namysłowskiego Klubu Sportowego „Start” serdecznie zaprasza rodziców z dziećmi w wieku 5-12 lat, do udziału w naborze do nowego projektu

piłkarskiego pod nazwą „Akademia Czerwono-Czarnych”. Projekt ten to efekt wypracowania w klubie określonych standardów, mających na celu zachęcenie dzieci (chłopców i dziewczynek!) z Namysłowa i okolic do codziennej aktywności fizycznej, zabawy i współpracy w grupie, ale i oczywiście nauka gry w piłkę nożną.

Nabór dzieci odbędzie się JUTRO (tj. poniedziałek, 07.04.br.) o godz. 16:00 na Stadionie Sportowym w Namysłowie przy ul. Pułaskiego 5. Gorąco zachęcamy wszystkich rodziców, aby zabrały swoje pociechy z roczników 2002-2009 i zapisały je do przyklubowej Akademii. Dzięki naszym trenerom dziewczynki i chłopcy będą miały możliwość rozwijania własnej kreatywności, doskonalenia swoich umiejętności koordynacyjnych, jak i czerpania radości z gry w piłkę oraz udziale w życiu Akademii. Nie daj się dwa razy namawiać i pozwól swojemu dziecku nawiązać nowe znajomości przy okazji rozwijania umiejętności gry w futbol.

Fot.: Od kilku dni takimi plakatami, jak ten powyżej (wiszącymi w wielu punktach miasta), działacze namysłowskiego Startu zachęcają rodziców, aby zapisali swoje pociechy do "Akademii Czerwono-Czarnych".

Czekamy na Was na stadionie. Uwaga: jutro odbywać się będzie tylko i wyłącznie rejestracja dzieci. Prosimy więc rodziców o osobisty udział wraz z dzieckiem w procesie naboru. Szczegółowe informacje związane z podziałem na grupy treningowe oraz osobami nadzorującymi daną grupę (trenerzy i opiekunowie) przedstawiciele Zarządu Klubu przedstawią podczas spotkania. Prosimy zapamiętać – nabór do naszej Akademii Czerwono-Czarnych odbędzie się w najbliższy poniedziałek (07.04.) o godz. 16:00. [KK]

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze
Komentarze | Dodaj własne
  • Brak komentarzy