Start Namysłów
Zaloguj Zarejestruj

Logowanie do konta

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Stwórz konto

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Imię *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zweryfikuj hasło *
Email *
Zweryfikuj email *
Captcha *

Młodzicy w Bierutowie

Odsłony: 15284

W połowie marca (15.03.) u naszych sąsiadów od strony zachodniej, odbył się turniej młodzików pod nazwą BIERUTÓW CUP 2014, organizowany przez

oleśnicką Akademię Piłkarską. Dodajmy, że zawody przewidziano dla roczników 2002/03. Namysłowski Start reprezentowany był przez solidną grupę chłopców, którzy w Bierutowie wystąpili w następującym składzie:

Bramkarze: Kuba Bała, Kamil Biały. Zawodnicy z pola: Kuba Dymek, Adam Bury, Filip Nawrocki, Kacper Barański, Kacper Drzazga, Klaudiusz Bociański, Nikodem Bednarek, Bartosz Trzeciak.

Warte podkreślenia było też zaangażowanie rodziców dzieci trenujących w klubie, pod opieką których nasze pociechy pojechały na turniej. Osobami tymi byli: Pan Krzysztof Bociański (opiekun i trener) oraz Pani Monika Bednarek.

Oprócz czerwono-czarnych w turnieju wzięły też udział następujące zespoły: Akademia Piłkarska Oleśnica, Akademia Piłkarska Bierutów, UKS Bierutów oraz MKS Oława.

W konfrontacji ze wspomnianą konkurencją młodzi czerwono-czarni uzyskali następujące rezultaty:

BIERUTÓW CUP 2014 – TURNIEJ MŁODZIKÓW
L.P. Mecz Wynik
1 UKS Bierutów – Start Namysłów 0-2
2 AP Oleśnica – Start Namysłów 2-1
3 MKS Oława – Start Namysłów 4-1
4 AP Bierutów – Start Namysłów 2-3

Nasz zespół spisał się całkiem dobrze, a szczególnie powody do radości miał Kacper Drzazga. Nasz wyróżniający się napastnik strzelił wszystkie (!) bramki dla Startu, jednak warto wspomnieć, że na jego dorobek ciężko zapracował cały zespół. Walkę i zaangażowanie drużyny przedstawiają zdjęcia, które prezentujemy poniżej.

Podczas turnieju chłopcy otrzymali poczęstunek, a także mieli możliwość przyjrzenia się sztuczkom piłkarskim freestylera Macieja Leji, który wykonywał tricki rodem z innej planety. Miłym przerywnikie był też występ zespołu tanecznego „Jagódki”. Zaraz po zakończeniu turnieju każdy z zawodników otrzymał pamiątkowy medal oraz dyplom z tytułu uczestnictwa. Podróż do Namysłowa była krótka, na pewno jednak zawodnicy z wizyty w Bierutowie wracali bardzo zadowoleni. [KaB]

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze
Komentarze | Dodaj własne
  • Brak komentarzy